GÜNÜBİRLİK TURLAR

Yedigöller Turu - İğneada - Longoz Ormanları Turu - Edirne Turu - Şile - Ağva Polonezköy Turu
  • 22 Eylül İğneada – Longoz Ormanları Turu 25 ₺175,00
  • 29 Eylül Yedigöller Turu 25 ₺175,00
  • 19 Ekim Yedigöller Turu 25 ₺175,00
  • 20 Ekim İğneada – Longoz Ormanları Turu 25 ₺175,00
  • 29 Ekim Yedigöller Turu 25 ₺175,00

Longoz Ormanları Turu

Dünyada sadece 4 yerde bulunan güzellik

Amazon Yağmur Ormanları, Bursa, Kongo ve İğneada. Bu güzel biyolojik çeşitlilik dünyada sadece 3 yerde var, biri de bize 3 saat uzaklıkta. Gitmemek, görmemek olmaz. Peki sadece Longoz Ormanları’nı mı göreceğiz ? Hayır, programımızda Demirköy, Dupnisa Mağarası gibi harika doğal güzellikler var. İğneada Longoz Ormanları turumuz tam sana göre.

Kontenjan: 20 kişi

İstanbul Kalkış

Günübirlik Tur: 175 TL

İNCELE

Yedigöller Turu

7 iklim, 7 renk Yedigöller

Türkiye’nin en iyi korunmuş ve en bakımlı tabiat parklarından biri olan Yedigöller Milli Parkı, barındırdığı çeşitlilik ile gözlerinize bayrak ettirecek. Sarının, yeşilin, mavinin, turuncunun onlarca farklı tonunu bir arada ahenk içinde görebileceksiniz. Yine milli parkın içinde yer alan lokanta ve kafelerde güzel yemekler yiyip, sıcacık yorgunluk çayınızı içebileceksiniz.

Kontenjan: 20 kişi

İstanbul Kalkış

Günübirlik Tur: 175 TL

İNCELE

Edirne Turu

Kadim Başkent Edirne Turu

Osmanlı İmparatorluğu’na başkentlik yapmış Hem Bulgaristan hem de Yünanistan’a açılan kapımız, kültür ve tarih kokan eski şehir. Sokaklarında kendinizi geçmişte geziniyor gibi hissedebileceğiniz, gezginlere sunduğu müthiş lezzetleri ile de ziyafet sofraları kurabileceğiniz kadim kent.

Kontenjan: 32 gezgin

İstanbul Kalkış

Günübirlik Tur: 270 TL

TARİH AÇIKLANACAK

Şile - Ağva - Polonezköy Turu

İstanbul’a komşu cennet köşeleri

Siz de yerinde duramayan gezginlerden misiniz? Bu tur size göre! Birbirine yakın bu üç güzel sahil kasabasını gezerek, iş/okul stresini geride bırakabilir, yeni yerler görmenin heyecanını yaşayabiliriniz.   profesyonel turist rehberimiz ile hem tarihi yapıları hem de en güzel mekanları tek tek inceleyeceğiz.

Kontenjan: 32 gezgin

İstanbul Kalkış

Günübirlik Tur: 170 TL

TARİH AÇIKLANACAK

Bu Seyahat Tam Sana Göre

Hayalin şu an parmaklarının ucunda. Senin gibi düşünüp, senin gibi yaşayan gezginlerle hayallerini gerçekleştir. Mülakatımızı geç, kaydını tamamlayıp ödeme planını hazırlayalım. Seyahatine kadar rahat rahat öde.

Kayıt Olİletişim

Gezginler İçin Gezginler Tarafından Tasarlanan Seyahatler

10 – 15 kişilik butik gruplar, vade farksız ödeme planları, single farkı yok, ekstra tur yok… Gezginler için gezginler tarafından hazırlanmış, hesaplı ve zengin içerikli programlar….

Seyahat TakvimiBiz Kimiz?

En Sık İncelenen Turlar

Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayalım.

12 + 4 =

Sultan Ahmet Mahallesi, Keresteci Hakkı Sokak, No:21/A, Fatih, İstanbul | 444 4 102 | +90 530 030 78 50 | info@kesfet101.com