KÜBA TURLARI

HAVANA – Domuzlar Körfezi – Cienfuegos – Trinidad – Ancon Plajı Santa Clara – Artemisa – Las Terrazas – Vinyales Vadisi

Bu sıradan bir Küba Turu değildir. Paket tur hiç değildir. Keşfet101, medeniyetin filizlendiği topraklara 10 – 15 kişilik gruplarla seyahatler organize eder. Doğası gereği yorucu, eğlenceli, ilim ve sanat dolu programları, aktivitelerle birleştirerek gezdirir.

  • 20 Ocak – 29 Ocak 2024 Sömestr
  • 30 Nisan – 11 Mayıs 2024 1 Mayıs Özel Turu

  • 14 Haziran – 23 Haziran 2024 Kurban

  • 9 Kasım – 17 Kasım 2024 Ara tatil

Bizden Biri Ol

Keşfet101 seyahatlerine katılan gezginler, tüm seyahatlerimiz için %5 indirim kazanır.

Küba’yı Keşfet

10 – 15 kişilik ekipler
Ekstra tur yok
THY direkt uçuşları
Vade farksız ödeme İmkanları

misir-giza-piramitleri-ve-sekiz-insan

9 gece – 10 gün / 2450 USD

Butik Küba Turu

Yarıyıl tatilinde Küba’nın eşsiz güzelliklerini keşfetmeye hazır mısınız? Sömestrde Havana’nın tarihi sokaklarında dans edin, Domuzlar Körfezi’nin sırlarını öğrenin ve Cienfuegos’un zarif mimarisini hayranlıkla izleyin. Trinidad’ın renkli evlerinin arasında kaybolup Ancon Plajı’nda güneşi selamlayın. Santa Clara’nın devrimci havasını içinize çekin ve Vinales ile Pinar Del Rio’nun doğal güzelliklerini keşfedin. Cuavel Del Indir’in gizemine dalıp, Las Terrazas’ın yeşil doğasında huzur bulun. Artemisa’nın sakin atmosferinde dinlenirken, Cojimar ve Varadero’da denizin tadını çıkarın. Bu sömestr Küba’nın büyüsüne kapılmaya hazır olun! Tüm turlar dahildir.

iki-deveyle-colde-misir-piramitleri-gezisi

9 gece- 10 gün / 2650 USD

1 Mayıs Özel Küba Turu

Baharın en güzel zamanında, 1 Mayıs’ta Küba’nın tropik güzelliklerini yaşayın. Havana’da devrimin izlerini sürerken, Domuzlar Körfezi’nde tarihi bir yolculuğa çıkın. Cienfuegos’ta baharın taptaze havasını içinize çekerken, Trinidad’ın eşsiz atmosferinde dans edin. Ancon Plajı’nda mayıs güneşinin tadını çıkarın. Santa Clara’da Che’nin anısına saygı duruşunda bulunurken, Vinales ve Pinar Del Rio’da doğanın uyanışına tanıklık edin. Cuavel Del Indir’in büyülü mağaralarında kaybolun, Las Terrazas’ın yeşil ormanlarında doğa yürüyüşü yapın. Artemisa, Cojimar ve Varadero’da ise deniz, kum ve güneşin tadını çıkarın. 1 Mayıs’ta Küba’da baharın enerjisini hissedin!

misir-kahire-colde-bedevilerle-jeep-safari

8 gece – 9 gün / 2450 USD

Kurban Bayramı Küba Turu

Küba’nın tarihi ve doğal güzellikleri bayram coşkunuzu ikiye katlayacak. Havana’da eski şehirde tarihi bir yolculuğa çıkarken, Domuzlar Körfezi’nde dalışın keyfini sürün. Cienfuegos ve Trinidad şehirlerinde Küba kültürünü yakından tanıyın. Ancon Plajı’nda bayramın huzurunu yaşarken, Santa Clara’da devrimin izlerini keşfedin. Vinales ve Pinar Del Rio’da doğanın kalbine yolculuk yapın. Cuavel Del Indir’da mağaraların gizemini çözün, Las Terrazas ve Artemisa’da doğa ile baş başa vakit geçirin. Cojimar ve Varadero’da denizin serin sularında yüzerek bayramın tadını çıkarın. Küba’da unutulmaz bir Kurban Bayramı sizi bekliyor! Her zamanki gibi ekstra tur yoktur.

misir-piramitlerinde-deve-ile-uc-gezgin

8 gece – 9 gün / 2450 USD

Ara Tatilde Küba Turu

Kasım ayının soğuklarından kurtulup, sıcacık Küba sahillerinde güneşlenmeye ne dersiniz? Ara tatilde Küba’nın eşsiz güzellikleriyle buluşun. Havana’da sonbaharın renklerini gözlemleyin, Domuzlar Körfezi’nde denizin mavisiyle buluşun. Cienfuegos ve Trinidad’ın kasım atmosferinde dolaşırken, Ancon Plajı’nda sonbahar güneşinin keyfini sürün. Santa Clara’nın tarihini keşfederken, Vinales ve Pinar Del Rio’da doğanın sonbahar renklerine tanık olun. Cuavel Del Indir, Las Terrazas, Artemisa, Cojimar ve Varadero’da ise kasımın sakinliğini ve huzurunu hissedin. Kasımda Küba’nın sonbahar güzelliklerini keşfetmek için bu fırsatı kaçırmayın! Tüm turlar dahildir, ekstra tur yoktur.

