Tam Sana Göre!

Sen de bizim gibi gittiğin ülkeyi karış karış gezmek, keşfetmek istiyorsun değil mi? Paket turlardan da bu yüzden hoşlanmıyorsun. Kalabalık gruplar, enerjisi düşük insanlar, bilindik rotalar, fahiş fiyatlar, sürekli sürpriz extralar…

Keşfet101’in şeffaf dünyası seni bekliyor. Extrasız, sürprizsiz, küçük, sıcak, entellektüel gezgin ekipler, uygun fiyatlar ve dopdolu seyahatler.

Nasıl Başvuracağız? 

Aşağıdaki iletişim kutusundan bize mail atabilir veya 444 4 102’den bize ulaşabilirsiniz. Yine iletişim kutusunda linkleri bulunan sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

Başvurunuzun ardından şehrinizde bulunan rehberimiz sizinle iletişime geçecek, size en uygun yer ve tarihte ilk mülakatımız gerçekleşecek. Uyumlu bir ekibin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve bunun için çok titiz çalışıyoruz. Sorularımız kazık, ama sana güveniyoruz!

Kaydın gerçekleştikten sonra sizi ekibinizle bir araya getirerek tanıştıracağız ve seyahate hazırlayacağız. Seyahatte nasıl hayatta kalınır? Ne okuyalım, ne izleyelim ? Nasıl pazarlık yapılır ? Ne giyilir ? Ne yenir, ne içilir ? Tüm bu sorulara Keşfet101-102 derslerimizde cevap veriyoruz. Neyle karşılaşacağınızı önceden bilmeniz gerektiğini düşünüyoruz.

Gezginler İçin Gezginler Tarafından Tasarlanan Seyahatler

10 – 15 kişilik butik gruplar, vade farksız ödeme planları, single farkı yok, ekstra tur yok… Gezginler için gezginler tarafından hazırlanmış, hesaplı ve zengin içerikli programlar….

Seyahat TakvimiBiz Kimiz?

Telefon

+90 530 030 78 50
+90 537 741 91 92

Santral

0850 259 08 28

Adres

Sultan Ahmet Mahallesi, Keresteci Hakkı Sokak, No:21/A, Fatih, İstanbul

E-posta

info@kesfet101.com

Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayalım.

1 + 4 =