2022 sömestr SEYAHATLERİ

Gettolardan saraylara, tapınaklardan çöllere… Sömestr tatilinde hayalindeki ülkeyi keşfet!

Bizimle Gel!

  • 10 – 15 Kişilik Gruplar
  • Single Farkı Yok
  • Ekstra Tur Yok
  • Vade Farksız Ödeme İmkanı

21 - 30 Ocak Fas

Sömestr’da Fas Turu

Fas’ta egzotik kültürlerin harmonisini Fas’ın dar sokaklarında arayacağız. Bu harmoniyi keşfetme duygusu, Kazablanka’nın en modern caddelerinde de, Marakeş’in Jemaa El Fna Meydanı’nda da peşini bırakmayacak. Atlas dağlarını’nda Berberi köylerini gezeceğiz, Merzouga’da Bedevilerle çölde yolculuk yapacağız. Sende katıl, büyüyü yerinde gör! Kontenjanımız  15 kişi ile sınırlıdır. 

1490 $

İncele

25 - 30 Ocak Ürdün

Sömestr’da Ürdün Turu

Tevrat’ta Kur’an’ı Kerim’e kadar tüm kadim kitaplarda bahsedilen, en eski kavimlere yuva olmuş, Doğu’nun kalbinde bir krallık. Dünyanın 7 harikasından birine; Petra Antik Kenti’ne ev sahipliği yapan Ürdün, çölleri, vadileri, antik buluntuları ve eşsiz doğasıyla gezginleri bekliyor. Kızıl Deniz’de tüplü dalış, safari, daha bir sürü yeni deneyim bu seyahatte seni bekliyor. Haydi bize katıl!

1190 Dolar

İncele

22 - 3 Şubat Mısır

Sömestr’da Mısır Turu

Bu 11 günlük seyahatte tarih, arkeoloji, edebiyat ve dünya harikalarıyla dolu anılar toplayacaksın. Çölde bizimle birlikte kamp yap, Giza’da deveye bin. Nil Nehri’nde tekne turuna, Kızıl Deniz’de tüplü dalışa katıl! Hurgada’da son iki gün her şey dahil otelinde şöyle denize karşı ayaklarını uzat ve tatilinin keyfini çıkart! Bu seyahatte unutamayacağın anılar toplayacaksın. Kontenjanımız 15 kişi ile sınırlıdır. 

1700 $

İncele

22 - 31 Ocak Tanzanya - Zanzibar

Sömestr’da Asya Turu

Fotoğraflarda gördüğümüz, iç çektiğimiz, keşke ben de görebilsem dediğiniz bu bakir topraklara yolculuk başlıyor.
Stone town + Baharat Turu, Serengeti Milli Parkı’nda Safari, Tarangine Ulusal Parkı’nda Safari, Vahşi doğada gün doğumu seyri… Programımıza göz atmak için tıkla.

2950 $

İncele

22 - 3 Şubat Vietnam - Kamboçya - Tayland

Sömestr’da Asya Turu

Vietnam, Kamboçya ve Tayland… Hanoi’de başlayıp Phuket’in büyüleyici adalarında son bulan eşsiz bir seyahat. Asya kültürlerini derinliklerine dalıp aynı anda da deniz & kum & güneşin tadını çıkartabileceğiniz şekilde planlandı. Sadece 15 kişilik gruplarla yola çıkıyoruz, kafada dengi insanlar olmasına da özen gösteriyoruz. 🙂

2400 $

İncele

22 - 2 Şubat İran

HER ŞEY DAHİL PROGRAM!

Tarihin başlangıcından beri Asyalılarla, Avrupalılarla, Türklerle ve daha nice medeniyetlerle etkileşerek günümüze kadar gelmiş kadim bir kültür. Bilinenin aksine sessiz sakin sokakları, dingin halkıyla sizi önce şok edecek, ardından içine alacak olan bu derin yapı, her adımınızda size yepyeni bir yüzünü gösterecek. Ateş tapınakları, Persepolis, Boroujerdi… Bize katıl!

8750 TL

İncele

20 - 2 Şubat Meksika Turu

Sömestr’da Meksika Turu

Meksika 5 – 6 günde gezilmez! 12 kişilik Meksika Keşif ekibimize katıl, 12 gün boyunca Meksika’nın altını üstüne getirelim. Tüm antik kentlerini gezelim, tüm sahillerinde yüzelim… Tadılmadık yemek kalmasın. Meksika Seyahatimizde son 6 koltuk satışta. Sen de Meksika’yı gezgin gibi keşfetmek istersen mülakatı geç, ekibimize katıl. 

2550 $

İncele

20 - 2 Şubat Peru

Sömestr’da Peru Turu

Machu Picchu, Nazca Çizgileri, Kutsal Vadi, Paracas Sahilleri, Huacachina, Colca Kanyonu, Titicaca Gölü, Gökkuşağı dağları… Sırt çantalı gezginlere özel hazırlanan Peru turumuzda arkanda görülmedik hiç bir güzellik bırakma. Peru’ya dair her şeyi deneyimle… 15 kişilik bir ekiple yola çıkılacak, 15 kişiden biri ol, hayalini gerçekleştir.

