MISIR TURLARI

Bu programlar, Mısır’ı köşe bucak gezmek isteyen gezginler için hazırlandı. Uzman rehberlerimiz eşliğinde Mısır’ın gizemlerini keşfet. Gettolardan saraylara, tapınaklardan çöllere.

Çölde safari yap, geleneksel teknelerle Nil Nehri’nde gün batımını izle. Kızıl Deniz’de tüplü dalış yap. Sürpriz yok, tüm giriş ücretleri, tüm aktiviteler fiyatımıza dahil.

20 Ağustos – 31 Ağustos 2024 – butik
4 Eylül – 15 Eylül 2024 – butik
2 Ekim – 13 Ekim 2024 – butik
9 Kasım – 17 Kasım 2024 butik
9 Kasım – 16 Kasım 2024 – cruise
18 Ocak – 29 Ocak 2025 – sömestr butik
21 Ocak 1 Şubat 2025 – sömestr butik
25 Ocak – 1 Şubat 2025 – cruise
29 Mart – 6 Nisan – ramazan butik
29 Mart – 5 Nisan – ramazan cruise

MISIR’I KEŞFET

10 – 15 kişilik gruplar
4 – 5 yıldızlı oteller
Direkt uçuşlar
Ekstra tur yok
Vade farksız ödeme imkanı

BİZDEN BİRİ OL

Keşfet101 seyahatlerine katılan gezginler, tüm seyahatlerimiz için %5 indirim kazanır.

misir-giza-piramitleri-ve-sekiz-insan

10 Gece – 11 Gün / 2090 USD

Butik Mısır Turu

Mısır’ı köşe bucak keşfetmek istiyorsan bu program sana göre.

Kahire, İskenderiye, Siyah & Beyaz Çöl, Aswan, Abu Simbel Tapınakları, Luksor, Hurgada. 11 günde Mısır’ın tamamını gez. 6 şehir. Çölde safari & kamp, kum sörfü, tüplü dalış, tekne turları hepsi bu turda ve fiyatımıza dahil.

iki-deveyle-colde-misir-piramitleri-gezisi

7 Gece – 8 Gün / 1990 USD

Cruise ile Mısır Turu

Mısır’da Nil Nehri üzerinde, 5 yıldızlı bir gemi ile seyahat hazırlanın.

Kahire, Aswan, Abu Simbel, Edfu, Kom Ombo, Luksor. Mısır’ın en eski, kadim bilgilerle dolu tapınaklarını en koforlu şekilde keşfet. Gemimiz 5 yıldızlıdır. Gemideki tüm öğünler fiyatımıza dahildir. Sen de 15 kişilik ekibimize katıl.

misir-kahire-colde-bedevilerle-jeep-safari

7 Gece – 8 Gün / 1990 USD

Ramazan Bayramı Mısır Turu

Thy ile Direkt Uçuş | 15 kişilik grup | Ekstra Tur Yok

Ramazan Bayramı’na özel programı ve uygun fiyatlarıyla Mısır’ı keşfet. Kahire, Aswan, Luksor… Siyah & Beyaz Çöl… Kum sörfü, çölde safari. Nil Nehri’nde tekne turları. 15 kişilik keşif ekibinde yerini hemen ayırt. 

misir-piramitlerinde-deve-ile-uc-gezgin

7 Gece – 8 Gün / 1990 USD

Kurban Bayramı Mısır Turu

Thy ile Direkt Uçuş | 15 kişilik grup | Ekstra Tur Yok

Kurban Bayramı’na özel programı ve uygun fiyatlarıyla Mısır’ı keşfet. Kahire, Aswan, Luksor… Siyah & Beyaz Çöl…Kum sörfü, çölde safari. Nil Nehri’nde tekne turları. 15 kişilik keşif ekibinde yerini hemen ayırt. 

Sık Sorulan Sorular

Mısır Vizesi Almak Kolay Mı?

Evet kolay. Yeşil pasaport sahipleri Mısır vizesinden muaftır. Bordo pasaport sahipleri kapıda vize alacak. 25 USD.

Ekipler Kaç Kişilik?

