ÜRDÜN TURLARI

Ürdün turu bakıyorsun ama yeterli gelmiyor mu? Ekstra turlardan hoşlanmıyor musun? O zaman bu seyahat sana göre. Petra Antik Kenti, Wadi Rum’da safari ve çölde kamp, Lut Gölü, Kızıl Deniz’de tüplü dalış… Hepsi bu seyahatte.

 • 28 Ocak – 3 Şubat 2023 | Sömestr
 • 21 Şubat – 27 Şubat 2023
 • 26 Mart – 31 Mart 2023
 • 15 Nisan – 21 Nisan 2023 | Ramazan
 • 19 Mayıs – 24 Mayıs 2023
 • 26 Haziran – 1 Temmuz 2023 | Kurban
 • 22 – 28 Ağustos 2023
 • 24 Ekim – 30 Ekim 2023

Haziran seyahatlerimiz, seçim tarihine göre belirlenecek.

Bizimle Gel!

 • 3-4 yıldızlı oteller
 • 10 – 15 Kişilik Gruplar
 • Ekstra Tur Yok
 • Vade Farksız Ödeme İmkanı

Bizden Biri Ol!

Keşfet101 seyahatlerine katılan gezginler, tüm seyahatlerimiz için %5 indirim kazanır. 

Butik Ürdün Turu

5 gece, 6 gün dopdolu bir Ürdün Turu

Dünya Harikası Petra’yı görmeye gidiyoruz. Orta Doğu’nun kalbinde unutulmaz bir serüven. Wadi Rum’da safari & kamp. Nebi Dağı, Madaba Mozaikleri. Akabe’de tüplü dalış, Lut Gölü, Jerash Antik Kenti, Ajloun Kalesi. Hepsi bu turda. Ve tabii ki Petra By Night etkinliği! Bu seyahatte 3 ve 4 yıldızlı otelde konaklama planlanmıştır. Seyahat ekipleri maksimum 15 kişiden oluşmaktadır. 

5 Gece – 6 Gün: 1350

İNCELE

Ramazan Bayramı'nda Ürdün Turu

Ramazan’da Ürdün Turu

Ramazan Bayramı’nda Dünya Harikası Petra’yı görmeye gidiyoruz. Wadi Rum’da safari & kamp. Nebi Dağı, Madaba Mozaikleri. Akabe’de tüplü dalış, Lut Gölü, Jerash Antik Kenti, Ajloun Kalesi. Hepsi bu turda. Ve tabii ki Petra By Night etkinliği! Bu seyahatte 3 ve 4 yıldızlı otelde konaklama planlanmıştır. Seyahat ekipleri maksimum 15 kişiden oluşmaktadır. 

5 Gece – 6 Gün: 1390 $

İNCELE

Kurban Bayramı'nda Ürdün Turu

Kurban’da Ürdün Turu

Kurban Bayramı’nda Dünya Harikası Petra’yı görmeye gidiyoruz. ÜWadi Rum’da safari & kamp. Nebi Dağı, Madaba Mozaikleri. Akabe’de tüplü dalış, Lut Gölü, Jerash Antik Kenti, Ajloun Kalesi. Hepsi bu turda. Ve tabii ki Petra By Night etkinliği! Bu seyahatte 3 ve 4 yıldızlı otelde konaklama planlanmıştır. Seyahat ekipleri maksimum 15 kişiden oluşmaktadır. 

5 Gece – 6 Gün: 1390 $

İNCELE

HAYAT KISA EKİPLER DOLUYOR!

15 kişilik butik gruplar, vade farksız ödeme planları, ekstra tur yok… Gezginler için gezginler tarafından hazırlanmış, hesaplı ve zengin içerikli programlar… Hazırsan başvur, soruların varsa bizi ara.

BAŞVURBİZİ ARA

Ürdün'de Gezilecek Yerler

Semavi dinlere, kadim uygarlıklara ev sahipliği yapmış, Dünyanın 7 harikasından biri, Petra Antik Kenti’nin olduğu, Ortadoğu’nun kalbinde olan bir krallık, Ürdün. 4-5 gün ayırarak bu kadim toprakları gezip, birbirinden farklı deneyimler edinebilirsiniz.

Ürdün, birbirinden farklı deneyimler yaşatmakta oldukça cömert davranır. Wadi Rum’da, yani dünyanın en mistik çöllerinden birisinde konaklamayı, Akabe’de Kızıldeniz’de muazzam bir su altı keşfini, Petra’da kadim Nebati kavminin inşa ettiği bu büyülü kenti, Nebo Dağı’nda Hz. Musa’nın ayak izlerini takip etmeyi ve Ölü Deniz’de LutKavmi’nin hikayesini dinleyerek dünyanın en tuzlu göllerinden birisinde “yüzememeyi” deneyimleyebilirsiniz.

