ON YÜZ BİN BALONCUK!

Su altında koca bir dünya var! Türlü türlü balıklar, rengarenk mercanlar, bitki türleri… Bize takıl, masmavi denizleri keşfet!

DALIŞ PROGRAMLARIMIZ

2 Gece - 3 Gün Ayvalık

Her hava koşulunda dalış yapabilme imkanı sunan bölge, öğrenci ve 1 yıldız dalıcılar için seçilebilecek bir noktadır. 3 metre gibi sığ bir derinlikte başlayan taşların sağ tarafında 19 metreye kadar inen bir duvar vardır, sol tarafı ise 15 metreden başlayıp 37 metreye kadar devam eden taşlıktan oluşur. Büyük oyukları barındıran bu dalış noktası çok güzel böcek, balık ve kaya manzaralarına sahiptir.

İNCELE

2 Gece - 3 Gün Çeşme

Dalış Noktaları: Yatak Odası, No Name, Ayrık Taş, Monem, Göbek Taşı, Topuk, 88, Jandarma.

Bir çok dalış noktasını bölgede misafir eden Çeşme her seviyeden dalgıç için uygundur. Balık çeşitliliği, suyun ısısı ve berraklığı, sıkça tercih edilmesini sağlıyor. Aynı zamanda sudan çıkınca limana yakın balıkçılar ve güzel mekanlar da dalgıçların gzel bir haftasonu geçirmesini sağlıyor.

İNCELE

29 - 30 Ağustos Van Gölü Dalışı

28 Ağustos Cuma: Van havaalanına varış, Kahvaltı, İlk dalış Gevaş mikrobiyolitleri, İkinci dalış Ahtamar adası ve ada gezisi. Akşam yemeği
29 Ağustos Cumartesi: İlk dalış Rus batığı, İkinci dalış Reşadiye altın mikrobiyolitler, Akşam yemeği zaman durumuna göre belki karada yapılabilecek bir gezi etkinliği
30 Ağustos Pazar: Van kalesi, Van çarşı gezisi, Muradiye şelalesi, Van kedisi evi gezisi.
İNCELE

1 Gece - 2 Gün Karaburun

Büyük Ada etrafında yapacağımız dalışlarda; Karaburun’la bütünleşen Mürenleri, Orfozları, Sargozları, Sinaritleri, Eşkinaları, Lapinleri görürüz. Papaz, karagöz, gopez, ıskatarya sürüleri eşlik eder tüm dalışımız boyunca. Bunun yanında dalışlarımızın vazgeçilmez canlıları olan rengarenk deniz tavşanlarını, çeşit çeşit deniz yıldızlarını, birçok kabuklu deniz canlılarını, deniz lalelerini, ıstakozları, karavidaları, ahtapotları ve nesli tükenmekte olan  pinaları gösteririz birbirimize. Ayrıca eski tarihlerden kalma amfora kırıkları, devasa çapalar, nerden geldiğini bilemediğimiz maden vagonları dalıcılara dalışları boyunca keyifli anlar yaşatır.

İNCELE

12 - 13 Eylül Bodrum | Tekne Konaklamalı

Etrafını saran sularda sayısız canlıya ev sahipliği yapan Bodrum yarımadası, sualtı mağaralarından yapay ve doğal resiflere, gemi batıklarından uçak kalıntılarına uzanan keşif alanlarıyla maceranın eksik olmadığı bir deniz heyecanı vadediyor. Bodrum yarımadasındaki dalış turizmi, benzersizliğini bir araya gelen bir dizi özellikten alır: Kristal berraklığındaki güvenli suları, dalış sahalarının çeşitliliği, deneyim sahibi ve lisanslı dalış eğitmenleri, konforlu dalış tekneleri, tarihi değer niteliği taşıyan sünger dalışı geçmişi ile arkeolojik sualtı hazineleri gibi.

İNCELE

5 - 6 Eylül Çanakkale 1. Dünya Savaşı Batıkları

Çanakkale pek çok dalış yerini bünyesinde barındırıyor. Hem tarihi yapısı hem de su altı güzellikleriyle pek çok dalgıç için vazgeçilmez bir yere sahip. Çanakkale Boğazı çevresindeki Suvla Koyu, Seddülbahir Koyu ve Anzak Koyu’nda Çanakkale Savaşı’na ait sayısız su altı objesine tanık olabilirsiniz. Bilindiği kadarıyla bu bölgede toplamda 33 adet savaş döneminden kalma batık mevcut. Batıkların etrafında ayrıca savaşta kullanılmamış çeşitli mühimmata da rastlamak mümkün. Batan savaş gemisi, deniz gereçleri Çanakkale suları altında su altı fotoğrafçılığına meraklı olan dalgıçları bekliyor.

İNCELE

DALGIÇ EKİBİMİZ

Masmavi bir Serüven Seni Bekliyor!

Hayalin şu an parmaklarının ucunda. Senin gibi düşünüp, senin gibi yaşayan gezginlerle hayallerini gerçekleştir. Mülakatımızı geç, kaydını tamamlayıp ödeme planını hazırlayalım. Seyahatine kadar rahat rahat öde.

Kayıt Olİletişim

Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayalım.

1 + 8 =

Sultan Ahmet Mahallesi, Keresteci Hakkı Sokak, No:21/A, Fatih, İstanbul | 444 4 102 | +90 530 030 78 50 | info@kesfet101.com