BACPACKER SEYAHATLER

Bu seyahatler sırt çantalı gezginler içindir. Amacımız hem tasarruf hem de daha çok keşfetmek. Bunun için bu seyahatlerde hostelde kalacağız. Toplu taşıma araçlarını kullanacağız. Sokaklarda da yemek yiyeceğiz, en iyi restoranlarda da.

Gettolardan saraylara, tapınaklardan çöllere… Çantanı hazırla. Keşfe çıkıyoruz.

Bizimle Gel!

  • 12 kişilik gruplar
  • Gezgin turist rehberleri
  • Aktivitelerle dolu
  • Yüksek tempolu seyahatler

Bizimle Gel!

Fiyatlarımıza Uçak biletleri, konaklamalar, tüm transferler, tüm aktiviteler, tüm giriş ücretleri, rehberlik hizmetleri, covid-19 sağlık sigortası dahildir.

 

meditasyon-yapan-hindu-sadhu-hindistani-kesfet

10 Günde Hindistan'ı Keşfet

Delhi – Varanasi – Agra – Jaipur

Gezginlere özel hazırladığımız 10 günlük backpacker Hindistan turu. Bol tasarruf, bol keşif.  Delhi, Varansi, Agra ve Jaipur’u göreceğiz. 25 tapınak, 13 müze gezeceğiz. Ayinlere katılacağız, hep birlikte güneşi selamlayacağız.  Varanasi’de tekne turu yapacağız,  Hem gettoları, hem sarayları karış karış gezeceğiz. Tüm bunları yapabilmek için ekibimizi dikkatle oluşturacağız.  Gittiğim şehrin her köşesini görmek isterim diyorsan bu seyahat sana göre. Mülakatı geç,  12 kişilik ekibimize katıl.

10 gün, 4 şehir 1.350 $

İNCELE

Backpacker Fas Seyahati

Kazablanka – Rabat – Şafşavan – Fes – Merzougha Köyü – Sahara Çölü – Varzazet – Ait Benhaddou Kasabası – Marakeş ve Tabii ki Atlas Dağları

Atlas Okyanusu kıyısından, Kazablanka’dan başlıyoruz. Atlas Dağlarını aşıp Mavi Şehir’e ordan Fes’e geçiyoruz. Sahara Çölü’nde yıldızlarda yıkanıp Marakeş’e geçiyoruz. Bu seyahate 12 gezgin kabul ediyoruz. Tüm gezginlerin mülakatımızı geçip ekibe katılması bizim için önemli. Böylesi bir yolculukta, yol arkadaşı, yolun kendisinden bile daha önemli belki de.

8 gece – 9 gün: 1180 $

İNCELE

Backpacker Ürdün Seyahati

Amman – Madaba – Nebi Dağı – Lut Gölü – Akabe – Wadi Rum Çölü’nde Safari ve Kamp – Petra Antik Kenti – Jerash Antik Kenti – Ajloun Kalesi

Dünyanın en eski yerleşim yerlerinden biri olduğuna inandığımız Amman’da başlıyoruz.  Sonra Nebi Dağı’nı aşıp Lut Gölü’ne iniyoruz. Batamadan yüzüyoruz. 🙂 Sonra Akabe’ye inip, Kızıl Deniz’de tüplü dalış yapıyoruz. Sonra Çölde kamp, sonra Petra Antik Kenti’nde kadim Nebatilerin konuğu oluyoruz. Jerash Antik Kenti’nde  Hadrian Kapısı’ndan geçip Cardo Maximus’ta yürüyoruz. Hadi sende gel!

4 Gece – 5 Gün: 990 $

İNCELE

Backpacker Vietnam - Kamboçya ve Tayland Seyahati

Hanoi – Halong Bay Körfezi – Ho Chi Min – Mekong Deltası – Siem Reap – Angkor Wat – Yüzen Şehir – Bangkok – Ampahawa – Ayyuthaya – Phuket

Güneydoğu Asya’yı karış karış keşfet! Hostelde kalalım, aktarmalı uçalım, artırdığımız parayla da bir sürü yeni aktivite yapalım. Tekne turları, kano gezintileri, tadımlar, Phi Phi adaları turları. Keşfetmenin en ekonomik ve keyifli yolu bu. 🙂 Vietnam’da Hanoi’de başladığımız seyahati Phuket’te Phi Phi adalarında sonlandıracağız. Hem keşif hem tatil. Gezgin işi.