2650 $

İncele

10 – 15 kişilik butik gruplar, vade farksız ödeme planları, single farkı yok, ekstra tur yok… Gezginler için gezginler tarafından hazırlanmış, hesaplı ve zengin içerikli programlar… Hazırsan başvur, soruların varsa bize ulaş.

SİZİ ÖZLEDİK 

Bunca yılda onlarca ülkede, yüzlerce seyahatte iki bini aşkın müşteri. Yol arkadaşı.

Kesfet101 ekibiyle yaptığım Fas gezisi sayesinde Afrika kıtasındaki bir ülkeyi ilk kez görme fırsatı buldum.  Gezinin benim için en etkileyici kısımlarından biri de çöl deneyimi oldu. Develerle yaptığımız safarinin ardından çölde gece yıldızları izlemekten çok keyif aldım. Ekiplere az sayıda kişi aldıkları için, bir de single farkı olmadığı için tercih etmiştim. Grup kalabalık olmadığı için tur gezisinden çok arkadaş grubumuzla geziyor gibiydik ve güzel arkadaşlıklar kurduk. Çok keyifli geçen Fas gezisinin ardından aynı ekiple Hindistan gezisine de katıldım. Tur gibi olmayışı, ekonomik oluşu hep artı. İleride yeni ülkeleri de Keşfet101 ekibi ile keşfetmeyi planlıyorum. 😊 Takipteyim sizi dostlar. 🙂

Neslihan Alan

Öğretim Görevlisi

Yıl 2019 Gezmeyi kafama koymuş deli gibi bir platform arıyorum. Araştırmadan sonra keşfet101 ile  karşılaştım ilk izlenimim heyacanlanmama yetti.  Aklımda yalnızca gezmek fikri var neresi nasılı nedeni olmadan yalnızca gezmek 😅 bi cesaret aradım yiğit çıktı kısa bir konuşmadan sonra randevulaşıp bir görüşme ayarladık. Mülakat sürecinde de kabul edilir miyim edilmez miyim diye düşünürken yakın ilişki kurduk. O gün farkettim ki ben bir acenteyle değil bir grup arkadaşla seyahate çıkacağım aldığım en doğru kararlardan biri oldu birlikte yola çıkmak. Mısırla başladık, sonra Hindistan. Sömestr'da da Vietnam - Kamboçya - Tayland'ı gezdik. Sırada Ürdün var.

Cihat Yiğit

Endüstriyel Tasarımcı

Binlerce yıllık muazzam güzellikteki tarihi bir yapıyı gördükten hemen sonra tıpkı orayı inşa edenler gibi çölde yıldızların altında uyumak isterseniz, “ben tezatlık severim, çölden sonra dalış yapmak isterim” derseniz, bu da yetmez “dünyanın en tuzlu gölünde oturup gazetemi okuyacağım batmadan” isteğindeyseniz Ürdün turu hepsini ve daha fazlasını size verir. Üstelik tüm bunları inanılmaz keyifli küçük bir grupla, sanki arkadaşlarımla geziyormuşçasına zevkle ve rahatlıkla yaptım. Pandemi sürecinde evlere tıkılmışken içimi ısıtan ve seyahat aşkımı körükleyen harika anılarla döndüm Ürdün’den. Keşfet101 ile keyifle keşfetmeye devam etmek için sabırsızlanıyorum.

Zeynep Gündoğdu

Hemşire

Yaptıkları mülakat sayesinde geziye gelecek profil zaten belli oluyor, sonrasında bu gruptan da bir şeyler öğrenmek sizin elinizde. Neler yapmak istediğimize her zaman birlikte karar verdik.  Bir akış var, ama özgürlük de var. Hindistan öyle bi ülke ki, beklentilerinizi hep edilgen olmayı bekleyen insan tembelliğine rağmen karşılayabiliyor. Dostluklar hayat yaşam ölüm ne deneyimlemek isterseniz önünüze sunabileceği bi menüsü var. Maddi olarak sizi zorlamayacak bi ülke. İnsan bu yolculuğa çıkmadan önce bir sürü soru işretleriyle dolu oluyor. Benim için en büyük sorun tanımadığım insanlarla bir ay kadar bi süre geçirmek olmuştu. Ama gruptan olan kadim dostum esrayı havaalanında tanıdım. 🙂

Nurefşan Yılmaz

Öğrenci

Bu Seyahat Tam Sana Göre

Hayalin şu an parmaklarının ucunda. Senin gibi düşünüp, senin gibi yaşayan gezginlerle hayallerini gerçekleştir. Mülakatımızı geç, kaydını tamamlayıp ödeme planını hazırlayalım. Seyahatine kadar rahat rahat öde.

Kayıt Olİletişim

Telefon

+90 530 030 78 50
+90 537 741 91 92

Santral

0850 259 08 28

Adres

Sultan Ahmet Mahallesi, Keresteci Hakkı Sokak, No:21/A, Fatih, İstanbul

E-posta

info@kesfet101.com

Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayalım.

14 + 2 =