Tam Sana Göre!

Sen de bizim gibi gittiğin ülkeyi karış karış gezmek, keşfetmek istiyorsun değil mi? Paket turlardan da bu yüzden hoşlanmıyorsun. Kalabalık gruplar, enerjisi düşük insanlar, bilindik rotalar, fahiş fiyatlar, sürekli sürpriz extralar…

Keşfet101’in şeffaf dünyası seni bekliyor. Extrasız, sürprizsiz, küçük, sıcak, entellektüel gezgin ekipler, uygun fiyatlar ve dopdolu seyahatler.

Nasıl Başvuracağız? 

Öncelikle mülakatımızdan geçmelisiniz. Size bir test göndereceğiz, ardından arayacağız. Testi almak için en kolayı WhatsApp’tan yazabilir veya direkt arayabilirsiniz. +90 530 030 78 50 Dilerseniz santralden de arayabilirsiniz. 0850 259 08 28.

E-posta yolu ile bilgi almak için: info@kesfet101.com

Uyumlu bir ekibin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve bunun için çok titiz çalışıyoruz. Sorularımız kazık, ama sana güveniyoruz!

Kaydın gerçekleştikten sonra sizi ekibinizle bir araya getirerek tanıştıracağız ve seyahate hazırlayacağız. Seyahatte nasıl hayatta kalınır? Ne okuyalım, ne izleyelim ? Nasıl pazarlık yapılır ? Ne giyilir ? Ne yenir, ne içilir ? Tüm bu sorulara Keşfet101-102 derslerimizde cevap veriyoruz.