ÜRDÜN TURLARI

Ürdün turu bakıyorsun ama yeterli gelmiyor mu? Ekstra turlardan hoşlanmıyor musun? O zaman bu seyahat sana göre. Petra Antik Kenti, Wadi Rum’da safari ve çölde kamp, Lut Gölü, Kızıl Deniz’de tüplü dalış… Hepsi bu seyahatte.

25 Ağustos – 30 Ağustos 2024
6 Eylül – 11 Eylül 2024
6 Ekim – 11 Ekim 2024
11 Kasım – 16 Kasım 2024
18 Ocak – 23 Ocak 2025
29 Mart – 3 Nisan 2025

Bizden Biri Ol!

Keşfet101 seyahatlerine katılan gezginler, tüm seyahatlerimiz için %5 indirim kazanır. 

Ürdün’ü Keşfet

Direkt uçuş
3 – 4 yıldızlı oteller
15 kişilik gruplar
Tüm turlar dahil
Vade farksız ödeme planları

misir-giza-piramitleri-ve-sekiz-insan

5 gece – 6 Gün /1490 USD

Butik Ürdün Turu

Dünya Harikası Petra’yı görmeye gidiyoruz. Orta Doğu’nun kalbinde unutulmaz bir serüven. Wadi Rum’da safari & kamp. Nebi Dağı, Madaba Mozaikleri. Akabe’de tüplü dalış, Lut Gölü, Jerash Antik Kenti, Ajloun Kalesi. Hepsi bu turda. Ve tabii ki Petra By Night etkinliği! Bu seyahatte 3 ve 4 yıldızlı otelde konaklama planlanmıştır. Seyahat ekipleri maksimum 15 kişiden oluşmaktadır. 

iki-deveyle-colde-misir-piramitleri-gezisi

5 gece – 6 gün / 1490 USD

Ramazan Bayramı Ürdün Turu

Ramazan Bayramı’nda Dünya Harikası Petra’yı görmeye gidiyoruz. Wadi Rum’da safari & kamp. Nebi Dağı, Madaba Mozaikleri. Akabe’de tüplü dalış, Lut Gölü, Jerash Antik Kenti, Ajloun Kalesi. Hepsi bu turda. Ve tabii ki Petra By Night etkinliği! Bu seyahatte 3 ve 4 yıldızlı otelde konaklama planlanmıştır. Seyahat ekipleri maksimum 15 kişiden oluşmaktadır. 

misir-kahire-colde-bedevilerle-jeep-safari

5 gece – 6 gün /1490 USD

Kurban Bayramı Ürdün Turu

Kurban Bayramı’nda Dünya Harikası Petra’yı görmeye gidiyoruz. ÜWadi Rum’da safari & kamp. Nebi Dağı, Madaba Mozaikleri. Akabe’de tüplü dalış, Lut Gölü, Jerash Antik Kenti, Ajloun Kalesi. Hepsi bu turda. Ve tabii ki Petra By Night etkinliği! Bu seyahatte 3 ve 4 yıldızlı otelde konaklama planlanmıştır. Seyahat ekipleri maksimum 15 kişiden oluşmaktadır. 

Sık Sorulan Sorular

Ürdün'e vize var mı?

Ürdün, Türk vatandaşlarından vize istememektedir. Bordo ve yeşil pasaport sahipleri vize işlemleri ile uğraşmadan Ürdün’e girebilir.

Ekipler Kaç Kişilik?

Tüm ekiplerimiz 15 gezginden oluşmaktadır. Ayrıca seyahatimize katılmak için başvuran tüm gezginler, bizim gezgin testi dediğimiz bir test çözdükten sonra ekiplerimize dahil edilir. Amacımız kafa dengi gezginleri bir araya getirmek.

Ekstra Tur Var Mı?

Seyahatlerimizde ekstra tur yoktur. Tüm aktiviteler, müze ve ören yeri giriş ücretleri fiyatımıza dahildir. 

Ödemeleri Nasıl Yapıyoruz?

Ödemelerinizi seyahatinize kadar taksitlendirebiliriz. Örneğin 3 ay sonraki seyahati seçerseniz o aya kadar bölebiliriz. İlk taksit olarak ödemenin %30’unu talep ediyoruz, kalan tutarı da seyahatinize kadar taksitlendiriyoruz.

Ödemelerinizi döviz cinsinden saklıyoruz, bu sayede bir iptal veya değişiklik durumunda kurdan para kaybetmeden, o günkü kurdan iade alabiliyorsunuz.  

Kredi kartı ile ödeme de mümkün, size bir ödeme linki gönderiyoruz, tüm kartlardan ödeme yapabiliyorsunuz. 

Single Farkı Var mı?

Tek başına katılan gezginlerden ekstra ücret alınmamaktır. Otellerimizde tüm odalarımız iki kişiliktir. Eşleştirme yapılarak gezginlerin konaklaması sağlanır. Ekstra ücret ödeyerek tek başına kalmak isteyen gezginlere de ücreti mukabilinde hizmet verilebilmektedir. 

İptal ve İade Koşulları Nasıl?

Seyahat sözleşmemizde bu konu yer alıyor. Tüm gezginlerimizin, seyahatten 30 gün öncesine kadar koşulsuz ve şartsız iptal ve değişiklik hakkı bulunuyor. Tarih yaklaştığında, genellikle uçak biletleri için bir kesinti yapmak durumunda kalıyoruz, bu kesinti tutarını da hava yolları belirliyor. 

Deprem, pandemi, savaş gibi (Allah korusun.) durumlar mücbir sebeptir. Bu tarz durumlarda (Hava yollarının da onayı ile) yine iptal ve iade hakkımız oluyor. Kesinti yapmadan iade yapabiliiyoruz.

Ürdün Turu İçin yanımıza ne Kadar Para Alalım?

Ürdün turumuza katılan gezginlerin ortalama harcaması seyahatin sonuna kadar toplam 100 USD civarındadır. Tüm aktiviteler, giriş ücretleri fiyatımıza dahildir. Çölde akşam yemekleri fiyatımıza dahildir. 

Ürdün'de Ne Giyelim?

Bu sorunun cevabı iklime göre değişiyor. Bu yüzden, kayıt esnasında, seçtiğiniz tarihe göre size bir hazırlık rehberi göndereceğiz. Bu rehberde Ürdün turumuza hazırlanırken aklınıza gelebilecek tüm soruların cevapları olacak. Aynı zamanda seyahat öncesinde de sizi arayıp hazırlıklarınızı kontrol edeceğiz ve yardımcı olacağız.

Keşfet101 Kimdir?

Keşfet101, 2016 yılında kurulmuş, Happy Joruney Turizm adıyla Tursab’a kayıtlı bir seyahat acentasıdır. Tursab numaramız 9787’dir.  Tatil Fırsatım ve Nefes Healthcare isimli iki girişimimiz daha var, sizleri gururlandırmak için çok çalışıyoruz. 

Hayat Kısa, Gruplar Doluyor!

“Yolculuk, önce seni sözsüz bırakır, sonra da iyi bir hikaye anlatıcısına dönüştürür.”

15 kişilik butik gruplar, vade farksız ödeme planları, ekstra tur yok.  Gezginler için gezginler rehberler tarafından hazırlanmış, hesaplı ve zengin içerikli programlar… Hazırsan başvur, soruların varsa bizi ara.

Telefon

+90 530 030 78 50

Santral

0850 259 08 28

Adres

Şehit Muhtar Mahallesi, Atıf Yılmaz Caddesi, No:8, Kat:4, Beyoğlu, İstanbul

E-posta

info@kesfet101.com