Devamını Oku

SİZİ ÖZLEDİK

Bunca yılda onlarca ülkede, yüzlerce seyahatte iki bini aşkın müşteri. Yol arkadaşı.

Kesfet101 ekibiyle yaptığım Fas gezisi sayesinde Afrika kıtasındaki bir ülkeyi ilk kez görme fırsatı buldum.  Gezinin benim için en etkileyici kısımlarından biri de çöl deneyimi oldu. Develerle yaptığımız safarinin ardından çölde gece yıldızları izlemekten çok keyif aldım. Ekiplere az sayıda kişi aldıkları için, bir de single farkı olmadığı için tercih etmiştim. Grup kalabalık olmadığı için tur gezisinden çok arkadaş grubumuzla geziyor gibiydik ve güzel arkadaşlıklar kurduk. Çok keyifli geçen Fas gezisinin ardından aynı ekiple Hindistan gezisine de katıldım. Tur gibi olmayışı, ekonomik oluşu hep artı. İleride yeni ülkeleri de Keşfet101 ekibi ile keşfetmeyi planlıyorum. 😊 Takipteyim sizi dostlar. 🙂

Neslihan Alan

Öğretim Görevlisi

Yıl 2019 Gezmeyi kafama koymuş deli gibi bir platform arıyorum. Araştırmadan sonra keşfet101 ile  karşılaştım ilk izlenimim heyacanlanmama yetti.  Aklımda yalnızca gezmek fikri var neresi nasılı nedeni olmadan yalnızca gezmek 😅 bi cesaret aradım yiğit çıktı kısa bir konuşmadan sonra randevulaşıp bir görüşme ayarladık. Mülakat sürecinde de kabul edilir miyim edilmez miyim diye düşünürken yakın ilişki kurduk. O gün farkettim ki ben bir acenteyle değil bir grup arkadaşla seyahate çıkacağım aldığım en doğru kararlardan biri oldu birlikte yola çıkmak. Mısırla başladık, sonra Hindistan. Sömestr'da da Vietnam - Kamboçya - Tayland'ı gezdik. Sırada Ürdün var.

Cihat Yiğit

Endüstriyel Tasarımcı

Binlerce yıllık muazzam güzellikteki tarihi bir yapıyı gördükten hemen sonra tıpkı orayı inşa edenler gibi çölde yıldızların altında uyumak isterseniz, “ben tezatlık severim, çölden sonra dalış yapmak isterim” derseniz, bu da yetmez “dünyanın en tuzlu gölünde oturup gazetemi okuyacağım batmadan” isteğindeyseniz Ürdün turu hepsini ve daha fazlasını size verir. Üstelik tüm bunları inanılmaz keyifli küçük bir grupla, sanki arkadaşlarımla geziyormuşçasına zevkle ve rahatlıkla yaptım. Pandemi sürecinde evlere tıkılmışken içimi ısıtan ve seyahat aşkımı körükleyen harika anılarla döndüm Ürdün’den. Keşfet101 ile keyifle keşfetmeye devam etmek için sabırsızlanıyorum.

Zeynep Gündoğdu

Hemşire

Yaptıkları mülakat sayesinde geziye gelecek profil zaten belli oluyor, sonrasında bu gruptan da bir şeyler öğrenmek sizin elinizde. Neler yapmak istediğimize her zaman birlikte karar verdik.  Bir akış var, ama özgürlük de var. Hindistan öyle bi ülke ki, beklentilerinizi hep edilgen olmayı bekleyen insan tembelliğine rağmen karşılayabiliyor. Dostluklar hayat yaşam ölüm ne deneyimlemek isterseniz önünüze sunabileceği bi menüsü var. Maddi olarak sizi zorlamayacak bi ülke. İnsan bu yolculuğa çıkmadan önce bir sürü soru işretleriyle dolu oluyor. Benim için en büyük sorun tanımadığım insanlarla bir ay kadar bi süre geçirmek olmuştu. Ama gruptan olan kadim dostum esrayı havaalanında tanıdım. 🙂

Nurefşan Yılmaz

Öğrenci

Telefon

+90 530 030 78 50

Santral

0850 259 08 28

Adres

Şehit Muhtar Mahallesi, Atıf Yılmaz Caddesi, No:8, Kat:4, Beyoğlu, İstanbul

E-posta

info@kesfet101.com

Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayalım.

8 + 12 =