MEKSİKA'YI KEŞFET

 Mexico City – Oaxaca – Tule – Mitla – Valladolid – Merida – Izamal – Chichen Itza – Cenote – Playa del Carmen – Tulum – Cancun

Bu sıradan bir Meksika Turu değildir. Paket tur hiç değildir. Keşfet101, medeniyetin filizlendiği topraklara 10 – 15 kişilik gruplarla seyahatler organize eder. Doğası gereği yorucu, eğlenceli, ilim ve sanat dolu programları, aktivitelerle birleştirerek gezdirir. Maya, Aztek ve Zapotek kültürlerini keşfetmeye, okyanus ötesine gidiyoruz22

  • 6 Nisan – 14 Nisan 2024 Ramazan
  • 15 Haziran – 22 Haziran 2024 Kurban
  • 28 Ekim – 8 Kasım 2024 Ölüler Günü
  • 9 Kasım – 17 Kasım 2024

 

Bizden Biri Ol

Keşfet101 seyahatlerine katılan gezginler, tüm seyahatlerimiz için %5 indirim kazanır.

Meksika’nın tadı Keşfet101 ile çıkar!

  • 10 – 15 kişilik ekipler
  • Ekstra tur yok
  • THY direkt uçuşları
  • Vade farksız ödeme İmkanları
misir-giza-piramitleri-ve-sekiz-insan

8 gece – 9 gün / 3100 USD

Butik Meksika Turu

Meksika’nın büyüleyici şehirlerini 12 günde deneyimleyin! Gezimizde; Mexico City’nin hareketliliği, Oaxaca’nın tarih dolu sokakları, Merida’nın şarmı, Izamal’ın güzellikleri, Valladolid ve Chichen Itza’nın Maya kalıntıları, Tulum’un doğal harikaları, Playa del Carmen’in plajları ve Cancun’un nefes kesen manzaraları sizi bekliyor. Zengin Meksika mutfağını keşfet. Çikolata ve mezcal tadımlarımız bile var. Eşsiz cenotelerin serin sularında yüzün, tüplü dalışın keyfini çıkarın, teknelerle denizin üstünde süzülün. Maya ve Aztek tarihini yakından tanıyarak, Karayip kıyılarında eşsiz bir tatil deneyimi yaşayın. Bu özel turda tüm aktiviteler fiyatımıza dahil!

iki-deveyle-colde-misir-piramitleri-gezisi

8 gece – 9 gün / 3100 USD

Ramazan Bayramı Meksika Turu

Ramazan Bayramı’nda Meksika’nın renklerini keşfedin! 9 gün süresince Mexico City’nin tarihi meydanlarından, Oaxaca’nın el yapımı tekstil ürünlerine, Merida’nın kolonyal mimarisi ve Cancun’un kristal berraklığındaki plajlarına kadar birçok yerde bayram coşkusunu hissedin. Meksika’nın leziz mutfağında enfes iftar yemekleri, geleneksel tatlılar ve Mayaların özel çikolatasıyla damak zevkinizi şenlendirin. Cenotelerde yüzün, dalışla mercan resiflerini keşfedin. Aztek ve Maya tapınaklarını ziyaret ederek tarihle buluşun. Bu turda sunulan tüm etkinlikler fiyatımıza dahil ve sadece 15 kişilik özel bir kontenjanla sınırlıdır!

misir-kahire-colde-bedevilerle-jeep-safari

8 gece – 9 gün / 3100 USD

Kurban Bayramı Meksika Turu

Kurban Bayramı’nda Meksika’nın eşsiz güzelliklerini yakından deneyimleyin! 9 gün boyunca Mexico City’nin sanat galerileri, Oaxaca’nın yerel pazarları, Tulum’un deniz kenarındaki antik kalıntıları ve Cancun’un hareketli gece yaşamı sizi bekliyor. Meksika’nın otantik lezzetleriyle bayram tatilinde en iyi şekilde değerlendirin. Ormanların arasında gizli cenotelerde serinleyin ve Karayipler’de güneşi selamlayın. Uzman rehberlerimiz eşliğinde Maya ve Aztek tarihini ve kültürünü yerinde görerrek vebirebir yaşayarak öğrenin. Bu özel turda tüm aktiviteler fiyatınıza dahil ve kontenjanımız sadece 15 şanslı gezginle sınırlı!

misir-piramitlerinde-deve-ile-uc-gezgin

11 gece – 12 gün / 3750 USD

Ölüler Günü’nde Meksika Turu

Meksika’nın en renkli festivali Ölüler Günü’nde 12 gün süresince bir kültür şölenine hazır olun! Mexico City’de katılacağınız özel festivallerden, Valladolid’in gizemli sokaklarında düzenlenen geleneksel etkinliklere, Cancun’un canlı atmosferindeki kostümlü geçit törenlerine kadar her köşeyi keşfedin. Ölüler Günü’nün geleneksel yemekleri ve  mumlu meşalelerle dolup taşan sokaklarıyla tanışın. Özetle, bu kez festivalin coşkusunu yerinde yaşayın. Tarihi mekanlarda konserler, atölye çalışmaları ve daha fazlası bu turda sizi bekliyor. Tüm aktiviteler fiyatınıza dahil.  Kontenjanımız 20 kişiliktir.