12 Gece – 13 Gün: 2100 Dolar

İNCELE

Backpacker Mısır Seyahati

Kahire – Çöp Şehir – İskenderiye – Siyah ve Beyaz Çöl – Aswan – Abu Simbel Tapınakları –  Luksor – Nil Nehri’nde Tekne Turu – Hurgada’da Tatil Tüplü Dalış

Antik Mısır’ı anlamak için her gezgin için ideal program bu. Aşağı Mısır’dan Yukarı Mısır’a, Sudan sınırına kadar Nil boyunca yolculuk yapıyoruz. Yol üstündeki tüm tapınakları ziyaret ediyoruz. Uzman rehberlerle taşları konuşturuyoruz. Nil’de gün batımında tekne turu, Kızıl Deniz’de tüplü dalış yapıyoruz. Mısır’ı keşfetmek istiyorsan hemen bize katıl.

10 Gece – 11 Gün: 1250 $

İNCELE

Backpacker Bali - Endonezya Seyahati

Jakarta – Yogya Karta – İjen Yanardağı – Bali Adası 

Bali’de tatil eminim ki çok güzeldir ama ben gitmişken her köşesini keşfetmek istiyorum, Endonezya’yı tamamen görmek istiyorum diyorsan bu seyahat sana göre. Bali – Endonezya seyahatimiz 13 gece ve 14 gün sürüyor. Jakarta’dan trenle Yogya Karta’ya hareket ediyoruz. Sonra İjen Yanaradağı’na tırmanıp hedefimiz Bali Adası’na tepeden bakacağız. Bali’de 1 haftamız var. Hem keşif hem tatil seni bekliyor. 12 kişilik gezgin ekibimize katıl.

Çok yakında

 

tac-maha-agra-hindistani-kesfet

20 Günde Hindistan'ı Keşfet

Delhi – Varanasi – Agra – Jaipur – Pushkar – Ajmer – Udaipur – Jaisalmer – Thar Çölü – Bikaner – Rishikesh

20 Gün sürecek bir Hindistan rüyasına hazır mısın? Tapınakları, sarayları, gettoları… Hindistan’ın Her köşesini keşfedeceğiz. Varanasi’de tekne turu yapacağız, Rajmandir’de film izleyeceğiz. Bir gece Jaisalmer’de çölde yıldızların altında uyuyacağız. Sonra bir gece sarayda kalacağız.  Himalayalar’da çadırda kalacağız. Meditasyon yapacağız… 10 kişilik ekibimizde yerini ayırt, taksitle öde.

20 gün, 10 şehir: 1625 $ / 1.675 $

iNCELE

tac-maha-agra-hindistani-kesfet

Peru'yu Keşfet

Lima – Paracas – Huacachina – Nazca Çizgileri – Arequipa – Colca Kanyonu – Titicaca Gölü – Kutsal Vadi – Aguas Calientes – Machu Picchu – Gökkuşağı Dağları – Cusco

Bu seyahatte Peru’ya odaklanıyoruz. Peru’da hi.bir şeyi ardımızda bırakmadan, koşmadan, yorulmadan köşe bucak gezeceğimiz bir program hazırladık. 12 kişilik bir ekip kuracağız. Bizim ekibimizden bir Türk rehber grupla beraber yola çıkacak. Gittiğimiz her şehirde de lokal rehberle şehirleri keşfedeceğiz. Programda göreceğin tüm aktivitelerde elbette fiyatımıza dahil.

11 Gece, 12 Gün: 2650 $

iNCELE

10 – 15 kişilik butik gruplar, vade farksız ödeme planları, single farkı yok, ekstra tur yok… Gezginler için gezginler tarafından hazırlanmış, hesaplı ve zengin içerikli programlar… Hazırsan başvur, soruların varsa bize ulaş.

SİZİ ÖZLEDİK 

Bunca yılda onlarca ülkede, yüzlerce seyahatte iki bini aşkın müşteri. Yol arkadaşı.

