FAS TURLARI

ÖNEMLİ: Bu seyahati Fas’ı karış karış gezmek isteyen gezginler tercih ediyor. Seyahat boyunca, koştur koştur bir yerlere yetişmeye çalışmadan, anlayarak, öğrenerek keşfediyoruz.

Atlas Okyanusu’ndan Merzouga Çölü’ne Fas Turu… Bu unutulmaz Fas Turu’nda Kazablanka, Şafşavan, Marakeş ve Fes şehirlerini keşfediyoruz. Atlas Dağları’nı aşıp Kuzey Afrika’nın kadim halkı Berberiler ile, özgür insanlarla tanışıyoruz. Antik ticaret yollarını kullanarak Sahra Çölü’ne gidiyoruz.

21 Ağustos – 31 Ağustos 2024 – butik
19 Eylül – 29 Eylül 2024 – butik
17 Ekim – 27 Ekim 2024 – butik
8 Kasım – 17 Kasım 2024 – ara tatil
19 Ocak – 28 Ocak 2025 – sömestr
29 Mart – 6 Nisan 2025 – ramazan

Bizimle Gel!

  • 10 – 15 Kişilik Gruplar
  • Uzman, Kafa Dengi Rehberler
  • Ekstra Tur Yok
  • Vade Farksız Ödeme İmkanı

 Bizden Biri Ol!

Keşfet101 seyahatlerine katılan gezginler, tüm seyahatlerimiz için %5 indirim kazanır.  Aynı zamanda, gezilerimize katılan diğer gezginlerle yardımlaşabileceği komünitemizin bir parçası olur.

misir-giza-piramitleri-ve-sekiz-insan

10 Gece – 11 Gün / 1790 USD

Butik Fas Turu

Atlas Okyanusu’ndan Sahra Çölü’ne uzanan 11 günlük bir maceraya hazır mısın? Kadim halk Berberilerin, özgür insanların topraklarında 11 gün sürecek bir yolculuğa çıkıyoruz. Atlas Dağları’nı aşıp çöllerde gezeceğiz. Masmavi şehirler göreceğiz. Ticaret yollarını keşfedeceğiz.

iki-deveyle-colde-misir-piramitleri-gezisi

8 gece – 9 gün / 1790 USD

Ramazan Bayramı Fas Turu

Kurban Bayramı’nda Fas’a gidiyoruz. En dolu Fas programıyla, ardında görülmedik hiçbir şey bırakmadan Fas’ı keşfetmek istiyorsan bu Fas turu sana göre. Kazablanka, Şafşavan, Marakeş, Fes… Tarihi Berberi köyler, Atlas Dağları, Sahra Çölü’nde kamp. Hepsi bu Fas turunda.

misir-kahire-colde-bedevilerle-jeep-safari

8 gece – 9 gün / 1790 USD

Kurban Bayramı Fas Turu

Kurban Bayramı’nda Fas’a gidiyoruz. En dolu Fas programıyla, ardında görülmedik hiçbir şey bırakmadan Fas’ı keşfetmek istiyorsan bu Fas turu sana göre. Kazablanka, Şafşavan, Marakeş, Fes… Tarihi Berberi köyler, Atlas Dağları, Sahra Çölü’nde kamp. Hepsi bu Fas turunda.

Sık Sorulan Sorular

Fas'a vize var mı?

Fas, Türk vatandaşlarından vize istememektedir. Bordo ve yeşil pasaport sahipleri vize işlemleri ile uğraşmadan Fas turumuza katılabilir.

Ekipler Kaç Kişilik?

Tüm ekiplerimiz 15 gezginden oluşmaktadır. Ayrıca seyahatimize katılmak için başvuran tüm gezginler, bizim gezgin testi dediğimiz bir test çözdükten sonra ekiplerimize dahil edilir. Amacımız kafa dengi gezginleri bir araya getirmek.

Ekstra Tur Var Mı?

