KURBAN BAYRAMI SEYAHATLERİ

Bunlar sıradan turlar değildir. Paket tur hiç değildir. Keşfet101, medeniyetin filizlendiği topraklara 10 – 15 kişilik gruplarla seyahatler organize eder. Doğası gereği yorucu, eğlenceli, ilim ve sanat dolu programları, aktivitelerle birleştirerek gezdirir.

 

 • 22 Haziran – 4 Temmuz – Bali & Java – doldu
 • 23 Haziran – 2 Temmuz – Hindistan
 • 23 Haziran – 2 Temmuz  – İran
 • 23 Haziran – 2 Temmuz – Fas
 • 26 Haziran – 1 Temmuz – Ürdün
 • 25 Haziran – 3 Temmuz – Mısır

Bizimle Gel!

 • 10 – 15 Kişilik Gruplar
 • Direkt Uçuşlar
 • Single Farkı Yok
 • Ekstra Tur Yok
 • Vade Farksız Ödeme İmkanı

Bizden Biri Ol!

Keşfet101 seyahatlerinden birine katılan gezginler, bir sonraki seyahatler için %5 indirim kazanır.

Ürdün Turu - THY ile

Petra Antik Kenti’ne gidiyoruz.

Kurban Bayramı’nda Ürdün’ü keşfet. Petra Antik Kenti Gezisi, Wadi Rum’da safari & kamp Wadi Mucib’de trekking, Aqaba’da tüplü dalış ve birçok tarihi mekan gezisi bu seyahatte. Kontenjan 10 kişi ile sınırlıdır, hemen yerini ayırt.

5 gece, 6 gün: 1390 $

İNCELE

hindistan-tac-mahal-ic gorunum

Hindistan Turu

Hindistan’ı köşe bucak gezdiren, gezginlere özel Hindistan turu. Bol boş gezi, bol bol dinlenme…  Delhi, Varansi, Agra ve Jaipur’u göreceğiz. 25 tapınak, 13 müze gezeceğiz. Varanasi’de tekne turu yapacağız,  Hem gettoları, hem sarayları karış karış gezeceğiz. Gittiğim şehrin her köşesini görmek isterim diyorsan bu seyahat sana göre. Mülakatı geç, ekibimize katıl.

8 Gece, 9 Gün: 1650 $

İNCELE

iran-nasir-al-mulk-cami-koridor

İran Turu - Mahan Air

Tahran – Şiraz – Yazd – Isfahan –  Abyaneh Köyü – Kum – Kaşan

Kurban Bayramı’nda İran’ın gizli güzelliklerini keşfet. Nasr El-Mülk ve daha nice güzel camiiler, pembe göl, ateş tapınakları, sessizlik kuleleri, çölde safari & kamp… Kontenjan 15 kişidir.

8 gece, 9 gün: 1250 $

İNCELE

Bali Turu - THY ile - Doldu

Java ve Bali adalarını adım adım tanıyacağımız Endonezya’yı Keşfet programında UNESCO Dünya Mirası Listesi’ndeki mekanları ziyaret edecek, dünyada sadece Endonezya’da oluşan İjen Mavi Ateşi’ni görecek, özel bir kahve çeşidi olan Kopi Luwak’ı tadımlayacak, doğaya kucak açacağımız özel mekanlarda konaklayacak, okyanusun tadını çıkaracağız! Maceraya hazır mısın?

12 gece, 13 gün: 2580 $

İNCELE

Mısır Turu - THY ile

Antik Mısır’ın kapıları aralanıyor.

Kurban Bayramı’nda Mısır’ı keşfet. 4 şehir, 4 yıldızlı otellerde konaklama. Çölde safari & kamp, kum sörfü, tekne turları hepsi bu turda. Antik Mısır ile ilgili her şeyi öğrenerken Seyahat ekiplerimiz maksimum 10 kişiden oluşur.

8 gün, 6 şehir: 1750 $

İNCELE

Fas Turu - Pegasus

Ben gitmişken köşe bucak gezmek isterim diyen gezginler! Bu seyahat sizin için. Sokaklarında büyü gezen ülkeye, Fas’a gidiyoruz! 9 günlük tatilini değerlendirmenin en güzel yolu. Fas‘ı bizimle keşfet. 14 kişiden oluşan ekibimize katıl, Marakeş, Fes, Şavşavan’ı gör, Atlas Dağları‘da safari yap, Sahra Çölü‘nde gece yıldızların altında uyu. Hadi! 

9 gece, 10 gün: 1590 $

İNCELE

HAYAT KISA EKİPLER DOLUYOR!

15 kişilik butik gruplar, vade farksız ödeme planları, ekstra tur yok… Gezginler için gezginler tarafından hazırlanmış, hesaplı ve zengin içerikli programlar… Hazırsan başvur, soruların varsa bizi ara.

BAŞVURBİZİ ARA

Telefon

+90 530 030 78 50

Santral

0850 259 08 28

Adres

Şehit Muhtar Mahallesi, Atıf Yılmaz Caddesi, No:8, Kat:4, Beyoğlu, İstanbul

E-posta

info@kesfet101.com

Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayalım.

7 + 11 =