tam sana göre

Sen de bizim gibi gittiğin ülkeyi karış karış gezmek, keşfetmek istiyorsun değil mi? Paket turlardan da bu yüzden hoşlanmıyorsun. Kalabalık gruplar, enerjisi düşük insanlar, bilindik rotalar, faiş fiyatlar, sürekli sürpriz extralar…

Keşfet101’in şeffaf dünyası seni bekliyor. Extrasız, sürprizsiz, küçük, sıcak, entellektüel gezgin ekipler, uygun fiyatlar ve dopdolu seyahatler.

 

TAMAM SÜPERMİŞ, NASIL BAŞVURACAĞIZ?

Aşağıdaki iletişim kutusundan bize mail atabilir veya 444 4 102’den bize ulaşabilirsiniz. Yine iletişim kutusunda linkleri bulunan sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

w

Görüşmeye gel ^^

Başvurunuzun ardından şehrinizde bulunan rehberimiz sizinle iletişime geçecek, size en uygun yer ve tarihte ilk mülakatımız gerçekleşecek. Uyumlu bir ekibin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve bunun için çok titiz çalışıyoruz. Sorularımız kazık, ama sana güveniyoruz!

l

Derslere katıl!

Seyahatte nasıl hayatta kalınır? Nasıl pazarlık yapılır ? Ne giyilir ? Ne yenir, ne içilir ? Tüm bu sorulara Keşfet101-102 derslerimizde cevap veriyoruz. Neyle karşılaşacağınızı önceden bilmeniz gerektiğini düşünüyoruz.

 

KAYIT OL & DAHA FAZLA BİLGİ AL

İLETİŞİM

Aşağıdaki formu doldur, seni hemen arayalım.

1 + 5 =

İletişim Bilgilerimiz

  • Telefon: 444 4 102
  • GSM / WhatsApp: +90 ( 530 ) 030 78 50
  • e-posta: info@kesfet101.com
  • Adres: Sultan Ahmet Mahallesi, Keresteci Hakkı Sokak, No:21/A, Fatih / İSTANBUL