Tüm ekiplerimiz 15 gezginden oluşmaktadır. Ayrıca seyahatimize katılmak için başvuran tüm gezginler, bizim gezgin testi dediğimiz bir test çözdükten sonra ekiplerimize dahil edilir. Amacımız kafa dengi gezginleri bir araya getirmek.

Ekstra Tur Var Mı?

Seyahatlerimizde ekstra tur yoktur. Tüm aktiviteler, müze ve ören yeri giriş ücretleri fiyatımıza dahildir. 

Ödemeleri Nasıl Yapıyoruz?

Ödemelerinizi seyahatinize kadar taksitlendirebiliriz. Örneğin 3 ay sonraki seyahati seçerseniz o aya kadar bölebiliriz. İlk taksit olarak ödemenin %30’unu talep ediyoruz, kalan tutarı da seyahatinize kadar taksitlendiriyoruz.

Ödemelerinizi döviz cinsinden saklıyoruz, bu sayede bir iptal veya değişiklik durumunda kurdan para kaybetmeden, o günkü kurdan iade alabiliyorsunuz.  

Kredi kartı ile ödeme de mümkün, size bir ödeme linki gönderiyoruz, tüm kartlardan ödeme yapabiliyorsunuz. 

Single Farkı Var mı?

Tek başına katılan gezginlerden ekstra ücret alınmamaktır. Otellerimizde tüm odalarımız iki kişiliktir. Eşleştirme yapılarak gezginlerin konaklaması sağlanır. Ekstra ücret ödeyerek tek başına kalmak isteyen gezginlere de ücreti mukabilinde hizmet verilebilmektedir. 

İptal ve İade Koşulları Nasıl?

Seyahat sözleşmemizde bu konu yer alıyor. Tüm gezginlerimizin, seyahatten 30 gün öncesine kadar koşulsuz ve şartsız iptal ve değişiklik hakkı bulunuyor. Tarih yaklaştığında, genellikle uçak biletleri için bir kesinti yapmak durumunda kalıyoruz, bu kesinti tutarını da hava yolları belirliyor. 

Deprem, pandemi, savaş gibi (Allah korusun.) durumlar mücbir sebeptir. Bu tarz durumlarda (Hava yollarının da onayı ile) yine iptal ve iade hakkımız oluyor. Kesinti yapmadan iade yapabiliiyoruz.

Mısır Turu İçin Yanımıza Ne Kadar Alalım?

Mısır turumuza katılan gezginlerin ortalama harcaması 250 USD civarındadır. Çölde öğle ve akşam yemekleri fiyatımıza dahildir. Son iki gün de her şey dahil resort otelde konaklıyoruz. Bu yüzden sadece 8 gün için öğle ve akşam yemeği masrafınız olacak.

Mısır'da Ne Giyelim?

Bu sorunun cevabı iklime göre değişiyor. Bu yüzden, kayıt esnasında, seçtiğiniz tarihe göre size bir hazırlık rehberi göndereceğiz. Bu rehberde Mısır seyahatinize hazırlanırken aklınıza gelebilecek tüm soruların cevapları olacak. Aynı zamanda seyahat öncesinde de sizi arayıp hazırlıklarınızı kontrol edeceğiz ve yardımcı olacağız. 

Keşfet101 Kimdir?

Keşfet101, 2016 yılında kurulmuş, Happy Joruney Turizm adıyla Tursab’a kayıtlı bir seyahat acentasıdır. Tursab numaramız 9787’dir.  Tatil Fırsatım ve Nefes Healthcare isimli iki girişimimiz daha var, sizleri gururlandırmak için çok çalışıyoruz. 

Hayat Kısa, Gruplar Doluyor!

“Yolculuk, önce seni sözsüz bırakır, sonra da iyi bir hikaye anlatıcısına dönüştürür.”

15 kişilik butik gruplar, vade farksız ödeme planları, ekstra tur yok.  Gezginler için gezginler rehberler tarafından hazırlanmış, hesaplı ve zengin içerikli programlar… Hazırsan başvur, soruların varsa bizi ara.

Telefon

+90 530 030 78 50

Santral

0850 259 08 28

Adres

Şehit Muhtar Mahallesi, Atıf Yılmaz Caddesi, No:8, Kat:4, Beyoğlu, İstanbul

E-posta

info@kesfet101.com