FAS TURLARI

ÖNEMLİ: Bu seyahati Fas’ı karış karış gezmek isteyen gezginler tercih ediyor. Seyahat boyunca, koştur koştur bir yerlere yetişmeye çalışmadan, anlayarak, öğrenerek keşfediyoruz.

Atlas Okyanusu’ndan Merzouga Çölü’ne Fas Turu… Bu unutulmaz Fas Turu’nda Kazablanka, Şafşavan, Marakeş ve Fes şehirlerini keşfediyoruz. Atlas Dağları’nı aşıp Kuzey Afrika’nın kadim halkı Berberiler ile, özgür insanlarla tanışıyoruz. Antik ticaret yollarını kullanarak Sahra Çölü’ne gidiyoruz.

 • 23 Haziran – 2 Temmuz 2023 | Kurban Bayramı
 • 17 Ağustos – 27 Ağustos 2023
 • 15 Eylül – 25 Eylül
 • 20 Ekim – 30 Ekim 2023
 • 25 Kasım – 5 Aralık 2023
 • 20 – 30 Ocak 2024 | Sömestr
 • 6 – 15 Nisan 2024 | Ramazan Bayramı

Bizimle Gel!

 • 10 – 15 Kişilik Gruplar
 • Uzman, Kafa Dengi Rehberler
 • Ekstra Tur Yok
 • Vade Farksız Ödeme İmkanı

 Bizden Biri Ol!

Keşfet101 seyahatlerine katılan gezginler, tüm seyahatlerimiz için %5 indirim kazanır.  Aynı zamanda, gezilerimize katılan diğer gezginlerle yardımlaşabileceği komünitemizin bir parçası olur.

Butik Fas Turu

10 Gece, 11 Gün Butik Fas Turu

Atlas Okyanusu’ndan Sahra Çölü’ne uzanan 11 günlük bir maceraya hazır mısın? Kadim topluluk berberilerin, özgür insanların topraklarında 11 gün sürecek bir yolculuğa çıkıyoruz. Atlas Dağları’nı aşıp çöllerde gezeceğiz. Masmavi şehirler göreceğiz. Ticaret yollarını keşfedeceğiz. Kontenjanımız 15’tir.

10 gece – 11 gün: 1590 $

İncele

Ramazan Bayramı'nda Fas'ı Keşfet

DİREKT UÇUŞ | TARİHİ RİADLAR

Kurban Bayramı’nda Fas’a gidiyoruz. En dolu Fas programıyla, ardında görülmedik hiçbir şey bırakmadan Fas’ı keşfetmek istiyorsan bu Fas turu sana göre. Kazablanka, Şafşavan, Marakeş, Fes… Tarihi Berberi köyler, Atlas Dağları, Sahra Çölü’nde kamp. Hepsi bu Fas turunda.

8 gece – 9 gün: 1590 $

İncele

Kurban Bayramı'nda Fas'ı Keşfet

DİREKT UÇUŞ | TARİHİ RİADLAR

Kurban Bayramı’nda Fas’a gidiyoruz. En dolu Fas programıyla, ardında görülmedik hiçbir şey bırakmadan Fas’ı keşfetmek istiyorsan bu Fas turu sana göre. Kazablanka, Şafşavan, Marakeş, Fes… Tarihi Berberi köyler, Atlas Dağları, Sahra Çölü’nde kamp. Hepsi bu Fas turunda.

8 gece – 9 gün: 1590 $

İncele

HAYAT KISA EKİPLER DOLUYOR!

15 kişilik butik gruplar, vade farksız ödeme planları, ekstra tur yok… Gezginler için gezginler tarafından hazırlanmış, hesaplı ve zengin içerikli programlar… Hazırsan başvur, soruların varsa bizi ara.

BAŞVURBİZİ ARA

SİZİ ÖZLEDİK

Bunca yılda onlarca ülkede, yüzlerce seyahatte iki bini aşkın müşteri. Yol arkadaşı.

