İRAN TURLARI

Bu sıradan bir İran Turu değildir. Paket tur hiç değildir. Keşfet101, medeniyetin filizlendiği topraklara 10 – 15 kişilik gruplarla seyahatler organize eder. Doğası gereği yorucu, eğlenceli, ilim ve sanat dolu programları, aktivitelerle birleştirerek gezdirir.

23 Haziran – 2 Temmuz 2023 | Kurban

21 – 31 Ağustos 2023

22 Eylül – 2 Ekim 2023

21 Ekim – 31 Ekim 2023

18 Kasım – 28 Kasım 2023

20 -30 Ocak 2024 | Sömestr

 

  Bizimle Gel!

  • 10 – 15 kişilik gruplar
  • İstanbul’dan direkt uçuş
  • 4 yıldızlı oteller
  • Ekstra tur yok
  • Vade farksız ödeme imkanı

  Bizden Biri Ol!

  Keşfet101 seyahatlerine katılan gezginler, tüm seyahatlerimiz için %5 indirim kazanır.

  Butik İran Turu

  Tahran – Şiraz – Yazd – Varzaneh Çölü – Isfahan – Persepolis – Abyaneh Köyü –  Kaşan – Kum

  Uzman rehberler eşliğinde, 15 kafadar gezgin ile, şiirin doğduğu toprakları, Acem diyarını, İran’ı Keşfet. Pers İmparatorluğu’nun kadim şehirlerini doğru sırayla gez. 

  9 Gece – 10 Gün: 1250 $

  İncele

  Nevruz'da İran Turu

  Tahran – Şiraz – Yazd – Varzaneh Çölü – Isfahan – Persepolis – Abyaneh Köyü –  Kaşan – Kum

  Nevruz sevincinin sokaklarda gezindiği tarihte İran’ı keşfetmek ister misin? Bu seyahat, halkın arasına karışmaktan keyif alan gezginler için hazırlanmıştır.  Erken değil, hemen kaydol.

  9 Gece – 10 Gün: 1250 $

  İncele

  gun-batiminda-cami-kubbesi-ve-sehir-manzarasi

  Ramazan Bayramı'nda İran'ı Keşfet

  Tahran – Şiraz – Yazd – Isfahan – Persepolis – Abyaneh Köyü –  Kaşan – Kum

  Sadece 15 gezgin ile çıkacağımız bu İran seyahatinde koltuklar aylar öncesinden doluyor. Sen de bu özel yolculukta yer almak istiyorsan programımızı incele, kaydını oluştur, ödemeni planla.

  8 Gece – 9 Gün – 1250 $

  İncele

  Kurban Bayramı'nda İran'ı Keşfet

  Tahran – Şiraz – Yazd – Isfahan – Persepolis – Abyaneh Köyü –  Kaşan – Kum

  Sadece 15 gezgin ile çıkacağımız bu İran seyahatinde koltuklar aylar öncesinden doluyor. Sen de bu özel yolculukta yer almak istiyorsan programımızı incele, kaydını oluştur, ödemeni planla.

  8 Gece – 9 Gün – 1250 $

  İncele

  SİZİ ÖZLEDİK

  Bunca yılda onlarca ülkede, yüzlerce seyahatte iki bini aşkın müşteri. Yol arkadaşı.

  Kesfet101 ekibiyle yaptığım Fas gezisi sayesinde Afrika kıtasındaki bir ülkeyi ilk kez görme fırsatı buldum.  Gezinin benim için en etkileyici kısımlarından biri de çöl deneyimi oldu. Develerle yaptığımız safarinin ardından çölde gece yıldızları izlemekten çok keyif aldım. Ekiplere az sayıda kişi aldıkları için, bir de single farkı olmadığı için tercih etmiştim. Grup kalabalık olmadığı için tur gezisinden çok arkadaş grubumuzla geziyor gibiydik ve güzel arkadaşlıklar kurduk. Çok keyifli geçen Fas gezisinin ardından aynı ekiple Hindistan gezisine de katıldım. Tur gibi olmayışı, ekonomik oluşu hep artı. İleride yeni ülkeleri de Keşfet101 ekibi ile keşfetmeyi planlıyorum. 😊 Takipteyim sizi dostlar. 🙂

  Neslihan Alan

  Öğretim Görevlisi

  Yıl 2019 Gezmeyi kafama koymuş deli gibi bir platform arıyorum. Araştırmadan sonra keşfet101 ile  karşılaştım ilk izlenimim heyacanlanmama yetti.  Aklımda yalnızca gezmek fikri var neresi nasılı nedeni olmadan yalnızca gezmek 😅 bi cesaret aradım yiğit çıktı kısa bir konuşmadan sonra randevulaşıp bir görüşme ayarladık. Mülakat sürecinde de kabul edilir miyim edilmez miyim diye düşünürken yakın ilişki kurduk. O gün farkettim ki ben bir acenteyle değil bir grup arkadaşla seyahate çıkacağım aldığım en doğru kararlardan biri oldu birlikte yola çıkmak. Mısırla başladık, sonra Hindistan. Sömestr'da da Vietnam - Kamboçya - Tayland'ı gezdik. Sırada Ürdün var.

  Cihat Yiğit

  Endüstriyel Tasarımcı

  Binlerce yıllık muazzam güzellikteki tarihi bir yapıyı gördükten hemen sonra tıpkı orayı inşa edenler gibi çölde yıldızların altında uyumak isterseniz, “ben tezatlık severim, çölden sonra dalış yapmak isterim” derseniz, bu da yetmez “dünyanın en tuzlu gölünde oturup gazetemi okuyacağım batmadan” isteğindeyseniz Ürdün turu hepsini ve daha fazlasını size verir. Üstelik tüm bunları inanılmaz keyifli küçük bir grupla, sanki arkadaşlarımla geziyormuşçasına zevkle ve rahatlıkla yaptım. Pandemi sürecinde evlere tıkılmışken içimi ısıtan ve seyahat aşkımı körükleyen harika anılarla döndüm Ürdün’den. Keşfet101 ile keyifle keşfetmeye devam etmek için sabırsızlanıyorum.

  Zeynep Gündoğdu

  Hemşire

  Yaptıkları mülakat sayesinde geziye gelecek profil zaten belli oluyor, sonrasında bu gruptan da bir şeyler öğrenmek sizin elinizde. Neler yapmak istediğimize her zaman birlikte karar verdik.  Bir akış var, ama özgürlük de var. Hindistan öyle bi ülke ki, beklentilerinizi hep edilgen olmayı bekleyen insan tembelliğine rağmen karşılayabiliyor. Dostluklar hayat yaşam ölüm ne deneyimlemek isterseniz önünüze sunabileceği bi menüsü var. Maddi olarak sizi zorlamayacak bi ülke. İnsan bu yolculuğa çıkmadan önce bir sürü soru işretleriyle dolu oluyor. Benim için en büyük sorun tanımadığım insanlarla bir ay kadar bi süre geçirmek olmuştu. Ama gruptan olan kadim dostum esrayı havaalanında tanıdım. 🙂

  Nurefşan Yılmaz

  Öğrenci

  Telefon

  +90 530 030 78 50

  Santral

  0850 259 08 28

  Adres

  Şehit Muhtar Mahallesi, Atıf Yılmaz Caddesi, No:8, Kat:4, Beyoğlu, İstanbul

  E-posta

  info@kesfet101.com

  Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayalım.

  4 + 7 =