RAMAZAN BAYRAMI SEYAHATLERİ

Ramazan Bayramı’nda kendine özgü muhteşem anılar hediye et, yol deneyleri kazan, keşfed…

İşte tarihler:

 • 6 – 14 Nisan 2024 | Fas
 • 6 – 14 Nisan 2024 | Hindistan
 • 6 – 19 Nisan 2024 | Vietnam Kamboçya Tayland 
 • 8 – 13 Nisan 2024 | Ürdün
 • 6 – 14 Nisan 2024 | Mısır
 • 6 – 13 Nisan 2024 | Mısır Cruise

Bizimle Gel!

 • 10 – 15 Kişilik Gruplar
 • Single Farkı Yok
 • Ekstra Tur Yok
 • Direkt Uçuşlar
 • Vade Farksız Ödeme İmkanı

Keşfet101 seyahatlerinden birine katılmış gezginler, bir sonraki seyahatleri için %5 indirim kazanır.

Ramazan'da Fas'ı Keşfet

Fas Turu tarihi: 6 – 14 Nisan 2024

Fas’ta egzotik kültürlerin uyumunu Fas’ın dar sokaklarında arayacağız. Bu uyum duygusunu keşfetme, Kazablanka’nın en modern caddelerinde, Marakeş’in Jemaa El Fna Meydanı’nda da peşini bırakmayacak. Atlas dağlarını’nda Berberi köylerini gezeceğiz, Merzouga’da Bedevilerle çöllerde yolculuklarda. Sende katıl, büyüyüp yerinde gör! Kontenjanımız 15 kişi ile gelebiliriz. 

8 Gece – 9 Gün: 1690 $

İncele

Ramazan'da Ürdün'ü Keşfet

Ürdün Turu tarihi: 8 – 13 Nisan 2024

Ramazan’da Dünya Harikası Petra’yı görebiliyoruz. Ürdün’de 5 günlük bir anne. Wadi Rum’da (Ay Vadisi) safari & bedevi çadırlarında kamp, ​​​​Akabe’de tüplü dalış. Petra Antik Kenti Gezisi, Jerash Antik Kenti ve Ajloun Kalesi yasaktır. Hepsi bu turda. Ekstra tur yoktur. Seyahat grubu maksimum 15 adetten oluşmaktadır. Sende katılmak için hemen başvurun. 

5 Gece, 6 Gün: 1390

İNCELE

Ramazan'da Ürdün'ü Keşfet

Ürdün Turu tarihi: 7 – 12 Nisan 2024

Ramazan’da Dünya Harikası Petra’yı görebiliyoruz. Ürdün’de 5 günlük bir anne. Wadi Rum’da (Ay Vadisi) safari & bedevi çadırlarında kamp, ​​​​Akabe’de tüplü dalış. Petra Antik Kenti Gezisi, Jerash Antik Kenti ve Ajloun Kalesi yasaktır. Hepsi bu turda. Ekstra tur yoktur. Seyahat grubu maksimum 15 adetten oluşmaktadır. Sende katılmak için hemen başvurun. 

5 Gece, 6 Gün: 1390

İNCELE

Ramazan'da Mısır'ı Keşfet

Mısır Turu tarihi: 6 – 14 Nisan 2024

Bu 11 günlük seyahatte tarih, arkeoloji, edebiyat ve dünya harikalarıyla dolu anılar oynayacaksınız. Çölde bizimle birlikte kamp yap, Giza’da deveye bin. Nil Nehri’nde tekne turuna katılın, çeşitli batışını izleyin. Unutma, tüm bu faaliyetlerimizin fiyatlarına dahil. Ekstra tur yok. Programda gördüğünüz her şeyin fiyatına dahildir. Otellerimiz 4 yıldızlıdır. Piramit manzaralı, Nil Nehri manzaralı.

 8 Gece, 9 Gün: 1890 $

İncele

sa

Ramazan'da Lübnan'ı Keşfet

Lübnan Turu tarihi: 20 – 23 Nisan 2023

Doğu’nun Paris’i Beyrut’ta başlayacak yolculuğumuz, Orta Doğu ezgilerinin Akdeniz tatlarıyla birleştiği 4 özel gün vadediyor. Ksara üzüm bağları, Jeita Mağarası, Baalbek Antik Kenti ve daha nicesi… Lübnan

3 Gece, 4 Gün: 750 $

İNCELE

Ramazan'da Hindistan'ı Keşfet

Hindistan Turu tarihi: 6  – 14 Nisan 2024

Hindistan’ı köşe bucak gezdiren, izleye özel Hindistan turu. Bol boş gezi, bol bol dinlenme… Delhi, Varansi, Agra ve Jaipur’u var. 25 tapınağı, 13 müzeyi gezeceğiz. Varanasi’de tekne turu, Hem gettoları, hem sarayları karış karış gezeceğiz. Gittiğim şehrin her köşesini görmek isterim diyorsan bu seyahat sana göre. Mülakatı geç, ekibimize katılın.

9 Gece, 10 Gün: 1850 $

İncele

Ramazan'da Güneydoğu Asya'yı Keşfet

Vietnam Kamboçya Tayland Turu tarihi:

6 – 19 Nisan 2024

Güney Doğu Asya’nın kadim kültürü, doğal güzellikleri, ayrılmak için yollara düşüyoruz. Bu kez sınırları aşacağız, 3 ülkeyi gezeceğiz. Vietnam, Kamboçya ve Tayland. Yorulacağız, ama tatilimizi Tayland’ın eşsiz adalarında tatil yaparak ödeyeceğiz.