Seyahatlerimizde ekstra tur yoktur. Tüm aktiviteler, müze ve ören yeri giriş ücretleri fiyatımıza dahildir. 

Ödemeleri Nasıl Yapıyoruz?

Ödemelerinizi seyahatinize kadar taksitlendirebiliriz. Örneğin 3 ay sonraki seyahati seçerseniz o aya kadar bölebiliriz. İlk taksit olarak ödemenin %30’unu talep ediyoruz, kalan tutarı da seyahatinize kadar taksitlendiriyoruz.

Ödemelerinizi döviz cinsinden saklıyoruz, bu sayede bir iptal veya değişiklik durumunda kurdan para kaybetmeden, o günkü kurdan iade alabiliyorsunuz.  

Kredi kartı ile ödeme de mümkün, size bir ödeme linki gönderiyoruz, tüm kartlardan ödeme yapabiliyorsunuz. 

Single Farkı Var mı?

Tek başına katılan gezginlerden ekstra ücret alınmamaktır. Otellerimizde tüm odalarımız iki kişiliktir. Eşleştirme yapılarak gezginlerin konaklaması sağlanır. Ekstra ücret ödeyerek tek başına kalmak isteyen gezginlere de ücreti mukabilinde hizmet verilebilmektedir. 

İptal ve İade Koşulları Nasıl?

Seyahat sözleşmemizde bu konu yer alıyor. Tüm gezginlerimizin, seyahatten 30 gün öncesine kadar koşulsuz ve şartsız iptal ve değişiklik hakkı bulunuyor. Tarih yaklaştığında, genellikle uçak biletleri için bir kesinti yapmak durumunda kalıyoruz, bu kesinti tutarını da hava yolları belirliyor. 

Deprem, pandemi, savaş gibi (Allah korusun.) durumlar mücbir sebeptir. Bu tarz durumlarda (Hava yollarının da onayı ile) yine iptal ve iade hakkımız oluyor. Kesinti yapmadan iade yapabiliiyoruz.

Fas Turu İçin yanımıza ne Kadar Para Alalım?

Fas turlarımıza katılan gezginlerin ortalama harcaması seyahatin sonuna kadar toplam 250 – 300 USD civarındadır. Tüm aktiviteler, giriş ücretleri fiyatımıza dahildir. Çölde akşam yemeği de dahildir.

Fas'ta Ne Giyelim?

Bu sorunun cevabı iklime göre değişiyor. Bu yüzden, kayıt esnasında, seçtiğiniz tarihe göre size bir hazırlık rehberi göndereceğiz. Bu rehberde Fas turumuza hazırlanırken aklınıza gelebilecek tüm soruların cevapları olacak. Aynı zamanda seyahat öncesinde de sizi arayıp hazırlıklarınızı kontrol edeceğiz ve yardımcı olacağız.

Keşfet101 Kimdir?

Keşfet101, 2016 yılında kurulmuş, Happy Joruney Turizm adıyla Tursab’a kayıtlı bir seyahat acentasıdır. Tursab numaramız 9787’dir.  Tatil Fırsatım ve Nefes Healthcare isimli iki girişimimiz daha var, sizleri gururlandırmak için çok çalışıyoruz. 

Hayat Kısa, Gruplar Doluyor!

“Yolculuk, önce seni sözsüz bırakır, sonra da iyi bir hikaye anlatıcısına dönüştürür.”

15 kişilik butik gruplar, vade farksız ödeme planları, ekstra tur yok.  Gezginler için gezginler rehberler tarafından hazırlanmış, hesaplı ve zengin içerikli programlar… Hazırsan başvur, soruların varsa bizi ara.

Telefon

+90 530 030 78 50

Santral

0850 259 08 28

Adres

Şehit Muhtar Mahallesi, Atıf Yılmaz Caddesi, No:8, Kat:4, Beyoğlu, İstanbul

E-posta

info@kesfet101.com