RAMAZAN BAYRAMI SEYAHATLERİ

10 - 15 KİŞİLİK GRUPLAR | LÜKS OTELLER | SINGLE FARKI YOK | EKSTRA TUR YOK

Ramazan Bayramı tatilini hem tatil yaparak hem keşfederek değerlendir. En uygun fiyatlar, kaliteli hizmet, ince ince planlanmış seyahat programları mülakatla seçilmiş entellektüel yol arkadaşları… Keşfet101’in ramazan bayramı turları tam sana göre.

Keşfet101 seyahatleri  sıradan turlar değildir. Paket tur hiç değildir. Keşfet101, medeniyetin filizlendiği topraklara 10 – 15 kişilik gruplarla seyahatler organize eder. Doğası gereği yorucu, eğlenceli, ilim ve sanat dolu programları, aktivitelerle birleştirerek gezdirir.

23 - 31 Mayıs - Fas Turu

Sokaklarında büyü gezen ülke

10 kişilik ekipte hemen yerini ayırt. Kazablanka, Fes, Marakeş. Sahra Çölü’nde eşsiz bir safari deneyimi ve gece yıldızların altında kamp. Atlas Dağları gezisi, Berberi köyleri ziyaretleri. Hepsi bu turda.

8 gün, 4 şehir: 1450 $

İNCELE

23 - 31 Mayıs - Mısır Turu

Kahire, Siyah & Beyaz Çöl, Aswan, Luksor

Ramazan Bayramı’nda Mısır’ı keşfet. 4 şehir, 4 yıldızlı otellerde konaklama. Çölde safari & kamp, kum sörfü, tekne turları hepsi bu turda. 10 kişilik keşif ekibinde yerini hemen ayırt.

8 gün, 4 şehir: 1450 $

İNCELE

23 - 31 Mayıs - Hindistan Turu

Delhi, Varanasi, Agra, Jaipur

Hindistan sokaklarda güzeldir. 10 kişilik butik bir ekiple, profesyonel Türk ve Lokal rehber eşliğinde Hindistan’ı Keşfet. En uygun fiyatlı, tasarruflu seyahatlerimizi hemen incele.

8 gün, 4 şehir: 1490 $

İNCELE

23 - 28 Mayıs - Ürdün Turu

Doğu’nun kalbinde bir krallık

Ramazan’da Dünya Harikası Petra’yı görmeye gidiyoruz. Ürdün’de 5 günlük bir macera. Wadi Rum’da (Ay Vadisi) safari & bedevi çadırlarında kamp, Wadi Mucib’te trekking, Aqaba’da tüplü dalış. Jerash Antik Kenti ve Umm Qays bölgesi keşfi. Hepsi bu turda. Seyahat ekipleri maksimum 15 kişiden oluşmaktadır.

5 gün, 3 şehir: 1150 $

İNCELE

23 - 26 Mayıs - Lübnan Turu

Doğu’nun Parisi Beyrut

Ramazan Bayramı’nda Lübnan’ı Keşfet. Doğu’nun Paris’i Beyrut ve eşsiz gece hayatı, Ermeni ve Arap mutfaklarında meze tadımları… Güneş kenti Baalbeck, Ksara’nın üzüm bağları, Anjar’ın verimli vadileri. Görkemli Jeita Mağarası ve daha bir çok güzelliği yerinde gör. 15 kişilik ekibimizde hemen yerini ayırt.

4 gün, 3 şehir: 750 $

İNCELE

22 - 31 Mayıs - İran Turu

Her Şey Dahil İran Turu

Ramazan Bayramı’nda İran’ın gizli güzelliklerini keşfet. Nasr El-Mülk ve daha nice güzel camiiler, pembe göl, ateş tapınakları, sessizlik kuleleri, Yazd’ın eski sokakları, Şiraz’ın mis gibi kokan çiçek bahçeleri, ısfahan’ın uçsuz bucaksız çarşıları. İran’ı bizimle keşfet! Kontenjan 10 kişi ile sınırlıdır.

9 gün, 4 şehir: 7250 TL

İNCELE

Vietnam-Kamboçya-Tayland Turu

23 Mayıs – 4 Haziran

3 Ülke, 7 şehir, 34 ören yeri… Gettolardan saraylara, tapınaklardan denizlere köşe bucak bir asya seyahati. Hem kültür turu hem deniz tatili. Bu seyahatte hem çok merak ettiğiniz asya kültürlerinin içine gireceksiniz, hem de ayaklarınızı uzatıp kızgın kumsalların ve denizin tadını çıkaracaksınız.

12 gün, 7 şehir: 2200 $

İNCELE

23 - 26 Mayıs Belarus Turu

Prof. Dr. Orhan Kural Eşliğinde

Ramazan Bayramı’nda Belarus’u bizimle Keşfet. Değerli hocamız Prof. Dr. Orhan Kural rehberliğinde çıkacağımız Belarus turumuz Belarus Cumhuriyeti himayelerinde ve desteği ile gerçekleştirilen özel bir gezidir. Minsk’ten Dudutki Köyü kırsallarına kadar gideceğimiz bu gezide sen de ekibimize katıl.

4 gün, 3 şehir: 975 €

TELEFONLA BİLGİ ALINIZ

Bu Seyahat Tam Sana Göre

Hayalin şu an parmaklarının ucunda. Senin gibi düşünüp, senin gibi yaşayan gezginlerle hayallerini gerçekleştir. Mülakatımızı geç, kaydını tamamlayıp ödeme planını hazırlayalım. Seyahatine kadar rahat rahat öde.

Kayıt Olİletişim

Sizi Seviyoruz...

Bunca yılda onlarca ülkede, yüzlerce seyahatte iki bini aşkın müşteri. Yol arkadaşı.

En Sık İncelenen Turlar

Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayalım.

10 + 13 =

Sultan Ahmet Mahallesi, Keresteci Hakkı Sokak, No:21/A, Fatih, İstanbul | 0850 259 08 28 | +90 537 741 91 92 | info@kesfet101.com