Hindistan’ı turist gibi değil, gezgin gibi keşfetmek istiyorsun ama bu büyük ülkeye seninle birlikte gelecek kafa dengi dostlarını ikna edemiyor musun?

Hindistan’ı sokak sokak keşfetmek istiyorsun ama onlarca Google aramasına rağmen  buralarda yapılacak / gidilecek sadece en ünlü bir kaç tapınak’tan başka elle tutulur bilgiler / rotalar bulamıyor musun?

Nerede kalacağım, ne yiyeceğim gibi sorular haklı olarak güven sorunu mu yaratıyor?

Hindistan’ı Keşfet’in Avantajları Neler?

Keşfet101 ekibi olarak hem senin hem de kendimiz için deneyim dolu Hindistan rotaları hazırladık ve 2015’ten bu yana psikolog desteğiyle hazırladığımız Gezgin Değerlendirme Testi’nden geçen 10 kafa dengi insan ile birlikte Hindistan’a gidiyoruz.

Yıllar içinde Hindistan rotalarında edindiğimiz tecrübe sayesinde fiyat/performans konusunda en başarılı konaklama, ulaşım hatta seyyar satıcı bilgisine sahibiz.

Üstelik grup indirimleri sayesinde 2.500 dolarlık masrafları 1.450 dolara kadar düşürüyoruz! Gezginlere sunduğumuz sayısız avantaj için en alttaki formu doldurabilirsiniz.

Hindistan’ı Keşfet neden sana en uygun?

Hindistan’ı en uygun fiyata, anılarına en fazla unutulmaz deneyim ekleyerek gezmek istiyorsan Hindistan’ı Keşfet seyahatlerimiz tam sana göre!

Gezginlerimiz Neler Dedi?

20 günde 15 şehir, 106 farklı etkinlik! Hayatımın en dolu, en değerli günleriydi!
Hazal S.

Öğrenci, Koç Üniversitesi

1 yıl uğraşarak hazırladığım Hindistan rotasından 2 kat daha fazla deneyimi planladığım bütçenin %50’si ile gerçekleştirdim.
Mustafa Ö.

Reklamcı

Amerikan Turist’in 150 dolara aldığı Buddha biblosunu rehberimiz sayesinde 23 dolara aldım!
Can G.

Öğrenci, ODTÜ

Diğer tur şirketlerine göre nasıl daha hesaplı?

Diğer tur şirketleri aracıların aracılarına, komisyonun komisyonu için ekstra ödemeler yapıp yüksek karlılığı hedeflediği için Hindistan’ı Keşfet rotamızdaki deneyimlerin 5’te 1’i için 2 kat bütçe talep ediyor. Biz kendi iletişim ağımız ve lokal tedarikçilerimizden her zaman en iyi fiyatları alıyoruz.

Hindistan’ı Keşfet rotamızı tek başına yapmak isteyen gezginler ise grup indirimlerinden yararlanamadığı için %30’a kadar daha fazla harcamak zorunda kalıyor.

Keşfet101’e Güvenebilir miyiz? Yasal Olarak Tur Düzenleme İzniniz Var mı?

2015 yılında  gerçekleştirdiğimiz ilk turların ardından Hindistan’a ve diğer kadim topraklara gitmeden önce bizimle aynı sıkıntıları yaşayan binlerce gezgin ruhlu insana yardım edebilmek için yasal olarak seyahat acentası olmamız gerekiyordu. Bu nedenle gerekli işlemleri yaparak 9787 belge numaramız ile Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’ne üye A Sınıfı bir seyahat acentası olduk. Diğer seyahat acentalarından farkımız ise bu acentanın sahipleri olarak her seyahate kendimiz de katılıyoruz. ?

8 Gün / 9 şehir

Altın üçgen+1 !

İş hayatının yoğunluğu nedeniyle 20 günlük seyahatlere katılamayan gezginleri bu seyahate bekliyoruz. Delhi, Varanasi, Agra ve Jaipur’u göreceğimiz bu seyahatte yine kilometrelerce yürüyeceğiz, halkın arasına karışacağiz, bol bol okuyacağız. Hindistan kültürünün derinliklerine ineceğiz. En iyi restoranlarda  yiyeceğiz, sokak lezzetlerini de es geçmeyeceğiz .

8 gün, 3 şehir: 1.150 $

20 gün / 10 şehir

Köşe bucak Hindistan!

20 Günlük zorlayıcı bir  rota seni bekliyor. Zorlayıcı ama bir o kadar da doyurucu. Tapınak ziyaretleri, şehir turları, çölde safari, tekne turları, rafting…
Bir gece Jaisalmer’de çölde yıldızların altında uyuyacağız. Rishikesh’te, Himalayaların eteklerinde çadırda kalacağız. Meditasyon yapacağız… Döndüğünde anlatacak sayısız hikayen, gözünü her kapadığında hatırlayacağın anıların olacak.

20 gün, 10 şehir: 1.450 $

Diwali: 29 - 12 Kasım

Işığın ve Sevginin Bayramı!

Yeryüzünün en görkemli, en unutulmaz festivallerinden birini yerinde yaşamak istiyorsan hemen başvur.Delhi, Varansi, Agra, Jaipur ve Udaipur şehirlerinde unutulmaz bir deneyim seni bekliyor. Sadece Hinduların değil, Hindistan’ın tümüyle kutladığı, bu görkemli bayramın bir parçası olmak için, bekleme, hemen sende başvur.

13 gün, 5 şehir: 1.490 $

Holi: 15-25 Mart

Dünyanın En renkli festivali

Milyonlarca insanın her yıl bu dönemde Hinduların bu rengarenk festivaline katılmak için akın ediyor. Delhi, Varansi, Agra ve Jaipur’u göreceğiz. yaklaşık 100 kilometre yürüyeceğiz, 25 tapınak, 13 müze gezeceğiz. Holi’yi Taj Mahal’e de ev sahipliği yapan Agra’da kutlayacağız. Festival Agra Kalesi’Nde başlayacak ardından sokaklara taşacak.

Fiyat: 1.250 $

Bizi sevdiysen arkadaşların ile paylaş ?[addthis tool=”addthis_inline_share_toolbox_oyfe”]