ENDONEZYA TURLARI

Endonezya Turları için araştırma yapıyorsun ama yeterli gelmiyor mu? Ekstra turlardan hoşlanmıyor musun? O zaman bu seyahat sana göre. Gettolardan saraylara, tapınaklardan çöllere… Endonezya ve Bali’yi köşe bucak keşfet.

 • 27 Aralık 2023 – 3 Ocak 2024
 • 20 Ocak – 1 Şubat 2024
 • Nisan 2024 Ramazan
 • Haziran 2024 Kurban
 • 1 Temmuz – 13 Temmuz 2024
 • 5 Ağustos – 17 Ağustos 2024
 • 2 Eylül – 14 Eylül 2024
 • 7 Ekim – 19 Ekim 2024

Bizimle Gel!

 • Ankara çıkışlı
 • 3-4 yıldızlı oteller
 • 10 – 15 Kişilik Gruplar
 • Ekstra Tur Yok
 • Vade Farksız Ödeme İmkanı

Bizden Biri Ol!

Keşfet101 seyahatlerine katılan gezginler, tüm seyahatlerimiz için %5 indirim kazanır. 

misir-giza-piramitleri-ve-sekiz-insan

12 gece – 13 gün / 2800 USD

Butik Endonezya Turu

Gettolardan saraylara, tapınaklardan çöllere… Jakarta’dan Yogya Karta’ya, dünyanın en büyük Budist Tapınağı Borobudur’u görmeye gidiyoruz. Jomblang Mağarası’nda yer altı ormanlarını keşfe, ordan Bromo’da Yanardağı’na tırmanmaya gidiyoruz. Endonezya turumuzun ilk yarısı macera dolu ve yorucu. İkinci yarısı ise Bali’de tatil! Masajını yaptır, sonsuzluk havuzlarında kokteylini yudumla. 

iki-deveyle-colde-misir-piramitleri-gezisi

8 gece – 9 gün / 2550 USD

Yılbaşı Bali Turu – DJ Martin Konseri

Alas Harum’da çekelim kıpkırmızı elbiseleri salıncakta sallanalık, sonsuzluk havuzumuzdan çay bahçelerinde gün batımını izleyelim. Dünyanın en meşhur tapınaklarını, maymun ormanlarını keşfedelim. Yılbaşına özel bir sürprizimiz bile var. Tam bize kadar, dünyanın 1 numaralı Beach Club’ında yıl başı gecesi için DJ Martin Garrix konserine bilet aldık ve fiyatımıza dahil ettik. Size de tadını çıkartmak kalıyor. 

misir-kahire-colde-bedevilerle-jeep-safari

8 gece – 9 gün / 2450 USD

Bali Turu

Şehrin gürültüsünden patırtısından sıkıldın ve şöyle güzel bir kafa tatili mi istiyorsun? Instagram’da görüp “Keşke ben de buraya gitsem!” dediğin yerlerin çoğu Bali’de. Tapınaklar, ormanlar, ödüllü kafeler ve restoranlar. Dünyanın en yüksek puanlı beach clubları. 15 kişilik gezgin ekibimizde yer almak için bizi, ara, sana en uygun tarihleri belirle ve süreci başlat. yolculuk unutulmaz bir yolculuk ve tatil seni bekliyor.

Sık Sorulan Sorular

Ürdün'e vize var mı?

Umuma Mahsus (Bordo) ve Hususi (Yeşil) pasaport sahipleri, Endonezya’ya yapılacak 30 günü aşmayan turistik seyahatleri için; Endonezya’ya varış noktasında (hava ve deniz limanları ile kara hudut kapıları) 35 ABD Doları ödeyerek “Varışta Vize” (Visa on Arrival) alabilirler.

Ekipler Kaç Kişilik?

Tüm ekiplerimiz 15 gezginden oluşmaktadır. Ayrıca seyahatimize katılmak için başvuran tüm gezginler, bizim gezgin testi dediğimiz bir test çözdükten sonra ekiplerimize dahil edilir. Amacımız kafa dengi gezginleri bir araya getirmek.

