GÜNEY KORE & JAPONYA TURU

Seul, Gyeongju, Busan, Kyoto, Odawara, Hiroshima, Miyajima, Osaka, Nara, Tokyo

“Gece yarısı yolculuğu, yıldızların altında, sessiz düşünceler.” 13 gün sürecek Güney Kore & Japonya Turu’nda haikular yol gösterecek bize. 

  • 24 Ocak – 9 Şubat 2025 – Sömestr

  • 29 Mart – 11 Nisan 2025 – Sakura

Güney Kore & Japonya Turu

  • 10 – 15 kişilik ekipler
  • Japonca Bilet Türk Rehber ile yolculuk
  • Ekstra tur yok
  • 4 yıldızlı otellerde konaklama
  • Ryokan’da konaklama
  • Odenburo’da 1 gece konaklama
  • Direkt uçuş
  • Vade farksız ödeme İmkanları

Bizden Biri Ol

Keşfet101 seyahatlerine katılan gezginler, tüm seyahatlerimiz için %5 indirim kazanır.

misir-giza-piramitleri-ve-sekiz-insan

12 gece, 14 gün / 4750 USD

Büyük Güney Kore & Japonya Turu

Kore ve Japonya’nın büyüleyici güzelliklerini keşfetmek üzeresiniz; Seul’un modern şıklığından, Gyeongju’nun tarihi derinliğine, Busan’ın sahil şeridinden Kyoto’nun mistik tapınaklarına, Odawara’nın kale manzaralarından Hiroshima’nın huzurlu bahçelerine, Miyajima’nın gizemli kapılarından Osaka’nın hareketli sokaklarına, Nara’nın eski ruhuna ve Tokyo’nun neon ışıklarına kadar bu tur, Asya’nın kalbinde unutulmaz bir yolculuk.

Tüm turlar dahildir. kontenjanımız 15 gezgin ile sınırlıdır. 

iki-deveyle-colde-misir-piramitleri-gezisi

12 gece – 14 gün / 4950 USD

Sakura Zamanı Güney Kore & Japonya Turu

Sakura zamanında, Japonya’nın ve Kore’nin en büyüleyici şehirlerinde, çiçek açan kiraz ağaçlarının altında eşsiz bir görsel şölen yaşamaya davet ediyor. Kyoto’nun sakura ile bezeli tapınakları, Tokyo’nun pembe çiçek yağmurları altındaki parkları, ve Nara’nın tarihi anıtları çerçevesindeki çiçek denizleri, baharın en güzel haliyle sizi karşılıyor. Bu, doğanın canlanışını ve kültürel zenginlikleri keşfetmek için eşsiz bir fırsat.

Tüm turlar dahildir. kontenjanımız 15 gezgin ile sınırlıdır. 

Hayat Kısa, Gruplar Doluyor!

“Yolculuk, önce seni sözsüz bırakır, sonra da iyi bir hikaye anlatıcısına dönüştürür.”

15 kişilik butik gruplar, vade farksız ödeme planları, ekstra tur yok.  Gezginler için gezginler rehberler tarafından hazırlanmış, hesaplı ve zengin içerikli programlar… Hazırsan başvur, soruların varsa bizi ara.

Sık Sorulan Sorular

Güney Kore ve Japonya'ya Vize Var Mı?

Japonya’ya vize yoktur.

Güney Kore için online vize alınacaktır. Sizi biz yönlendireceğiz.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, turizm, toplantı ve konferans gibi maksimum 90 gün sürecek seyahatlerde vize almaktan muaf olup, seyahatten en geç 1 ay önce ve en erken 72 saat önce Elektronik Seyahat Onayı (K-ETA) almak zorundadır. Vize başvurusu için bir fotoğraf gereklidir ve başvuru formu İngilizce hazırlanmalıdır.

K-ETA başvurusu www.k-eta.go.kr adresi üzerinden yapılmaktadır.

Zorunlu Aşı Var Mı?

Hayır, Güney Kore ve Japonya için zorunlu aşı yoktur.

Ekipler Kaç Kişilik?

Güney Kore & Japonya turlarımız 15 kişilik ekiplerle yola çıkıyor.

Ekstra Tur Var Mı?

Seyahatlerimizde ekstra tur yoktur. Tüm aktiviteler, müze ve ören yeri giriş ücretleri fiyatımıza dahildir. 

Ödemeleri Nasıl Yapıyoruz?

Ödemelerinizi seyahatinize kadar taksitlendirebiliriz. Örneğin 3 ay sonraki seyahati seçerseniz o aya kadar bölebiliriz. İlk taksit olarak ödemenin %30’unu talep ediyoruz, kalan tutarı da seyahatinize kadar taksitlendiriyoruz.

Ödemelerinizi döviz cinsinden saklıyoruz, bu sayede bir iptal veya değişiklik durumunda kurdan para kaybetmeden, o günkü kurdan iade alabiliyorsunuz.  

Kredi kartı ile ödeme de mümkün, size bir ödeme linki gönderiyoruz, tüm kartlardan ödeme yapabiliyorsunuz. 

Single Farkı Var mı?

Tek başına katılan gezginlerden ekstra ücret alınmamaktır. Otellerimizde tüm odalarımız iki kişiliktir. Eşleştirme yapılarak gezginlerin konaklaması sağlanır. Ekstra ücret ödeyerek tek başına kalmak isteyen gezginlere de ücreti mukabilinde hizmet verilebilmektedir. 

İptal ve İade Koşulları Nasıl?

Seyahat sözleşmemizde bu konu yer alıyor. Tüm gezginlerimizin, seyahatten 30 gün öncesine kadar koşulsuz ve şartsız iptal ve değişiklik hakkı bulunuyor. Tarih yaklaştığında, genellikle uçak biletleri için bir kesinti yapmak durumunda kalıyoruz, bu kesinti tutarını da hava yolları belirliyor. 

Deprem, pandemi, savaş gibi (Allah korusun.) durumlar mücbir sebeptir. Bu tarz durumlarda (Hava yollarının da onayı ile) yine iptal ve iade hakkımız oluyor. Kesinti yapmadan iade yapabiliiyoruz.

Güney Kore & Japonya Turu İçin Yanımıza Ne Kadar Alalım?

Güney Kore Japonya turlarımıza katılan gezginlerin ortalama harcaması 350 – 400 civarındadır. Tüm giriş ücretleri ve aktiviteler fiyatlarımıza dahildir. 

Ne Giyelim?

Bu sorunun cevabı iklime göre değişiyor. Bu yüzden, kayıt esnasında, seçtiğiniz tarihe göre size bir hazırlık rehberi göndereceğiz. Bu rehberde seyahatinize hazırlanırken aklınıza gelebilecek tüm soruların cevapları olacak. Aynı zamanda seyahat öncesinde de sizi arayıp hazırlıklarınızı kontrol edeceğiz ve yardımcı olacağız.

Keşfet101 Kimdir?

Keşfet101, 2016 yılında kurulmuş, Happy Joruney Turizm adıyla Tursab’a kayıtlı bir seyahat acentasıdır. Tursab numaramız 9787’dir.  Tatil Fırsatım ve Nefes Healthcare isimli iki girişimimiz daha var, sizleri gururlandırmak için çok çalışıyoruz. 

Telefon

+90 530 030 78 50

Santral

0850 259 08 28

Adres

Şehit Muhtar Mahallesi, Atıf Yılmaz Caddesi, No:8, Kat:4, Beyoğlu, İstanbul

E-posta

info@kesfet101.com

Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayalım.

1 + 8 =