MEKSİKA'YI KEŞFET

Mexico City – Oaxaca – Tule – Mitla – Valladolid – Merida – Izamal – Chichen Itza – Cenote – Playa del Carmen – Tulum – Cancun

  • 28 Ekim – 10 Kasım – Ölüler Günü Festivali

Meksika’nın tadı Keşfet101 ile çıkar!

  • 10 – 15 Kişilik Ekipler
  • Ekstra Tur Yok
  • Single Farkı Yok
  • Vade Farksız Ödeme İmkanları

 

Bizden Biri Ol

Keşfet101 seyahatlerine katılan gezginler, tüm seyahatlerimiz için %5 indirim kazanır.

Bu sıradan bir Meksika Turu değildir. Paket tur hiç değildir. Keşfet101, medeniyetin filizlendiği topraklara 10 – 15 kişilik gruplarla seyahatler organize eder. Doğası gereği yorucu, eğlenceli, ilim ve sanat dolu programları, aktivitelerle birleştirerek gezdirir. Maya, Aztek ve Zapotek kültürlerini keşfetmeye, okyanus ötesine gidiyoruz!

Butik Meksika Turu

Meksika’yı Keşfet!

12 günde Meksika’yı keşfet! Rotamızda Mexico City, Oaxaca, Merida, Izamal, Valladolid-Chichen Itza, Tulum, Playa del Carmen ve Cancun var. Deniz, kültür ve gastronomi turu tek bir programda seni bekliyor. Meksika seyahati süresince Meksika mutfağını, Mayaların sıcak çikolatasını ve yerel içecekleri tadımla, cenotelerde yüz, dalış yap, Maya & Aztek kültürlerini tanı ve Karayipler’de doyasıya eğlen! 

12 gün, 8 şehir 2990 $

İncele

Kurban Bayramı'nda Meksika Turu

Kurban Bayramı Meksika

9 günde Meksika’yı keşfe var mısınız? Başkent Mexico City’den Yucatan Yarımadası’na uzanan bu rotada Maya, Aztek ve Zapotek kültürlerini yakından deneyimleyecek, Karayipler’in turkuaz sularında yüzecek, Meksika’nın büyüleyici atmosferinin bir parçası olacaksınız. Şimdi yola çıkma zamanı!

8 Temmuz – 17 Temmuz 2022: 2890 $

İncele

Ölüler Günü'nde Meksika Turu

Ölüler Günü Festivali Meksika

13 günde Meksika’yı köy köy, şehir şehir keşfetmeye gidiyoruz. Bu seyahat sona erdiğinde Ölüler Günü Festivali’ne özel törenlere katılmış, Meksika’nın sunduğu tüm güzellikleri görmüş, en güzel sahillerinde yüzmüş, tüm yemeklerini tatmış, antik kentlerini gezmiş olacaksınız.

28 Ekim – 10 Kasım 2022: 3100 $

İncele

10 – 15 kişilik butik gruplar, vade farksız ödeme planları, single farkı yok, ekstra tur yok… Gezginler için gezginler tarafından hazırlanmış, hesaplı ve zengin içerikli programlar… Hazırsan başvur, soruların varsa bize ulaş.

SİZİ ÖZLEDİK 

Bunca yılda onlarca ülkede, yüzlerce seyahatte iki bini aşkın müşteri. Yol arkadaşı.

Kesfet101 ekibiyle yaptığım Fas gezisi sayesinde Afrika kıtasındaki bir ülkeyi ilk kez görme fırsatı buldum.  Gezinin benim için en etkileyici kısımlarından biri de çöl deneyimi oldu. Develerle yaptığımız safarinin ardından çölde gece yıldızları izlemekten çok keyif aldım. Ekiplere az sayıda kişi aldıkları için, bir de single farkı olmadığı için tercih etmiştim. Grup kalabalık olmadığı için tur gezisinden çok arkadaş grubumuzla geziyor gibiydik ve güzel arkadaşlıklar kurduk. Çok keyifli geçen Fas gezisinin ardından aynı ekiple Hindistan gezisine de katıldım. Tur gibi olmayışı, ekonomik oluşu hep artı. İleride yeni ülkeleri de Keşfet101 ekibi ile keşfetmeyi planlıyorum. 😊 Takipteyim sizi dostlar. 🙂

Neslihan Alan

Öğretim Görevlisi

Yıl 2019 Gezmeyi kafama koymuş deli gibi bir platform arıyorum. Araştırmadan sonra keşfet101 ile  karşılaştım ilk izlenimim heyacanlanmama yetti.  Aklımda yalnızca gezmek fikri var neresi nasılı nedeni olmadan yalnızca gezmek 😅 bi cesaret aradım yiğit çıktı kısa bir konuşmadan sonra randevulaşıp bir görüşme ayarladık. Mülakat sürecinde de kabul edilir miyim edilmez miyim diye düşünürken yakın ilişki kurduk. O gün farkettim ki ben bir acenteyle değil bir grup arkadaşla seyahate çıkacağım aldığım en doğru kararlardan biri oldu birlikte yola çıkmak. Mısırla başladık, sonra Hindistan. Sömestr'da da Vietnam - Kamboçya - Tayland'ı gezdik. Sırada Ürdün var.

Cihat Yiğit

Endüstriyel Tasarımcı

Binlerce yıllık muazzam güzellikteki tarihi bir yapıyı gördükten hemen sonra tıpkı orayı inşa edenler gibi çölde yıldızların altında uyumak isterseniz, “ben tezatlık severim, çölden sonra dalış yapmak isterim” derseniz, bu da yetmez “dünyanın en tuzlu gölünde oturup gazetemi okuyacağım batmadan” isteğindeyseniz Ürdün turu hepsini ve daha fazlasını size verir. Üstelik tüm bunları inanılmaz keyifli küçük bir grupla, sanki arkadaşlarımla geziyormuşçasına zevkle ve rahatlıkla yaptım. Pandemi sürecinde evlere tıkılmışken içimi ısıtan ve seyahat aşkımı körükleyen harika anılarla döndüm Ürdün’den. Keşfet101 ile keyifle keşfetmeye devam etmek için sabırsızlanıyorum.

Zeynep Gündoğdu

Hemşire

Yaptıkları mülakat sayesinde geziye gelecek profil zaten belli oluyor, sonrasında bu gruptan da bir şeyler öğrenmek sizin elinizde. Neler yapmak istediğimize her zaman birlikte karar verdik.  Bir akış var, ama özgürlük de var. Hindistan öyle bi ülke ki, beklentilerinizi hep edilgen olmayı bekleyen insan tembelliğine rağmen karşılayabiliyor. Dostluklar hayat yaşam ölüm ne deneyimlemek isterseniz önünüze sunabileceği bi menüsü var. Maddi olarak sizi zorlamayacak bi ülke. İnsan bu yolculuğa çıkmadan önce bir sürü soru işretleriyle dolu oluyor. Benim için en büyük sorun tanımadığım insanlarla bir ay kadar bi süre geçirmek olmuştu. Ama gruptan olan kadim dostum esrayı havaalanında tanıdım. 🙂

Nurefşan Yılmaz

Öğrenci

En Sık İncelenen Turlar

Telefon

+90 530 030 78 50
+90 537 741 91 92

Santral

0850 259 08 28

Adres

Şehit Muhtar Mahallesi, Atıf Yılmaz Caddesi, No:8, Kat:4, Beyoğlu, İstanbul

E-posta

info@kesfet101.com

Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayalım.

9 + 13 =