Hayat Kısa, Gruplar Doluyor!

“Yolculuk, önce seni sözsüz bırakır, sonra da iyi bir hikaye anlatıcısına dönüştürür.”

15 kişilik butik gruplar, vade farksız ödeme planları, ekstra tur yok.  Gezginler için gezginler rehberler tarafından hazırlanmış, hesaplı ve zengin içerikli programlar… Hazırsan başvur, soruların varsa bizi ara.

Sık Sorulan Sorular

Küba'ya Vize Var Mı?

Evet var ama vize almak çok kolay. 50 Euro ücreti var, seyahatimize katılan gezginlerimizin seyahat sözleşmeleri ve pasaport fotokopileri ile, hiç uğraştırmadan vize alabiliyoruz. 

Ekipler Kaç Kişilik?

Butik ve bayramda Meksika seyahatlerimiz 15 gezginden, Ölüler Günü festivali Özel seyahatimizde ise kontenjanımız 20’dir.  Ayrıca seyahatimize katılmak için başvuran tüm gezginler, bizim gezgin testi dediğimiz bir test çözdükten sonra ekiplerimize dahil edilir. Amacımız kafa dengi gezginleri bir araya getirmek.

Ekstra Tur Var Mı?

Seyahatlerimizde ekstra tur yoktur. Tüm aktiviteler, müze ve ören yeri giriş ücretleri fiyatımıza dahildir. 

Ödemeleri Nasıl Yapıyoruz?

Ödemelerinizi seyahatinize kadar taksitlendirebiliriz. Örneğin 3 ay sonraki seyahati seçerseniz o aya kadar bölebiliriz. İlk taksit olarak ödemenin %30’unu talep ediyoruz, kalan tutarı da seyahatinize kadar taksitlendiriyoruz.

Ödemelerinizi döviz cinsinden saklıyoruz, bu sayede bir iptal veya değişiklik durumunda kurdan para kaybetmeden, o günkü kurdan iade alabiliyorsunuz.  

Kredi kartı ile ödeme de mümkün, size bir ödeme linki gönderiyoruz, tüm kartlardan ödeme yapabiliyorsunuz. 

Single Farkı Var mı?

Tek başına katılan gezginlerden ekstra ücret alınmamaktır. Otellerimizde tüm odalarımız iki kişiliktir. Eşleştirme yapılarak gezginlerin konaklaması sağlanır. Ekstra ücret ödeyerek tek başına kalmak isteyen gezginlere de ücreti mukabilinde hizmet verilebilmektedir. 

İptal ve İade Koşulları Nasıl?

Seyahat sözleşmemizde bu konu yer alıyor. Tüm gezginlerimizin, seyahatten 30 gün öncesine kadar koşulsuz ve şartsız iptal ve değişiklik hakkı bulunuyor. Tarih yaklaştığında, genellikle uçak biletleri için bir kesinti yapmak durumunda kalıyoruz, bu kesinti tutarını da hava yolları belirliyor. 

Deprem, pandemi, savaş gibi (Allah korusun.) durumlar mücbir sebeptir. Bu tarz durumlarda (Hava yollarının da onayı ile) yine iptal ve iade hakkımız oluyor. Kesinti yapmadan iade yapabiliiyoruz.

Küba Turu İçin Yanımıza Ne Kadar Alalım?

Küba turumuza katılan gezginlerin ortalama harcaması 300 – 350 USD civarındadır. Tüm giriş ücretleri ve aktiviteler fiyatlarımıza dahil olduğu için, gittiğimiz ülkede sadee öğle akşam yemeği masrafımız oluyor. 

Küba'da Ne Giyelim?

Bu sorunun cevabı iklime göre değişiyor. Bu yüzden, kayıt esnasında, seçtiğiniz tarihe göre size bir hazırlık rehberi göndereceğiz. Bu rehberde Küba seyahatinize hazırlanırken aklınıza gelebilecek tüm soruların cevapları olacak. Aynı zamanda seyahat öncesinde de sizi arayıp hazırlıklarınızı kontrol edeceğiz ve yardımcı olacağız.

Keşfet101 Kimdir?

Keşfet101, 2016 yılında kurulmuş, Happy Joruney Turizm adıyla Tursab’a kayıtlı bir seyahat acentasıdır. Tursab numaramız 9787’dir.  Tatil Fırsatım ve Nefes Healthcare isimli iki girişimimiz daha var, sizleri gururlandırmak için çok çalışıyoruz. 

Telefon

+90 530 030 78 50

Santral

0850 259 08 28

Adres

Şehit Muhtar Mahallesi, Atıf Yılmaz Caddesi, No:8, Kat:4, Beyoğlu, İstanbul

E-posta

info@kesfet101.com