Ekstra Tur Var Mı?

Seyahatlerimizde ekstra tur yoktur. Tüm aktiviteler, müze ve ören yeri giriş ücretleri fiyatımıza dahildir. 

Ödemeleri Nasıl Yapıyoruz?

Ödemelerinizi seyahatinize kadar taksitlendirebiliriz. Örneğin 3 ay sonraki seyahati seçerseniz o aya kadar bölebiliriz. İlk taksit olarak ödemenin %30’unu talep ediyoruz, kalan tutarı da seyahatinize kadar taksitlendiriyoruz.

Ödemelerinizi döviz cinsinden saklıyoruz, bu sayede bir iptal veya değişiklik durumunda kurdan para kaybetmeden, o günkü kurdan iade alabiliyorsunuz.  

Kredi kartı ile ödeme de mümkün, size bir ödeme linki gönderiyoruz, tüm kartlardan ödeme yapabiliyorsunuz. 

Single Farkı Var mı?

Tek başına katılan gezginlerden ekstra ücret alınmamaktır. Otellerimizde tüm odalarımız iki kişiliktir. Eşleştirme yapılarak gezginlerin konaklaması sağlanır. Ekstra ücret ödeyerek tek başına kalmak isteyen gezginlere de ücreti mukabilinde hizmet verilebilmektedir. 

İptal ve İade Koşulları Nasıl?

Seyahat sözleşmemizde bu konu yer alıyor. Tüm gezginlerimizin, seyahatten 30 gün öncesine kadar koşulsuz ve şartsız iptal ve değişiklik hakkı bulunuyor. Tarih yaklaştığında, genellikle uçak biletleri için bir kesinti yapmak durumunda kalıyoruz, bu kesinti tutarını da hava yolları belirliyor. 

Deprem, pandemi, savaş gibi (Allah korusun.) durumlar mücbir sebeptir. Bu tarz durumlarda (Hava yollarının da onayı ile) yine iptal ve iade hakkımız oluyor. Kesinti yapmadan iade yapabiliiyoruz.

Endonezya Turları İçin Yanımıza Ne Kadar Para Alalım?

Endonezya turlarımıza katılan gezginlerin ortalama harcaması seyahatin sonuna kadar toplam 250 – 300 USD civarındadır. Tüm aktiviteler, giriş ücretleri fiyatımıza dahildir.

Endonezya'da Ne Giyelim?

Bu sorunun cevabı iklime göre değişiyor. Bu yüzden, kayıt esnasında, seçtiğiniz tarihe göre size bir hazırlık rehberi göndereceğiz. Bu rehberde Endonezya turumuza hazırlanırken aklınıza gelebilecek tüm soruların cevapları olacak. Aynı zamanda seyahat öncesinde de sizi arayıp hazırlıklarınızı kontrol edeceğiz ve yardımcı olacağız.

Keşfet101 Kimdir?

Keşfet101, 2016 yılında kurulmuş, Happy Joruney Turizm adıyla Tursab’a kayıtlı bir seyahat acentasıdır. Tursab numaramız 9787’dir.  Tatil Fırsatım ve Nefes Healthcare isimli iki girişimimiz daha var, sizleri gururlandırmak için çok çalışıyoruz. 

Hayat Kısa, Gruplar Doluyor!

“Yolculuk, önce seni sözsüz bırakır, sonra da iyi bir hikaye anlatıcısına dönüştürür.”

15 kişilik butik gruplar, vade farksız ödeme planları, ekstra tur yok.  Gezginler için gezginler rehberler tarafından hazırlanmış, hesaplı ve zengin içerikli programlar… Hazırsan başvur, soruların varsa bizi ara.

Telefon

+90 530 030 78 50

Santral

0850 259 08 28

Adres

Şehit Muhtar Mahallesi, Atıf Yılmaz Caddesi, No:8, Kat:4, Beyoğlu, İstanbul

E-posta

info@kesfet101.com