Güney Doğu Asya

Vietnam, Kamboçya, Tayland ve Laos. Güney Doğu Asya’nın keşfedilmeyi bekleyen harikaları. Gettolardan saraylara, tapınaklardan çöllere. Hemen rotanı seç, tatilini planla.

  • 21 Ocak – 3 Şubat 2024 Vietnam & Kamboçya & Tayland
  • 3 Mart – 15 Mart 2024 Vietnam & Kamboçya & Tayland
  • 6 Nisan – 19 Nisan 2024 Ramazan’da Vietnam & Kamboçya & Tayland
  • 6 Ekim – 19 Ekim 2024 Vietnam & Kamboçya & Tayland
  • 11 Kasım – 24 Kasım 2024 Vietnam & Kamboçya & Tayland

Bizimle Gel!

  • 10 – 15 Kişilik Gruplar
  • Ekstra Tur Yok
  • Vade Farksız Ödeme İmkanı

Bizden Biri Ol!

Keşfet101 seyahatlerine katılan gezginler, tüm seyahatlerimiz için %5 indirim kazanır. 

misir-giza-piramitleri-ve-sekiz-insan

12 gece – 13 gün / 3250 USD

Vietnam & Kamboçya & Tayland Turu

Gettolardan saraylara, tapınaklardan çöllere… Vietnam, Kamboçya ve Tayland. Hanoi, Halong Bay Körfezi, Mekong Deltası, Ho Chi Ming. Kamboçya’da yüzen kasaba Tonle Sap, Angkor Wat Tapınak Şehri. Tayland’ta Bangkok, Amphawa, Ayutthaya ve Phuket. Phi Phi Adaları’nda tatil ile biten bu uzun ve doyurucu seyahatte yerini al. tüm aktiviteler fiyatımıza dahil. Kontenjanımız 15 gezgin ile sınırlıdır. 

iki-deveyle-colde-misir-piramitleri-gezisi

8 gece – 9 gün / 2950 USD

Vietnam & Kamboçya Turu

Vietnam ve Kamboçya. Hanoi, Halong Bay Körfezi, Mekong Deltası, Ho Chi Minh. Da Nang, Hue.  Kamboçya’da yüzen kasaba Tonle Sap, Angkor Wat Tapınak Şehri. Bu seyahatimiz 8 gece ve 9 gün sürüyor. “Vietnam’ı da, Kamboçya’yı da köşe bucak keşfetmek istiyorum!” diyen gezginler: bu seyahat sizin içindir. Tüm seyahatlerimizde olduğu gibi tüm aktiviteler fiyatımıza dahildir. Kontenjanımız 15 gezgin ile sınırlıdır.

misir-kahire-colde-bedevilerle-jeep-safari

13 gece – 14 gün / 3400 USD

Vietnam & Kamboçya & Laos Turu

Bu kez rotamızı Laos’un yağmur ormanlarına çeviriyoruz. Vietnam, Kamboçya ve Laos. Hanoi, Halong Bay Körfezi, Mekong Deltası, Ho Chi Ming. Kamboçya’da yüzen kasaba Tonle Sap, Angkor Wat Tapınak Şehri. Tayland’ta Bangkok, Amphawa, Ayutthaya ve Phuket. Laos’ta Viventiyan ve luang Pranang. Yemyeşil ormanlarda bitiriyoruz. Tüm aktiviteler fiyatımıza dahil. Hemen yerini ayırt.

Sık Sorulan Sorular

Vize İşlemleri Nasıl oluyor?

Vietnam: Bordo Pasaport sahipleri e – vize (25 USD) alarak Vietnam’a girebilmektedir. Yeşil pasaport sahipleri muaftır.

Kamboçya: Bordo Pasaport sahipleri kapıda vize (40 USD) alarak Kamboçya’ya girebilmektedir. Yeşil pasaport sahipleri muaftır.

Tayland: Türk vatandaşları vizesiz seyahat edebilmektedir.

Laos: Bordo ve Yeşil Pasaport sahipleri kapıda vize (40 USD) alarak Laos’a girebilmektedir. Yeşil pasaport sahipleri muaf değildir. 

Ekipler Kaç Kişilik?

