İZLANDA TURLARI

Bu sıradan bir İzlanda Turu değildir. Paket tur hiç değildir. Keşfet101, medeniyetin filizlendiği topraklara butik gruplarla seyahatler organize eder. Doğası gereği yorucu, eğlenceli, ilim ve sanat dolu programları, aktivitelerle birleştirerek gezdirir.

İzlanda turlarımızı senin için “yaz” ve “kış” olmak üzere iki gruba ayırdık. Dilersen Kuzey Işıkları Avı’na katıl, dilersen İzlanda’nın çevresinde bir tam tur atıp ülkeyi keşfet. Volkanın, okyanusun ve buzulların ülkesi seni bekliyor!

  • 14 Eylül – 19 Eylül 2024 Balina Safarisi

  • 26 Kasım – 31 Kasım 2024 Kuzey Işıkları

Kuzey Işıkları Avı seyahati sadece Ekim – Mart ayları arasında yapılabilmektedir.

Balina Safarisi Turu sadece Nisan – Kasım ayları arasında yapılabilmektedir.

Bizimle Gelmelisin!

  • 10 – 15 Kişilik Gruplar
  • Uçak Biletleri Dahil
  • Uzman, Kafa Dengi Rehberler
  • Ekstra Tur Yok
  • Vade Farksız Ödeme İmkanı

Bizden Biri Ol!

Keşfet101 seyahatlerine katılan gezginler, tüm seyahatlerimiz için %5 indirim kazanır. 

misir-giza-piramitleri-ve-sekiz-insan

7 gece – 8 gün – 3700 USD

İzlanda Turu – Balina Safarisi

Başkent Reykjavik’ten başlayarak ülkenin etrafında bir tam daire çiz. Güney kıyılarındaki dev şelaleler, siyah kumsal, Avrupa’nın en büyük Buzul Lagünü, ardından Myvatn doğal termal havuzları, Balina İzleme Turu, fok balıkları sahili, dünyanın ilk parlamentosuna ev sahipliği yapan -aynı zamanda Avrupa ve Amerika kıtalarını birbirinden ayıran fay hattını göreceğin Thingvellir Milli Parkı seni bekliyor. Seyahatimizi doğal bir sonsuzluk havuzu olan Sky Lagoon’da sonlandıracağız. Vikinglerin izinden gitmeye var mısın?

misir-piramitlerinde-deve-ile-uc-gezgin

6 gece – 7 gün / 3250 USD

İzlanda Turu – Kuzey Işıkları

Reykjavik, Jökulsarlon Buzulu, Skaftafell Milli Parkı, Golden Circle, Thingvellir Milli Parkı, aktif Meradalir Volkanı, Blue Lagoon rotasını izleyeceğimiz butik turumuzda İzlanda’nın Vikinglere uzanan kültürünü deneyimleyecek, volkanın, buzulun ve okyanusun ülkesinde adeta farklı bir dünyaya ışınlandığımızı hissedeceğiz. Yeşil-pembe kuzey ışıkları göğü aydınlatacak, fotoğrafçımız ve rehberimizle bu yolculukta yanında olacağız. Geriye bu eşsiz deneyimin tadını çıkarmak kalıyor!

Hayat Kısa, Gruplar Doluyor!

“Yolculuk, önce seni sözsüz bırakır, sonra da iyi bir hikaye anlatıcısına dönüştürür.”

15 kişilik butik gruplar, vade farksız ödeme planları, ekstra tur yok.  Gezginler için gezginler rehberler tarafından hazırlanmış, hesaplı ve zengin içerikli programlar… Hazırsan başvur, soruların varsa bizi ara.

Sık Sorulan Sorular

İzlanda'ya Vize Almak Kolay Mı?

Dışişleri Bakanlığı Umuma mahsus pasaport sahibi vatandaşlarımız, Schengen ülkesi olan İzlanda’ya seyahatlerinde vize almak durumundadırlar.

