HİNDİSTAN TURLARI

Bu sıradan bir Hindistan Turu değildir. Paket tur hiç değildir. Keşfet101, medeniyetin filizlendiği topraklara 10 – 15 kişilik gruplarla seyahatler organize eder. Doğası gereği yorucu, eğlenceli, ilim ve sanat dolu programları, aktivitelerle birleştirerek gezdirir.

 • 7 Temmuz – 29 Temmuz 2023 | Backpacker
 • 4 Ağustos – 26 Ağustos 2023 | Backpacker
 • 15 Ağustos – 25 Ağustos 2023
 • 3 Ekim – 14 Ekim 2023
 • 3 Kasım – 14 Kasım 2023 | Diwali
 • 7 Kasım – 18 Kasım 2023 | Diwali 2. grup
 • 5 Aralık – 16 Aralık 2023
 • 23 Ocak – 3 Şubat 2024 | Sömestr
 • 16 Mart – 27 Mart 2024 | Holi
 • 6 Nisan – 14 Nisan 2024 | Ramazan

Bizimle Gelmelisin!

 • 10 – 15 Kişilik Gruplar
 • Uzman, Kafa Dengi Rehberler
 • Ekstra Tur Yok
 • Vade Farksız Ödeme İmkanı

Bizden Biri Ol!

Keşfet101 seyahatlerine katılan gezginler, tüm seyahatlerimiz için %5 indirim kazanır. 

Butik Hindistan Turu

11 Gün, 4 Şehir

Delhi, Varansi, Agra ve Jaipur rotasını izleyeceğimiz butik turumuzda Hindistan’ın kendine has kültürünü deneyimleyecek, baharat ve tütsü kokan sokaklarda adeta farklı bir dünyaya ışınlandığımızı hissedeceğiz. Bolca aktivite, tapınak, yemek tadımı seni bekliyor!

Maceraya hazır mısın?

11 Gün, 4 Şehir:  1.750 $

İncele

Holi Festivali Zamanı Hindistan Turu

Rengarenk Hindistan

Milyonlarca insanın her yıl bu dönemde Hinduların bu rengarenk festivaline katılmak için akın ediyor. Delhi, Varansi, Agra ve Jaipur’u göreceğiz. 25 tapınak, 13 müze gezeceğiz. Holi’yi Taj Mahal’e de ev sahipliği yapan Agra’da kutlayacağız. Festival Agra Kalesi’nde başlayacak ardından sokaklara taşacak. Hindistan’ı keşfet!

16 – 27 Mart 2024:  1850 $

İncele

Diwali Festivali Zamanı Hindistan Turu

Işığın ve sevginin bayramı!

Yeryüzünün en görkemli, en unutulmaz festivallerinden birini yerinde yaşamak istiyorsan hemen Bu rota senin için. .Delhi, Varansi, Agra ve Jaipur şehirlerinde unutulmaz bir deneyim seni bekliyor. Hindistan’ın tümünün kutladığı, bu görkemli bayramın bir parçası olmak için, bekleme, hemen sende başvur. Daha fazla bilgi için tıkla.

3 Kasım – 14 Kasım 2023: 1850 $

İncele

Backpacker Hindistan Turu

20 Gün, 10 Şehir

20 Gün sürecek bir Hindistan Rüyasına hazır mısın? Tapınakları, sarayları, gettoları… Hindistan’ın Her köşesini keşfedeceğiz. Varanasi’de tekne turu yapacağız, Rajmandir’de film izleyeceğiz. Bir gece Jaisalmer’de çölde yıldızların altında uyuyacağız. Sonra bir gece sarayda kalacağız.  Himalayalar’da çadırda kalacağız. Meditasyon yapacağız… 10 kişilik ekibimizde yerini ayırt, taksitle  öde.

20 gün, 10 şehir: 1900 $ 

İncele

HAYAT KISA EKİPLER DOLUYOR!

15 kişilik butik gruplar, vade farksız ödeme planları, ekstra tur yok… Gezginler için gezginler tarafından hazırlanmış, hesaplı ve zengin içerikli programlar… Hazırsan başvur, soruların varsa bizi ara.

BAŞVURBİZİ ARA

Nepal - Bhutan

Lübnan

Meksika

Küba

Kazakistan - Özbekistan - Kırgızistan

Bali - Endonezya

Mısır

İskoçya - Kuzey İrlanda

Tanzanya - Zanzibar

İsveç - Kuzey Işıkları Avı

Ürdün

İran

Hindistan

Filistin - İsrail

İzlanda

Vietnam - Kamboçya - Tayland

SİZİ ÖZLEDİK

Bunca yılda onlarca ülkede, yüzlerce seyahatte iki bini aşkın müşteri. Yol arkadaşı.

