KADİM ANADOLU TURLARI

Dinlerin, kültürlerin, medeniyetin, müziğin, sanatın; aklınıza gelebilecek her şeyin kökleri Anadolu'ya dayanır. Her Şey'in tarihini bilmek isteyenler, bu rotaları sizin için hazırladık. İnsanlığın hikayesini gelin bizden dinleyin.
  • 8 – 10 Kasım Kapadokya Turu – ₺690,00
  • 16 – 23 Kasım Güneydoğu Anadolu Turu – ₺1.640,00
  • 16 – 24 Kasım Doğu Karadeniz – Batum Turu – ₺1.780,00
  • 23 – 30 Ocak 2020 Güneydoğu Anadolu Turu – ₺1.640,00
  • 23 – 31 Ocak 2020 Doğu Karadeniz – Batum Turu – ₺1.780,00
  • 18 – 25 Nisan Güneydoğu Anadolu Turu –  ₺ 1.700,00

KADİM ANADOLU TURLARI

Güneydoğu Anadolu Turu

Hatay, Gaziantep, Şanlıurfa, Mardin, Adıyaman. Tarihi dokusu, doğal güzellikleri, eşsiz mutfakları, misafirperver insanı…  Güneydoğu Anadolu’nun kadim şehirlerini görmeye gidiyoruz!

Ege'de Felsefe Turu

Bizimle kutsal yolu yürümeye hazır mısın? Antik kentleri gezeceğiz! Her bir kentte o kente ait felsefi soruları taşlara yatıracağız, enine boyuna tartışacağız. Bu seyahat için enerjik olmak yetmez, felsefe de sevmelisin.

Doğ Karadeniz - Batum Turu

Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Batum. Tertemiz Havası, bulut tarlası yaylaları, yemyeşil atmosferi ve eşsiz biyolojik çeşitliliği ve lezzetli yemekleri için Karadeniz seyahatlerimize başlıyoruz.

Kapadokya Turu

Frigler, Hititler, Persler… Birçok antik medeniyete ev sahipliği yapan Güzel Atlar Ülkesi Katpakut’u, yani Kapadokya’yı keşfe gidiyoruz. Balonlar, manzaralar, yürüyüşler güzel, biz her şeyi bilmek istiyoruz.

BİZ KİMİZ?

Keşfet101, A sınıfı bir seyahat acentasıdır. Happy Journey Turizm. Türsab No: 9787.

Yes Reklam Organizasyon ve Turizm Şirketi

Neden Bizimle Keşfetmelisin?

Keşfet101 ekibi olarak hem senin hem de kendimiz için deneyim dolu rotalar hazırladık.  2015’ten bu yana, psikolog desteğiyle hazırladığımız Gezgin Değerlendirme Testi’nden geçen 10 kafa dengi insan ile birlikte yollara düşüyoruz.

Yıllar içinde seyahatlerimizden edindiğimiz tecrübeyle fiyat/performans konusunda en başarılı etkinlik, konaklama, ulaşım hatta seyyar satıcı bilgisine sahibiz.

Nasıl daha hesaplı ?

Diğer tur şirketleri aracıların aracılarına, komisyonun komisyonu için ekstra ödemeler yapıyor. Bir de üstüne yüksek karlılığı hedefliyor.  Bizim seyahatlerimizde fiyata dahil olan  etkinlikler için extra para talep ediyor. Biz kendi iletişimi ağımızı  kullanarak lokal tedarikçilerimizden her zaman en iyi fiyatları alıyoruz. Rotamızda tek başına seyahat etmek isteyen gezginler ise grup indirimlerinden yararlanamadığı için %30’a kadar daha fazla harcamak zorunda kalıyor.

Güvenli mi ?

2014 yılından önce ÖDTÜ’de Hindistan’a ve diğer kadim topraklara gerçekleştirdiğimiz ilk turların ardından 2015 yılında resmi başvurularımızı yaptık.  9787 belge numaramız ile Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’ne üye A Sınıfı bir seyahat acentası olduk. Diğer seyahat acentalarından farkımız ise bu acentanın sahipleri olarak her seyahate kendimiz de katılıyoruz. Gittiğimiz her ülkede, her şehirde lokal rehberler de tutarak size tüm tarihi güzelliklerin en doğru şekilde anlatılmasını sağlıyoruz.  ?

POPÜLER SEYAHATLER

Keşfet101, medeniyetin filizlendiği topraklara 10 kişilik gruplarla seyahatler organize eder. Doğası gereği yorucu, eğlenceli, ilim ve sanat dolu programları, aktivitelerle birleştirerek gezdirir.

Hindistan Diwali Bayramı - 4 yıldızlı oteller

THY ile Ürdün'ü Keşfet - Petra Antik Kenti Turu

Çöl Deneyimi & Atlas Dağları - Fas Turu

Kurban Bayramı - 4 Yıldızlı Otellerde Konakla

THY ile Vietnam - Kamboçya - Tayland Turu

Telefon

+90 530 030 78 50

Santral

0850 259 08 28

Adres

Şehit Muhtar Mahallesi, Atıf Yılmaz Caddesi, No:8, Kat:4, Beyoğlu, İstanbul

E-posta

info@kesfet101.com