Vize işlemleri Danimarka Konsolosluğu üzerinden yürütülüyor. Tüm işlemleriniz titizlikle operasyon ekibimiz tarafından takip edilmektedir.

Ekipler Kaç Kişilik?

Tüm ekiplerimiz 15 gezginden oluşmaktadır. Ayrıca seyahatimize katılmak için başvuran tüm gezginler, bizim gezgin testi dediğimiz bir test çözdükten sonra ekiplerimize dahil edilir. Amacımız kafa dengi gezginleri bir araya getirmek.

Ekstra Tur Var Mı?

Seyahatlerimizde ekstra tur yoktur. Tüm aktiviteler, müze ve ören yeri giriş ücretleri fiyatımıza dahildir. 

Ödemeleri Nasıl Yapıyoruz?

Ödemelerinizi seyahatinize kadar taksitlendirebiliriz. Örneğin 3 ay sonraki seyahati seçerseniz o aya kadar bölebiliriz. İlk taksit olarak ödemenin %30’unu talep ediyoruz, kalan tutarı da seyahatinize kadar taksitlendiriyoruz.

Ödemelerinizi döviz cinsinden saklıyoruz, bu sayede bir iptal veya değişiklik durumunda kurdan para kaybetmeden, o günkü kurdan iade alabiliyorsunuz.  

Kredi kartı ile ödeme de mümkün, size bir ödeme linki gönderiyoruz, tüm kartlardan ödeme yapabiliyorsunuz. 

Single Farkı Var mı?

Tek başına katılan gezginlerden ekstra ücret alınmamaktır. Otellerimizde tüm odalarımız iki kişiliktir. Eşleştirme yapılarak gezginlerin konaklaması sağlanır. Ekstra ücret ödeyerek tek başına kalmak isteyen gezginlere de ücreti mukabilinde hizmet verilebilmektedir. 

İptal ve İade Koşulları Nasıl?

Seyahat sözleşmemizde bu konu yer alıyor. Tüm gezginlerimizin, seyahatten 30 gün öncesine kadar koşulsuz ve şartsız iptal ve değişiklik hakkı bulunuyor. Tarih yaklaştığında, genellikle uçak biletleri için bir kesinti yapmak durumunda kalıyoruz, bu kesinti tutarını da hava yolları belirliyor. 

Deprem, pandemi, savaş gibi (Allah korusun.) durumlar mücbir sebeptir. Bu tarz durumlarda (Hava yollarının da onayı ile) yine iptal ve iade hakkımız oluyor. Kesinti yapmadan iade yapabiliiyoruz.

İzlanda Turu İçin Yanımıza Ne Kadar Alalım?

İzlanda turumuza katılan gezginlerin ortalama harcaması 350 – 400 civarındadır. 

İzlanda'da Ne Giyelim?

Bu sorunun cevabı iklime göre değişiyor. Bu yüzden, kayıt esnasında, seçtiğiniz tarihe göre size bir hazırlık rehberi göndereceğiz. Bu rehberde İzlanda seyahatinize hazırlanırken aklınıza gelebilecek tüm soruların cevapları olacak. Aynı zamanda seyahat öncesinde de sizi arayıp hazırlıklarınızı kontrol edeceğiz ve yardımcı olacağız.

Keşfet101 Kimdir?

Keşfet101, 2016 yılında kurulmuş, Happy Joruney Turizm adıyla Tursab’a kayıtlı bir seyahat acentasıdır. Tursab numaramız 9787’dir.  Tatil Fırsatım ve Nefes Healthcare isimli iki girişimimiz daha var, sizleri gururlandırmak için çok çalışıyoruz. 

Telefon

+90 530 030 78 50

Santral

0850 259 08 28

Adres

Şehit Muhtar Mahallesi, Atıf Yılmaz Caddesi, No:8, Kat:4, Beyoğlu, İstanbul

E-posta

info@kesfet101.com