GEZGİNLERİN DÜNYASI

Gezginlerin dünyasına hoş geldin. 2015’ten beri, omuz omuza macera dolu keşiflere çıkıyoruz. Şöyle bir telefon rehberlerimize bakınca 2000’e yakın gezgin dostumuz olmuş. İstedik ki sizleri tanıştıralım, dünyamızı açalım, sizlerle büyütelim. Hayat yeterince zor, dişinizden tırnağınızdan artırarak seyahatlerimize geliyorsunuz biliyoruz. İstedik ki en azından işinizi kolaylaştıralım. Hem fena mı olur, projelerimiz seyahatte olmasak da burda bir araya gelmemize vesile olur. 

İlan Oluştur

Keşfet101 seyahatlerinden birine katıldıysanız siz de kendi ilanınızı oluşturabilirsiniz. Gezginlerin faydalanabileceğini düşündüğünüz bir yetkinliğiniz varsa (doktor, avukat, öğretmen, çevirmen, metin yazarı, diş hekimi vs.) ister kendi adınızla, ister şirketinizin adıyla ilan oluşturabilir, gezginlerimize sunacağınız kampanyayı tanıtabilirsiniz. Tek şartımız: verdiğiniz hizmeti, gezginlerimizi daha uygun bir fiyatla vermeniz. %5 indirim, %10 indirim, 250 liralık indirim… Fiyata ve hizmete göre birlikte değerlendiririz.

İlan Ara

Sayfamızda göremediğin ama bizim bulabileceğimizi düşündüğün birileri mi var? Örneğin Ankara’da Diş Hekimi mi arıyorsun? İzmir’de yeminli tercüman mı arıyorsun? Bize sor, listemize bakalım. Şartlara uygun gezginlerimize ulaşıp haber verelim, uygunlarsa seni arasınlar.

Yetenekli Gezginlerimizden Destek Al

Klinik Psikolog

Klinik Psikolog

Fatma Hazal Sarı

2019, Ekim ayı Lübnan gezginlerindenim. Koç Üniversitesi Sosyoloji, Psikoloji, Bilgi Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisans mezunuyum. 2016 yılından beri Klinik Psikolog olarak çocuklar üzerine klinik çalışmalarıma devam ediyorum ve aktif olarak danışan görüyorum. Çalıştığım klinik İstanbul Nişantaşı’nda. Keşfet101 gezginlerine özel Yüz yüze seanslar için %10, online seanslar için %15 indirim sunabilirim.

Yiğit Durdaşoğlu

Yiğit Durdaşoğlu

Marka Danışmanı

Keşfet101’in kurucu ortağıyım. Keşfet101’den önce hayatımı reklamcılık yaparak kazanıyordum. Şimdi de Keşfet101’le birlikte kurduğumuz reklam ajansımızla müşterilerimize Kurumsal Marka Danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Kurumsal kimlik çalışması, web sitesi, sosyal medya yönetim hizmeti, mobil uygulamalar. Markanızın ihtiyaçlarına bakmak lazım. Keşfet101 gezginlerine özel bu hizmetleri %20 indirim sunabilirim.

Cihat Yiğit

Cihat Yiğit

Endüstriyel Tasarımcı

Keşfet101 ile Mısır, Hindistan, Vietnam, Kamboçya ve Tayland’ı gezdim. Evlere ve iş yerlerine öze mutfaklar tasarlıyorum. Tüm üretimi kendi atolyemizde yapıyoruz. Kurulumu da yine kendi ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz. Yani anahtar teslim hizmet veriyoruz. Bizi arıyorsunuz, çağırıyorsunuz, keşfe geliyoruz. Ölçüleri alıp, tasarımı yapıp, bütçeleyip onayınıza sunuyoruz. Onaylarsanız hemen üretime geçebiliyoruz. Evinizi veya iş yerinizi hayallerinizdeki gibi yapıyoruz.

SİZİ ÖZLEDİK 

Bunca yılda onlarca ülkede, yüzlerce seyahatte iki bini aşkın müşteri. Yol arkadaşı.