Tüm ekiplerimiz 15 gezginden oluşmaktadır. Ayrıca seyahatimize katılmak için başvuran tüm gezginler, bizim gezgin testi dediğimiz bir test çözdükten sonra ekiplerimize dahil edilir. Amacımız kafa dengi gezginleri bir araya getirmek.

Ekstra Tur Var Mı?

Seyahatlerimizde ekstra tur yoktur. Tüm aktiviteler, müze ve ören yeri giriş ücretleri fiyatımıza dahildir. 

Ödemeleri Nasıl Yapıyoruz?

Ödemelerinizi seyahatinize kadar taksitlendirebiliriz. Örneğin 3 ay sonraki seyahati seçerseniz o aya kadar bölebiliriz. İlk taksit olarak ödemenin %30’unu talep ediyoruz, kalan tutarı da seyahatinize kadar taksitlendiriyoruz.

Ödemelerinizi döviz cinsinden saklıyoruz, bu sayede bir iptal veya değişiklik durumunda kurdan para kaybetmeden, o günkü kurdan iade alabiliyorsunuz.  

Kredi kartı ile ödeme de mümkün, size bir ödeme linki gönderiyoruz, tüm kartlardan ödeme yapabiliyorsunuz. 

İptal ve İade Koşulları Nasıl?

Seyahat sözleşmemizde bu konu yer alıyor. Tüm gezginlerimizin, seyahatten 30 gün öncesine kadar koşulsuz ve şartsız iptal ve değişiklik hakkı bulunuyor. Tarih yaklaştığında, genellikle uçak biletleri için bir kesinti yapmak durumunda kalıyoruz, bu kesinti tutarını da hava yolları belirliyor. 

Deprem, pandemi, savaş gibi (Allah korusun.) durumlar mücbir sebeptir. Bu tarz durumlarda (Hava yollarının da onayı ile) yine iptal ve iade hakkımız oluyor. Kesinti yapmadan iade yapabiliiyoruz.

Güney Doğu Asya Turları İçin Yanımıza Ne Kadar Para Alalım?

Bu seyahatlerimize katılan gezginlerin ortalama harcaması seyahatin sonuna kadar toplam 250 – 350 USD civarındadır. Tüm aktiviteler, giriş ücretleri fiyatımıza dahildir.

Ne Giyelim?

Bu sorunun cevabı iklime göre değişiyor. Bu yüzden, kayıt esnasında, seçtiğiniz tarihe göre size bir hazırlık rehberi göndereceğiz. Bu rehberde turumuza hazırlanırken aklınıza gelebilecek tüm soruların cevapları olacak. Aynı zamanda seyahat öncesinde de sizi arayıp hazırlıklarınızı kontrol edeceğiz ve yardımcı olacağız.

Keşfet101 Kimdir?

Keşfet101, 2016 yılında kurulmuş, Happy Joruney Turizm adıyla Tursab’a kayıtlı bir seyahat acentasıdır. Tursab numaramız 9787’dir.  Tatil Fırsatım ve Nefes Healthcare isimli iki girişimimiz daha var, sizleri gururlandırmak için çok çalışıyoruz. 

Single Farkı Var mı?

Tek başına katılan gezginlerden ekstra ücret alınmamaktır. Otellerimizde tüm odalarımız iki kişiliktir. Eşleştirme yapılarak gezginlerin konaklaması sağlanır. Ekstra ücret ödeyerek tek başına kalmak isteyen gezginlere de ücreti mukabilinde hizmet verilebilmektedir. 

Hayat Kısa, Gruplar Doluyor!

“Yolculuk, önce seni sözsüz bırakır, sonra da iyi bir hikaye anlatıcısına dönüştürür.”

15 kişilik butik gruplar, vade farksız ödeme planları, ekstra tur yok.  Gezginler için gezginler rehberler tarafından hazırlanmış, hesaplı ve zengin içerikli programlar… Hazırsan başvur, soruların varsa bizi ara.

Telefon

+90 530 030 78 50

Santral

0850 259 08 28

Adres

Şehit Muhtar Mahallesi, Atıf Yılmaz Caddesi, No:8, Kat:4, Beyoğlu, İstanbul

E-posta

info@kesfet101.com