SRİLANKA TURLARI

Colombo – Sigiriya – Kandy – nuware eliya – ella – yala – mirissa – galle

Safari, kültür, tarih, doğa, deniz&kum&güneş… Aradığın her şey bu seyahatte!

  • 10 Ağustos – 19 Ağustos 2024
  • 18 Ekim – 27 Ekim 2024
  • 8 kasım – 17 Kasım 2024
  • 24 Aralık – 2 Ocak 2025
  • 19 Ocak – 28 Ocak 2025
  • 29 Mart – 6 Nisan

Srilanka Turları

  • 15 kişilik gruplar
  • Direkt uçuşlar
  • 4 yıldızlı konaklama
  • Ekstra tur yok

Bizden Biri Ol

Keşfet101 seyahatlerine katılan gezginler, tüm seyahatlerimiz için %5 indirim kazanır.

misir-giza-piramitleri-ve-sekiz-insan

8 gece, 9 gün: 2450 USD

Essa Perahera Festivali

Srilanka’da yılın en güzel zamanı geldi çattı. Essa Perahera festivali’ne katıl, safari yap, tropik ormanlarda gez, denizin, kumun ve güneşin tadını çıkart. Bu özel seyahatte yalnızca 15 gezgin ağırlayacağız, hemen yerini ayırt.

iki-deveyle-colde-misir-piramitleri-gezisi

8 gece, 9 gün: 2450 USD

Yılbaşı Özel Srilanka Turu

Yılbaşında ne yapıyorsun? Bu sene bir değişiklik yapasın var değil mi? Bizimle Srilanka’ya gel. Elimizde kokteyl, ayaklarımızda kum… Weligama sahilde kutlayalım bu sene. kontenjanımız 15 gezgin ile sınırlıdır. Ekstra tur yoktur. 

iki-deveyle-colde-misir-piramitleri-gezisi

8 gece, 9 gün: 2250 USD

Butik Srilanka Turu

En güzel ikliminde, kafa dengi 15 gezgin ile fotoğraflarda görüp “Ya, keşke biz de gitsek!” dediğin yerlere gidelim. Safariler, doğa yürüyüşleri, Hindu ve Budist tapınakları ziyaretleri, deniz&kum&güneş… hepsi bu seyahatte.

iki-deveyle-colde-misir-piramitleri-gezisi

8 gece, 9 gün: 2450 USD

Ramazan Bayramı Srilanka Turu

2025’in ramazan bayramını planlamak için erken değil! Aksine, 15 kişilik gezgin ekibimizde yer almak istiyorsan bir an önce yerini ayırt! İlk taksidini yatır, bayrama kadar taksit taksit öde. Not: Ekstra tur yoktur. 

Hayat Kısa, Gruplar Doluyor!

“Yolculuk, önce seni sözsüz bırakır, sonra da iyi bir hikaye anlatıcısına dönüştürür.”

15 kişilik butik gruplar, vade farksız ödeme planları, ekstra tur yok.  Gezginler için gezginler rehberler tarafından hazırlanmış, hesaplı ve zengin içerikli programlar… Hazırsan başvur, soruların varsa bizi ara.

Sık Sorulan Sorular

Srilanka'ya vize var mı?

Umuma Mahsus Pasaport hamilleri vizeye tabi olup, 30 güne kadar turistik amaçlı seyahatlerinde vizelerini www.eta.gov.lk internet adresinden veya ülkeye girişte sınır kapılarında alabilmektedirler.

Vize ücreti 50 USD’dir.

Zorunlu Aşı Var Mı?

Hayır, Srilanka Turları için zorunlu aşı yoktur.

Ekipler Kaç Kişilik?

Srilanka turlarımız 15 kişilik ekiplerle yola çıkıyor.

Ekstra Tur Var Mı?

Srilanka turları aktiviteler dahil konsept ile organize edilmektedir. Tüm aktiviteler, müze ve ören yeri giriş ücretleri fiyatımıza dahildir. 

Ödemeleri Nasıl Yapıyoruz?

Ödemelerinizi seyahatinize kadar taksitlendirebiliriz. Örneğin 3 ay sonraki seyahati seçerseniz o aya kadar bölebiliriz. İlk taksit olarak ödemenin %30’unu talep ediyoruz, kalan tutarı da seyahatinize kadar taksitlendiriyoruz.

Ödemelerinizi döviz cinsinden saklıyoruz, bu sayede bir iptal veya değişiklik durumunda kurdan para kaybetmeden, o günkü kurdan iade alabiliyorsunuz.  

Kredi kartı ile ödeme de mümkün, size bir ödeme linki gönderiyoruz, tüm kartlardan ödeme yapabiliyorsunuz. 

Single Farkı Var mı?

Tek başına katılan gezginlerden ekstra ücret alınmamaktır. Otellerimizde tüm odalarımız iki kişiliktir. Eşleştirme yapılarak gezginlerin konaklaması sağlanır. Ekstra ücret ödeyerek tek başına kalmak isteyen gezginlere de ücreti mukabilinde hizmet verilebilmektedir. 

İptal ve İade Koşulları Nasıl?

Seyahat sözleşmemizde bu konu yer alıyor. Tüm gezginlerimizin, seyahatten 30 gün öncesine kadar koşulsuz ve şartsız iptal ve değişiklik hakkı bulunuyor. Tarih yaklaştığında, genellikle uçak biletleri için bir kesinti yapmak durumunda kalıyoruz, bu kesinti tutarını da hava yolları belirliyor. 

Deprem, pandemi, savaş gibi (Allah korusun.) durumlar mücbir sebeptir. Bu tarz durumlarda (Hava yollarının da onayı ile) yine iptal ve iade hakkımız oluyor. Kesinti yapmadan iade yapabiliiyoruz.

Srilanka Turları İçin Yanımıza Ne Kadar Alalım?

Seyahatlerimize katılan gezginlerin ortalama harcaması 200 – 250 USD civarındadır. Tüm giriş ücretleri ve aktiviteler fiyatlarımıza dahildir. 

Ne Giyelim?

Bu sorunun cevabı iklime göre değişiyor. Bu yüzden, kayıt esnasında, seçtiğiniz tarihe göre size bir hazırlık rehberi göndereceğiz. Bu rehberde seyahatinize hazırlanırken aklınıza gelebilecek tüm soruların cevapları olacak. Aynı zamanda seyahat öncesinde de sizi arayıp hazırlıklarınızı kontrol edeceğiz ve yardımcı olacağız.

Keşfet101 Kimdir?

Keşfet101, 2016 yılında kurulmuş, Happy Joruney Turizm adıyla Tursab’a kayıtlı bir seyahat acentasıdır. Tursab numaramız 9787’dir.  Tatil Fırsatım ve Nefes Healthcare isimli iki girişimimiz daha var, sizleri gururlandırmak için çok çalışıyoruz. 

Telefon

+90 530 030 78 50

Santral

0850 259 08 28

Adres

Şehit Muhtar Mahallesi, Atıf Yılmaz Caddesi, No:8, Kat:4, Beyoğlu, İstanbul

E-posta

info@kesfet101.com