Kesfet101 ekibiyle yaptığım Fas gezisi sayesinde Afrika kıtasındaki bir ülkeyi ilk kez görme fırsatı buldum.  Gezinin benim için en etkileyici kısımlarından biri de çöl deneyimi oldu. Develerle yaptığımız safarinin ardından çölde gece yıldızları izlemekten çok keyif aldım. Ekiplere az sayıda kişi aldıkları için, bir de single farkı olmadığı için tercih etmiştim. Grup kalabalık olmadığı için tur gezisinden çok arkadaş grubumuzla geziyor gibiydik ve güzel arkadaşlıklar kurduk. Çok keyifli geçen Fas gezisinin ardından aynı ekiple Hindistan gezisine de katıldım. Tur gibi olmayışı, ekonomik oluşu hep artı. İleride yeni ülkeleri de Keşfet101 ekibi ile keşfetmeyi planlıyorum. 😊 Takipteyim sizi dostlar. 🙂

Neslihan Alan

Öğretim Görevlisi

Yıl 2019 Gezmeyi kafama koymuş deli gibi bir platform arıyorum. Araştırmadan sonra keşfet101 ile  karşılaştım ilk izlenimim heyacanlanmama yetti.  Aklımda yalnızca gezmek fikri var neresi nasılı nedeni olmadan yalnızca gezmek 😅 bi cesaret aradım yiğit çıktı kısa bir konuşmadan sonra randevulaşıp bir görüşme ayarladık. Mülakat sürecinde de kabul edilir miyim edilmez miyim diye düşünürken yakın ilişki kurduk. O gün farkettim ki ben bir acenteyle değil bir grup arkadaşla seyahate çıkacağım aldığım en doğru kararlardan biri oldu birlikte yola çıkmak. Mısırla başladık, sonra Hindistan. Sömestr’da da Vietnam – Kamboçya – Tayland’ı gezdik. Sırada Ürdün var.

Cihat Yiğit

Endüstriyel Tasarımcı

Binlerce yıllık muazzam güzellikteki tarihi bir yapıyı gördükten hemen sonra tıpkı orayı inşa edenler gibi çölde yıldızların altında uyumak isterseniz, “ben tezatlık severim, çölden sonra dalış yapmak isterim” derseniz, bu da yetmez “dünyanın en tuzlu gölünde oturup gazetemi okuyacağım batmadan” isteğindeyseniz Ürdün turu hepsini ve daha fazlasını size verir. Üstelik tüm bunları inanılmaz keyifli küçük bir grupla, sanki arkadaşlarımla geziyormuşçasına zevkle ve rahatlıkla yaptım. Pandemi sürecinde evlere tıkılmışken içimi ısıtan ve seyahat aşkımı körükleyen harika anılarla döndüm Ürdün’den. Keşfet101 ile keyifle keşfetmeye devam etmek için sabırsızlanıyorum.

Zeynep Gündoğdu

Hemşire

Yaptıkları mülakat sayesinde geziye gelecek profil zaten belli oluyor, sonrasında bu gruptan da bir şeyler öğrenmek sizin elinizde. Neler yapmak istediğimize her zaman birlikte karar verdik.  Bir akış var, ama özgürlük de var. Hindistan öyle bi ülke ki, beklentilerinizi hep edilgen olmayı bekleyen insan tembelliğine rağmen karşılayabiliyor. Dostluklar hayat yaşam ölüm ne deneyimlemek isterseniz önünüze sunabileceği bi menüsü var. Maddi olarak sizi zorlamayacak bi ülke. İnsan bu yolculuğa çıkmadan önce bir sürü soru işretleriyle dolu oluyor. Benim için en büyük sorun tanımadığım insanlarla bir ay kadar bi süre geçirmek olmuştu. Ama gruptan olan kadim dostum esrayı havaalanında tanıdım. 🙂

Nurefşan Yılmaz

Öğrenci

Telefon

+90 530 030 78 50
+90 537 741 91 92

Santral

0850 259 08 28

Adres

Şehit Muhtar Mahallesi, Atıf Yılmaz Caddesi, No:8, Kat:4, Beyoğlu, İstanbul

E-posta

info@kesfet101.com

Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayalım.

14 + 8 =