KURBAN BAYRAMI SEYAHATLERİ

20 - 24 Temmuz 2021

Kurban Bayramı Turları. Uygun fiyatlı, zengin içerikli turlarımızı incele. Kültür gezileri, doğa sporları bir arada. Uzman rehberlerimiz ile dünyayı keşfet! Tüm seyahat ekiplerimizde maksimum 10 gezgin yer almaktadır.

Bu sıradan bir Fas Turu değildir. Paket tur hiç değildir. Keşfet101, medeniyetin filizlendiği topraklara 10 – 15 kişilik gruplarla seyahatler organize eder. Doğası gereği yorucu, eğlenceli, ilim ve sanat dolu programları, aktivitelerle birleştirerek gezdirir.

Kurban Bayramı Hindistan Turu

Hindistan’ı Turlama, Hindistan’ı Keşfet

Hindistan Turu değil, Hindistan Keşfi! Delhi, Varanasi, Agra ve Jaipur’u sokak sokak keşfedeceğiz. Eşsiz Hindistan kültürünü derinlemesine inceleyeceğiz. Tapınaklar, müzeler, saraylar, çarşılar… Seni bekliyor.

9 gün, 4 şehir: 1390 $

İNCELE

Kurban Bayramı Mısır Turu

Antik Mısır’ın kapıları aralanıyor

Kurban Bayramı’nda Mısır’ı keşfet. 4 şehir, 4 yıldızlı otellerde konaklama. Çölde safari & kamp, kum sörfü, tekne turları hepsi bu turda. Antik Mısır ile ilgili her şeyi öğrenerken Seyahat ekiplerimiz maksimum 10 kişiden oluşur.

8 gün, 6 şehir: 1450 $

İNCELE

Kurban Bayramı Fas Turu

Sokaklarında büyü gezen ülke

9 günlük tatilini değerlendirmenin en güzel yolu. Fas‘ı bizimle keşfet. 10 kişiden oluşan ekibimize katıl, Marakeş, Fes, Şavşavan’ı gör, Atlas Dağları‘da safari yap, Sahra Çölü‘nde gece yıldızların altında uyu. Hadi!

8 gün, 3 şehir: 1490 $

İNCELE

10 - 14 Ağustos Ürdün Turu

Petra Antik Kenti’ne gidiyoruz

Kurban Bayramı’nda Ürdün’ü keşfet. Petra Antik Kenti Gezisi, Wadi Rum’da safari & kamp Wadi Mucib’de trekking, Aqaba’da tüplü dalış ve birçok tarihi mekan gezisi bu seyahatte. Kontenjan 10 kişi ile sınırlıdır, hemen yerini ayırt.

5 gün, 3 şehir: 1180 $

İNCELE

10 - 14 Ağustos Lübnan Turu

Doğu’nun Parisi Beyrut

Kurban Bayramı’nda Lübnan’ı Keşfet. Doğu’nun Paris’i Beyrut, hemahenk kültürü ve eşsiz gece hayatı… Güneş kenti Baalbeck, görkemli Jeita Mağarası ve daha bir çok güzelliği yerinde gör. 10 kişilik ekibimizde hemen yerini ayırt.

4 gün, 3 şehir: 790 $

İNCELE

Bu Seyahat Tam Sana Göre

Tatil hayalin şu an parmaklarının ucunda. Senin gibi düşünüp, senin gibi yaşayan gezginlerle hayallerini gerçekleştir. Mülakatımızı geç, kaydını tamamlayıp ödeme planını hazırlayalım. Seyahatine kadar rahat rahat öde.

Kayıt Olİletişim

En Sık İncelenen Turlar

Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayalım.

11 + 9 =

Sultan Ahmet Mahallesi, Keresteci Hakkı Sokak, No:21/A, Fatih, İstanbul | 0850 259 08 28 | +90 537 741 91 92 | info@kesfet101.com