TANZANYA - ZANZİBAR TURLARI

 Tarangatire, Serengeti, Manyara Gölü, Ngorongoro Krateri, Zanzibar

Vahşi doğadan okyanusa… Fotoğraflarda gördüğümüz, iç çektiğimiz, keşke ben de görebilsem dediğiniz bu bakir topraklara yolculuk başlıyor. Afrika savanlarında kamp yap, aslanların, zebraların fotoğrafını çek, Zanzibar’da yunuslarla yüz. Sıra sende artık.

  • 13 Haziran – 23 Haziran 2024 Kurban

  • 27 Temmuz – 6 Ağustos 2024

  • 7 Eylül – 17 Eylül 2024

Bizden Biri Ol

Keşfet101 seyahatlerine katılan gezginler, tüm seyahatlerimiz için %5 indirim kazanır.

Küba’yı Keşfet

  • 10 – 15 kişilik ekipler
  • Ekstra tur yok
  • THY direkt uçuşları
  • Vade farksız ödeme İmkanları
misir-giza-piramitleri-ve-sekiz-insan

9 gece – 10 gün / 3250 USD

Büyük Tanzanya & Zanzibar Turu

Büyük göç döneminde hayallerini gerçekleştir ve vahşi yaşamın tanığı ol. Tarangire, Manyara Gölü, Serengeti ve Ngorongoro Krateri. 5 günlük safariden sonra yorgunluk atmak için Zanzibar’a geçiyoruz ve tatile başlıyoruz. Adada da bolca keşif ve uçsuz bucaksız sahillerde kokteylleriniz sizi bekliyor. Tüm turlar dahildir. kontenjanımız 15 gezgin ile sınırlıdır. 

iki-deveyle-colde-misir-piramitleri-gezisi

8 gece – 9 gün / 3250 USD

Kurban Bayramı’nda Tanzanya & Zanzibar Turu

Kurban Bayramı’nda bu kez farklı bir şey yapmak ister misin? Tarangire, Manyara Gölü, Serengeti ve Ngorongoro Krateri. 5 günlük safariden sonra yorgunluk atmak için Zanzibar’a geçiyoruz ve tatile başlıyoruz. Adada da bolca keşif ve uçsuz bucaksız sahillerde kokteylleriniz sizi bekliyor. Tüm turlar dahildir. kontenjanımız 15 gezgin ile sınırlıdır. 

misir-kahire-colde-bedevilerle-jeep-safari

7 gece – 8 gün / 2200 USD

Zanzibar Turu

Zanzibar Adası’nı köşe bucak keşfedip şöyle uzun bir tatil yapmak ister misin? Çarşılarıyla ünlü Stone Town, Colobus Maymunları’na ev sahipliği yapan Zojani Ormanları. Güneyde Jambiani ve Paje plajları eğlencesiyle ünlü. Denize girmek için ise kuzeydeki Kendwa ve Nungwi plajları. Hepsi bu turda. kontenjanımız 15 gezgin ile sınırlar, tüm turlar da dahil.

Hayat Kısa, Gruplar Doluyor!

“Yolculuk, önce seni sözsüz bırakır, sonra da iyi bir hikaye anlatıcısına dönüştürür.”

15 kişilik butik gruplar, vade farksız ödeme planları, ekstra tur yok.  Gezginler için gezginler rehberler tarafından hazırlanmış, hesaplı ve zengin içerikli programlar… Hazırsan başvur, soruların varsa bizi ara.

Sık Sorulan Sorular

Tanzanya'ya Vize Var Mı?

Evet var, 50 USD karşılığında kapıda vize alıyoruz. Yeşil pasaport sahipleri vizeden muaf görünse de çoğu zaman yeşil pasaport sahiplerinden de ücret alınıyor. 

Tanzanya İçin Zorunlu Aşı Var Mı?

Hayır, Tanzanya seyahati için zorunlu aşı veya ilaç yoktur. Seyahat ve Sağlık Merkezi sıtma hapı önerebiliyor ama bu da zorunlu değil, yolcunun insiyatifine bırakılmaktadır. 

Ekipler Kaç Kişilik?