11 Gece, 12 Gün: 3250 $

İNCELE

HAYAT KISA EKİPLER DOLUYOR!

15 kişilik butik gruplar, vade farksız ödeme planları, ekstra tur yok… Gezginler için gezginler tarafından hazırlanmış, hesaplı ve zengin içerikli programlar… Hazırsan başvur, soruların varsa bizi ara.

BAŞVURBİZİ ARA

Bu Seyahat Tam Sana Göre

Hayalin şu an parmaklarının ucunda. Senin gibi düşünüp, senin gibi yaşayan gezginlerle hayallerini gerçekleştir. Mülakatımızı geç, kaydını tamamlayıp ödeme planını hazırlayalım. Seyahatine kadar rahat rahat öde.

Kayıt Olİletişim

SİZİ ÖZLEDİK

Bunca yılda onlarca ülkede, yüzlerce seyahatte iki bini aşkın müşteri. Yol arkadaşı.

Kesfet101 ekibiyle yaptığım Fas gezisi sayesinde Afrika kıtasındaki bir ülkeyi ilk kez görme fırsatı buldum.  Gezinin benim için en etkileyici kısımlarından biri de çöl deneyimi oldu. Develerle yaptığımız safarinin ardından çölde gece yıldızları izlemekten çok keyif aldım. Ekiplere az sayıda kişi aldıkları için, bir de single farkı olmadığı için tercih etmiştim. Grup kalabalık olmadığı için tur gezisinden çok arkadaş grubumuzla geziyor gibiydik ve güzel arkadaşlıklar kurduk. Çok keyifli geçen Fas gezisinin ardından aynı ekiple Hindistan gezisine de katıldım. Tur gibi olmayışı, ekonomik oluşu hep artı. İleride yeni ülkeleri de Keşfet101 ekibi ile keşfetmeyi planlıyorum. 😊 Takipteyim sizi dostlar. 🙂

Neslihan Alan

Öğretim Görevlisi

Yıl 2019 Gezmeyi kafama koymuş deli gibi bir platform arıyorum. Araştırmadan sonra keşfet101 ile  karşılaştım ilk izlenimim heyacanlanmama yetti.  Aklımda yalnızca gezmek fikri var neresi nasılı nedeni olmadan yalnızca gezmek 😅 bi cesaret aradım yiğit çıktı kısa bir konuşmadan sonra randevulaşıp bir görüşme ayarladık. Mülakat sürecinde de kabul edilir miyim edilmez miyim diye düşünürken yakın ilişki kurduk. O gün farkettim ki ben bir acenteyle değil bir grup arkadaşla seyahate çıkacağım aldığım en doğru kararlardan biri oldu birlikte yola çıkmak. Mısırla başladık, sonra Hindistan. Sömestr’da da Vietnam – Kamboçya – Tayland’ı gezdik. Sırada Ürdün var.

Cihat Yiğit

Endüstriyel Tasarımcı

Binlerce yıllık muazzam güzellikteki tarihi bir yapıyı gördükten hemen sonra tıpkı orayı inşa edenler gibi çölde yıldızların altında uyumak isterseniz, “ben tezatlık severim, çölden sonra dalış yapmak isterim” derseniz, bu da yetmez “dünyanın en tuzlu gölünde oturup gazetemi okuyacağım batmadan” isteğindeyseniz Ürdün turu hepsini ve daha fazlasını size verir. Üstelik tüm bunları inanılmaz keyifli küçük bir grupla, sanki arkadaşlarımla geziyormuşçasına zevkle ve rahatlıkla yaptım. Pandemi sürecinde evlere tıkılmışken içimi ısıtan ve seyahat aşkımı körükleyen harika anılarla döndüm Ürdün’den. Keşfet101 ile keyifle keşfetmeye devam etmek için sabırsızlanıyorum.

Zeynep Gündoğdu

Hemşire

Yaptıkları mülakat sayesinde geziye gelecek profil zaten belli oluyor, sonrasında bu gruptan da bir şeyler öğrenmek sizin elinizde. Neler yapmak istediğimize her zaman birlikte karar verdik.  Bir akış var, ama özgürlük de var. Hindistan öyle bi ülke ki, beklentilerinizi hep edilgen olmayı bekleyen insan tembelliğine rağmen karşılayabiliyor. Dostluklar hayat yaşam ölüm ne deneyimlemek isterseniz önünüze sunabileceği bi menüsü var. Maddi olarak sizi zorlamayacak bi ülke. İnsan bu yolculuğa çıkmadan önce bir sürü soru işretleriyle dolu oluyor. Benim için en büyük sorun tanımadığım insanlarla bir ay kadar bi süre geçirmek olmuştu. Ama gruptan olan kadim dostum esrayı havaalanında tanıdım. 🙂

Nurefşan Yılmaz

Öğrenci

Telefon

+90 530 030 78 50

Santral

0850 259 08 28

Adres

Şehit Muhtar Mahallesi, Atıf Yılmaz Caddesi, No:8, Kat:4, Beyoğlu, İstanbul

E-posta

info@kesfet101.com