GEZGİNLERİN DÜNYASI

Gezginlerin dünyasına hoş geldin. 2015’ten beri, omuz omuza macera dolu keşiflere çıkıyoruz. Şöyle bir telefon rehberlerimize bakınca 2000’e yakın gezgin dostumuz olmuş. İstedik ki sizleri tanıştıralım, dünyamızı açalım, sizlerle büyütelim. Hayat yeterince zor, dişinizden tırnağınızdan artırarak seyahatlerimize geliyorsunuz biliyoruz. İstedik ki en azından işinizi kolaylaştıralım. Hem fena mı olur, projelerimiz seyahatte olmasak da burda bir araya gelmemize vesile olur. 

İlan Oluştur

Keşfet101 seyahatlerinden birine katıldıysanız siz de kendi ilanınızı oluşturabilirsiniz. Gezginlerin faydalanabileceğini düşündüğünüz bir yetkinliğiniz varsa (doktor, avukat, öğretmen, çevirmen, metin yazarı, diş hekimi vs.) ister kendi adınızla, ister şirketinizin adıyla ilan oluşturabilir, gezginlerimize sunacağınız kampanyayı tanıtabilirsiniz. Tek şartımız: verdiğiniz hizmeti, gezginlerimizi daha uygun bir fiyatla vermeniz. %5 indirim, %10 indirim, 250 liralık indirim… Fiyata ve hizmete göre birlikte değerlendiririz.

İlan Ara

Sayfamızda göremediğin ama bizim bulabileceğimizi düşündüğün birileri mi var? Örneğin Ankara’da Diş Hekimi mi arıyorsun? İzmir’de yeminli tercüman mı arıyorsun? Bize sor, listemize bakalım. Şartlara uygun gezginlerimize ulaşıp haber verelim, uygunlarsa seni arasınlar.

Yetenekli Gezginlerimizden Destek Al

Klinik Psikolog

Klinik Psikolog

Fatma Hazal Sarı

2019, Ekim ayı Lübnan gezginlerindenim. Koç Üniversitesi Sosyoloji, Psikoloji, Bilgi Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisans mezunuyum. 2016 yılından beri Klinik Psikolog olarak çocuklar üzerine klinik çalışmalarıma devam ediyorum ve aktif olarak danışan görüyorum. Çalıştığım klinik İstanbul Nişantaşı’nda. Keşfet101 gezginlerine özel Yüz yüze seanslar için %10, online seanslar için %15 indirim sunabilirim.

Yiğit Durdaşoğlu

Yiğit Durdaşoğlu

Marka Danışmanı

Keşfet101’in kurucu ortağıyım. Keşfet101’den önce hayatımı reklamcılık yaparak kazanıyordum. Şimdi de Keşfet101’le birlikte kurduğumuz reklam ajansımızla müşterilerimize Kurumsal Marka Danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Kurumsal kimlik çalışması, web sitesi, sosyal medya yönetim hizmeti, mobil uygulamalar. Markanızın ihtiyaçlarına bakmak lazım. Keşfet101 gezginlerine özel bu hizmetleri %20 indirim sunabilirim.

Marka Danışmanından Hizmet Al

Cihat Yiğit

Cihat Yiğit

Endüstriyel Tasarımcı

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Güncel Fırsatlar

Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayalım.

13 + 12 =