Butik ve bayramda Meksika seyahatlerimiz 15 gezginden, Ölüler Günü festivali Özel seyahatimizde ise kontenjanımız 20’dir.  Ayrıca seyahatimize katılmak için başvuran tüm gezginler, bizim gezgin testi dediğimiz bir test çözdükten sonra ekiplerimize dahil edilir. Amacımız kafa dengi gezginleri bir araya getirmek.

Ekstra Tur Var Mı?

Seyahatlerimizde ekstra tur yoktur. Tüm aktiviteler, müze ve ören yeri giriş ücretleri fiyatımıza dahildir. 

Ödemeleri Nasıl Yapıyoruz?

Ödemelerinizi seyahatinize kadar taksitlendirebiliriz. Örneğin 3 ay sonraki seyahati seçerseniz o aya kadar bölebiliriz. İlk taksit olarak ödemenin %30’unu talep ediyoruz, kalan tutarı da seyahatinize kadar taksitlendiriyoruz.

Ödemelerinizi döviz cinsinden saklıyoruz, bu sayede bir iptal veya değişiklik durumunda kurdan para kaybetmeden, o günkü kurdan iade alabiliyorsunuz.  

Kredi kartı ile ödeme de mümkün, size bir ödeme linki gönderiyoruz, tüm kartlardan ödeme yapabiliyorsunuz. 

Single Farkı Var mı?

Tek başına katılan gezginlerden ekstra ücret alınmamaktır. Otellerimizde tüm odalarımız iki kişiliktir. Eşleştirme yapılarak gezginlerin konaklaması sağlanır. Ekstra ücret ödeyerek tek başına kalmak isteyen gezginlere de ücreti mukabilinde hizmet verilebilmektedir. 

İptal ve İade Koşulları Nasıl?

Seyahat sözleşmemizde bu konu yer alıyor. Tüm gezginlerimizin, seyahatten 30 gün öncesine kadar koşulsuz ve şartsız iptal ve değişiklik hakkı bulunuyor. Tarih yaklaştığında, genellikle uçak biletleri için bir kesinti yapmak durumunda kalıyoruz, bu kesinti tutarını da hava yolları belirliyor. 

Deprem, pandemi, savaş gibi (Allah korusun.) durumlar mücbir sebeptir. Bu tarz durumlarda (Hava yollarının da onayı ile) yine iptal ve iade hakkımız oluyor. Kesinti yapmadan iade yapabiliiyoruz.

Tanzanya ve Zanzibar Turu İçin Yanımıza Ne Kadar Alalım?

Küba turumuza katılan gezginlerin ortalama harcaması 100 – 150 USD civarındadır. Tüm giriş ücretleri ve aktiviteler fiyatlarımıza dahildir. Tanzanya’da safarideyken tüm öğünler de dahildir. Size sadece Zanzibar’daki öğle ve akşam yemeklerinin ödemesi kalıyor. 

Tanzanya ve Zanzibar'da ne Giyelim?

Bu sorunun cevabı iklime göre değişiyor. Bu yüzden, kayıt esnasında, seçtiğiniz tarihe göre size bir hazırlık rehberi göndereceğiz. Bu rehberde Tanzanya seyahatinize hazırlanırken aklınıza gelebilecek tüm soruların cevapları olacak. Aynı zamanda seyahat öncesinde de sizi arayıp hazırlıklarınızı kontrol edeceğiz ve yardımcı olacağız.

Keşfet101 Kimdir?

Keşfet101, 2016 yılında kurulmuş, Happy Joruney Turizm adıyla Tursab’a kayıtlı bir seyahat acentasıdır. Tursab numaramız 9787’dir.  Tatil Fırsatım ve Nefes Healthcare isimli iki girişimimiz daha var, sizleri gururlandırmak için çok çalışıyoruz. 

Telefon

+90 530 030 78 50

Santral

0850 259 08 28

Adres

Şehit Muhtar Mahallesi, Atıf Yılmaz Caddesi, No:8, Kat:4, Beyoğlu, İstanbul

E-posta

info@kesfet101.com

Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayalım.

5 + 13 =