Kesfet101 ekibiyle yaptığım Fas gezisi sayesinde Afrika kıtasındaki bir ülkeyi ilk kez görme fırsatı buldum.  Gezinin benim için en etkileyici kısımlarından biri de çöl deneyimi oldu. Develerle yaptığımız safarinin ardından çölde gece yıldızları izlemekten çok keyif aldım. Ekiplere az sayıda kişi aldıkları için, bir de single farkı olmadığı için tercih etmiştim. Grup kalabalık olmadığı için tur gezisinden çok arkadaş grubumuzla geziyor gibiydik ve güzel arkadaşlıklar kurduk. Çok keyifli geçen Fas gezisinin ardından aynı ekiple Hindistan gezisine de katıldım. Tur gibi olmayışı, ekonomik oluşu hep artı. İleride yeni ülkeleri de Keşfet101 ekibi ile keşfetmeyi planlıyorum. 😊 

Neslihan Alan

Öğretim Görevlisi

Yıl 2019 Gezmeyi kafama koymuş deli gibi bir platform arıyorum. Araştırmadan sonra keşfet101 ile  karşılaştım ilk izlenimim heyacanlanmama yetti.  Aklımda yalnızca gezmek fikri var neresi nasılı nedeni olmadan yalnızca gezmek 😅 bi cesaret aradım yiğit çıktı kısa bir konuşmadan sonra randevulaşıp bir görüşme ayarladık. Mülakat sürecinde de kabul edilir miyim edilmez miyim diye düşünürken yakın ilişki kurduk. O gün farkettim ki ben bir acenteyle değil bir grup arkadaşla seyahate çıkacağım aldığım en doğru kararlardan biri oldu birlikte yola çıkmak. Mısırla başladık, sonra Hindistan. Sömestr'da da Vietnam - Kamboçya - Tayland'ı gezdik. Sırada Ürdün var.

Cihat Yiğit

Endüstriyel Tasarımcı

Binlerce yıllık muazzam güzellikteki tarihi bir yapıyı gördükten hemen sonra tıpkı orayı inşa edenler gibi çölde yıldızların altında uyumak isterseniz, “ben tezatlık severim, çölden sonra dalış yapmak isterim” derseniz, bu da yetmez “dünyanın en tuzlu gölünde oturup gazetemi okuyacağım batmadan” isteğindeyseniz Ürdün turu hepsini ve daha fazlasını size verir. Üstelik tüm bunları inanılmaz keyifli küçük bir grupla, sanki arkadaşlarımla geziyormuşçasına zevkle ve rahatlıkla yaptım. Pandemi sürecinde evlere tıkılmışken içimi ısıtan ve seyahat aşkımı körükleyen harika anılarla döndüm Ürdün’den. Keşfet101 ile keyifle keşfetmeye devam etmek için sabırsızlanıyorum.

Zeynep Gündoğdu

Hemşire

Yaptıkları mülakat sayesinde geziye gelecek profil zaten belli oluyor, sonrasında bu gruptan da bir şeyler öğrenmek sizin elinizde. Neler yapmak istediğimize her zaman birlikte karar verdik.  Bir akış var, ama özgürlük de var. Hindistan öyle bi ülke ki, beklentilerinizi hep edilgen olmayı bekleyen insan tembelliğine rağmen karşılayabiliyor. Dostluklar hayat yaşam ölüm ne deneyimlemek isterseniz önünüze sunabileceği bi menüsü var. Maddi olarak sizi zorlamayacak bi ülke. İnsan bu yolculuğa çıkmadan önce bir sürü soru işretleriyle dolu oluyor. Benim için en büyük sorun tanımadığım insanlarla bir ay kadar bi süre geçirmek olmuştu. Ama gruptan olan kadim dostum esrayı  tanıdım. 🙂

Nurefşan Yılmaz

Öğrenci

Gezginler İçin Gezginler Tarafından Tasarlanan Seyahatler

10 – 15 kişilik butik gruplar, vade farksız ödeme planları, single farkı yok, ekstra tur yok… Gezginler için gezginler tarafından hazırlanmış, hesaplı ve zengin içerikli programlar….

Seyahat TakvimiBiz Kimiz?

Hindistan'ı Keşfetmek

Derler ya ” Hindistan’ı ya seversin yada nefret edersin.” Sonuna kadar doğru. Bambaşka bir dünya; sıcağı, gürültüsü, kokusu sizi yoruyor, yıpratıyor, sıradan bir gün yaşadım demeyi imkansız kılıyor. Birkaç gün içinde bu karmaşanın içindeki büyüyü görmeye başlıyorsun, seni Hindistan’da bağlayan da bu büyü oluyor. Sokaktaki müziği duymaya başlıyorsun, insanların sürekli gülümsediğini fark ediyorsun. Seninle ilgileniyorlar, merak ediyorlar, hoşuna gidiyor. Tütsü kokusu alıyorsun sonra. Cesaretin varsa sokak lezzetlerini denemeye başlıyorsun. Şeker kamışı suyu, pancar suyu, egzotik meyveleri, helvası… Sonra kendini oraya, o sokaklara ait hissetmeye başlıyorsun bu his, nereye gidersen git, seninle birlikte geliyor…

Devamını OkuKütüphane

Telefon

+90 530 030 78 50

Santral

0850 259 08 28

Adres

Şehit Muhtar Mahallesi, Atıf Yılmaz Caddesi, No:8, Kat:4, Beyoğlu, İstanbul

E-posta

info@kesfet101.com

Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayalım.

5 + 11 =