Kesfet101 ekibiyle yaptığım Fas gezisi sayesinde Afrika kıtasındaki bir ülkeyi ilk kez görme fırsatı buldum.  Gezinin benim için en etkileyici kısımlarından biri de çöl deneyimi oldu. Develerle yaptığımız safarinin ardından çölde gece yıldızları izlemekten çok keyif aldım. Ekiplere az sayıda kişi aldıkları için, bir de single farkı olmadığı için tercih etmiştim. Grup kalabalık olmadığı için tur gezisinden çok arkadaş grubumuzla geziyor gibiydik ve güzel arkadaşlıklar kurduk. Çok keyifli geçen Fas gezisinin ardından aynı ekiple Hindistan gezisine de katıldım. Tur gibi olmayışı, ekonomik oluşu hep artı. İleride yeni ülkeleri de Keşfet101 ekibi ile keşfetmeyi planlıyorum. 😊 Takipteyim sizi dostlar. 🙂

Neslihan Alan

Öğretim Görevlisi

Yıl 2019 Gezmeyi kafama koymuş deli gibi bir platform arıyorum. Araştırmadan sonra keşfet101 ile  karşılaştım ilk izlenimim heyacanlanmama yetti.  Aklımda yalnızca gezmek fikri var neresi nasılı nedeni olmadan yalnızca gezmek 😅 bi cesaret aradım yiğit çıktı kısa bir konuşmadan sonra randevulaşıp bir görüşme ayarladık. Mülakat sürecinde de kabul edilir miyim edilmez miyim diye düşünürken yakın ilişki kurduk. O gün farkettim ki ben bir acenteyle değil bir grup arkadaşla seyahate çıkacağım aldığım en doğru kararlardan biri oldu birlikte yola çıkmak. Mısırla başladık, sonra Hindistan. Sömestr'da da Vietnam - Kamboçya - Tayland'ı gezdik. Sırada Ürdün var.

Cihat Yiğit

Endüstriyel Tasarımcı

Binlerce yıllık muazzam güzellikteki tarihi bir yapıyı gördükten hemen sonra tıpkı orayı inşa edenler gibi çölde yıldızların altında uyumak isterseniz, “ben tezatlık severim, çölden sonra dalış yapmak isterim” derseniz, bu da yetmez “dünyanın en tuzlu gölünde oturup gazetemi okuyacağım batmadan” isteğindeyseniz Ürdün turu hepsini ve daha fazlasını size verir. Üstelik tüm bunları inanılmaz keyifli küçük bir grupla, sanki arkadaşlarımla geziyormuşçasına zevkle ve rahatlıkla yaptım. Pandemi sürecinde evlere tıkılmışken içimi ısıtan ve seyahat aşkımı körükleyen harika anılarla döndüm Ürdün’den. Keşfet101 ile keyifle keşfetmeye devam etmek için sabırsızlanıyorum.

Zeynep Gündoğdu

Hemşire

Yaptıkları mülakat sayesinde geziye gelecek profil zaten belli oluyor, sonrasında bu gruptan da bir şeyler öğrenmek sizin elinizde. Neler yapmak istediğimize her zaman birlikte karar verdik.  Bir akış var, ama özgürlük de var. Hindistan öyle bi ülke ki, beklentilerinizi hep edilgen olmayı bekleyen insan tembelliğine rağmen karşılayabiliyor. Dostluklar hayat yaşam ölüm ne deneyimlemek isterseniz önünüze sunabileceği bi menüsü var. Maddi olarak sizi zorlamayacak bi ülke. İnsan bu yolculuğa çıkmadan önce bir sürü soru işretleriyle dolu oluyor. Benim için en büyük sorun tanımadığım insanlarla bir ay kadar bi süre geçirmek olmuştu. Ama gruptan olan kadim dostum esrayı havaalanında tanıdım. 🙂

Nurefşan Yılmaz

Öğrenci

Telefon

+90 530 030 78 50

Santral

0850 259 08 28

Adres

Şehit Muhtar Mahallesi, Atıf Yılmaz Caddesi, No:8, Kat:4, Beyoğlu, İstanbul

E-posta

info@kesfet101.com

Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayalım.

14 + 12 =