Kesfet101 ekibiyle yaptığım Fas gezisi sayesinde Afrika kıtasındaki bir ülkeyi ilk kez görme fırsatı buldum.  Gezinin benim için en etkileyici kısımlarından biri de çöl deneyimi oldu. Develerle yaptığımız safarinin ardından çölde gece yıldızları izlemekten çok keyif aldım. Ekiplere az sayıda kişi aldıkları için, bir de single farkı olmadığı için tercih etmiştim. Grup kalabalık olmadığı için tur gezisinden çok arkadaş grubumuzla geziyor gibiydik ve güzel arkadaşlıklar kurduk. Çok keyifli geçen Fas gezisinin ardından aynı ekiple Hindistan gezisine de katıldım. Tur gibi olmayışı, ekonomik oluşu hep artı. İleride yeni ülkeleri de Keşfet101 ekibi ile keşfetmeyi planlıyorum. 😊 Takipteyim sizi dostlar. 🙂

Neslihan Alan

Öğretim Görevlisi

Yıl 2019 Gezmeyi kafama koymuş deli gibi bir platform arıyorum. Araştırmadan sonra keşfet101 ile  karşılaştım ilk izlenimim heyacanlanmama yetti.  Aklımda yalnızca gezmek fikri var neresi nasılı nedeni olmadan yalnızca gezmek 😅 bi cesaret aradım yiğit çıktı kısa bir konuşmadan sonra randevulaşıp bir görüşme ayarladık. Mülakat sürecinde de kabul edilir miyim edilmez miyim diye düşünürken yakın ilişki kurduk. O gün farkettim ki ben bir acenteyle değil bir grup arkadaşla seyahate çıkacağım aldığım en doğru kararlardan biri oldu birlikte yola çıkmak. Mısırla başladık, sonra Hindistan. Sömestr’da da Vietnam – Kamboçya – Tayland’ı gezdik. Sırada Ürdün var.

Cihat Yiğit

Endüstriyel Tasarımcı

Binlerce yıllık muazzam güzellikteki tarihi bir yapıyı gördükten hemen sonra tıpkı orayı inşa edenler gibi çölde yıldızların altında uyumak isterseniz, “ben tezatlık severim, çölden sonra dalış yapmak isterim” derseniz, bu da yetmez “dünyanın en tuzlu gölünde oturup gazetemi okuyacağım batmadan” isteğindeyseniz Ürdün turu hepsini ve daha fazlasını size verir. Üstelik tüm bunları inanılmaz keyifli küçük bir grupla, sanki arkadaşlarımla geziyormuşçasına zevkle ve rahatlıkla yaptım. Pandemi sürecinde evlere tıkılmışken içimi ısıtan ve seyahat aşkımı körükleyen harika anılarla döndüm Ürdün’den. Keşfet101 ile keyifle keşfetmeye devam etmek için sabırsızlanıyorum.

Zeynep Gündoğdu

Hemşire

Yaptıkları mülakat sayesinde geziye gelecek profil zaten belli oluyor, sonrasında bu gruptan da bir şeyler öğrenmek sizin elinizde. Neler yapmak istediğimize her zaman birlikte karar verdik.  Bir akış var, ama özgürlük de var. Hindistan öyle bi ülke ki, beklentilerinizi hep edilgen olmayı bekleyen insan tembelliğine rağmen karşılayabiliyor. Dostluklar hayat yaşam ölüm ne deneyimlemek isterseniz önünüze sunabileceği bi menüsü var. Maddi olarak sizi zorlamayacak bi ülke. İnsan bu yolculuğa çıkmadan önce bir sürü soru işretleriyle dolu oluyor. Benim için en büyük sorun tanımadığım insanlarla bir ay kadar bi süre geçirmek olmuştu. Ama gruptan olan kadim dostum esrayı havaalanında tanıdım. 🙂

Nurefşan Yılmaz

Öğrenci

Bu Seyahat Tam Sana Göre

Hayalin şu an parmaklarının ucunda. Senin gibi düşünüp, senin gibi yaşayan gezginlerle hayallerini gerçekleştir. Mülakatımızı geç, kaydını tamamlayıp ödeme planını hazırlayalım. Seyahatine kadar rahat rahat öde.

Kayıt Olİletişim

Telefon

+90 530 030 78 50
+90 537 741 91 92

Santral

0850 259 08 28

Adres

Sultan Ahmet Mahallesi, Keresteci Hakkı Sokak, No:21/A, Fatih, İstanbul

E-posta

info@kesfet101.com

Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayalım.

1 + 8 =