Hayat Kısa, Gruplar Doluyor!

“Yolculuk, önce seni sözsüz bırakır, sonra da iyi bir hikaye anlatıcısına dönüştürür.”

15 kişilik butik gruplar, vade farksız ödeme planları, ekstra tur yok.  Gezginler için gezginler rehberler tarafından hazırlanmış, hesaplı ve zengin içerikli programlar… Hazırsan başvur, soruların varsa bizi ara.

Sık Sorulan Sorular

Meksika'ya Vize Var Mı?

Türk vatandaşları Umumi Pasaporta sahip olanlar Meksika Konsolosluğuna gitmeden Konsolosluğun sitesindeki online formu doldurup elektronik vize alarak ülkeye giriş yapabilirler. Yeşil pasaport (Hususi Pasaport) ve Hizmet Pasaportu sahipleri Meksika Konsolosluğuna başvuru yapmak zorundadır.

Meksika Vize İşlemleri

Ekipler Kaç Kişilik?

Butik ve bayramda Meksika seyahatlerimiz 15 gezginden, Ölüler Günü festivali Özel seyahatimizde ise kontenjanımız 20’dir.  Ayrıca seyahatimize katılmak için başvuran tüm gezginler, bizim gezgin testi dediğimiz bir test çözdükten sonra ekiplerimize dahil edilir. Amacımız kafa dengi gezginleri bir araya getirmek.

Ekstra Tur Var Mı?

Seyahatlerimizde ekstra tur yoktur. Tüm aktiviteler, müze ve ören yeri giriş ücretleri fiyatımıza dahildir. 

Ödemeleri Nasıl Yapıyoruz?

Ödemelerinizi seyahatinize kadar taksitlendirebiliriz. Örneğin 3 ay sonraki seyahati seçerseniz o aya kadar bölebiliriz. İlk taksit olarak ödemenin %30’unu talep ediyoruz, kalan tutarı da seyahatinize kadar taksitlendiriyoruz.

Ödemelerinizi döviz cinsinden saklıyoruz, bu sayede bir iptal veya değişiklik durumunda kurdan para kaybetmeden, o günkü kurdan iade alabiliyorsunuz.  

Kredi kartı ile ödeme de mümkün, size bir ödeme linki gönderiyoruz, tüm kartlardan ödeme yapabiliyorsunuz. 

Single Farkı Var mı?

Tek başına katılan gezginlerden ekstra ücret alınmamaktır. Otellerimizde tüm odalarımız iki kişiliktir. Eşleştirme yapılarak gezginlerin konaklaması sağlanır. Ekstra ücret ödeyerek tek başına kalmak isteyen gezginlere de ücreti mukabilinde hizmet verilebilmektedir. 

İptal ve İade Koşulları Nasıl?

Seyahat sözleşmemizde bu konu yer alıyor. Tüm gezginlerimizin, seyahatten 30 gün öncesine kadar koşulsuz ve şartsız iptal ve değişiklik hakkı bulunuyor. Tarih yaklaştığında, genellikle uçak biletleri için bir kesinti yapmak durumunda kalıyoruz, bu kesinti tutarını da hava yolları belirliyor. 

Deprem, pandemi, savaş gibi (Allah korusun.) durumlar mücbir sebeptir. Bu tarz durumlarda (Hava yollarının da onayı ile) yine iptal ve iade hakkımız oluyor. Kesinti yapmadan iade yapabiliiyoruz.

Meksika Turu İçin Yanımıza Ne Kadar Alalım?

Mısır turumuza katılan gezginlerin ortalama harcaması 300 – 350 USD civarındadır. Tüm giriş ücretleri ve aktiviteler fiyatlarımıza dahil olduğu için, gittiğimiz ülkede sadee öğle akşam yemeği masrafımız oluyor. 

Meksika'da Ne Giyelim?

Bu sorunun cevabı iklime göre değişiyor. Bu yüzden, kayıt esnasında, seçtiğiniz tarihe göre size bir hazırlık rehberi göndereceğiz. Bu rehberde Meksika seyahatinize hazırlanırken aklınıza gelebilecek tüm soruların cevapları olacak. Aynı zamanda seyahat öncesinde de sizi arayıp hazırlıklarınızı kontrol edeceğiz ve yardımcı olacağız.

Keşfet101 Kimdir?

Keşfet101, 2016 yılında kurulmuş, Happy Joruney Turizm adıyla Tursab’a kayıtlı bir seyahat acentasıdır. Tursab numaramız 9787’dir.  Tatil Fırsatım ve Nefes Healthcare isimli iki girişimimiz daha var, sizleri gururlandırmak için çok çalışıyoruz. 

Telefon

+90 530 030 78 50

Santral

0850 259 08 28

Adres

Şehit Muhtar Mahallesi, Atıf Yılmaz Caddesi, No:8, Kat:4, Beyoğlu, İstanbul

E-posta

info@kesfet101.com

Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayalım.

2 + 11 =