YILBAŞINDA BALİ TURU

Yılbaşında farklı bir şeyler mi yapmak istiyorsun? 15 gezginden oluşan ekibimize katılıp bizimle Bali’yi keşfetmeye ne dersin? Bali’yi köşe bucak gezeceğiz, yüzeceğiz, nefis yemekler yiyeceğiz… Havuz başında farklı kokteyller deneyip yazı erken getireceğiz. Yılbaşı gecesi için de sürpriz bir konserle, 2025’e muhteşem bir giriş yapacağız.

29 Aralık – 5 Ocak 2025

Bizden Biri Ol

Keşfet101 seyahatlerine katılan gezginler, tüm seyahatlerimiz için %5 indirim kazanır.

Yılbaşında Bali Turu

Konsept otellerde konaklama
15  kişilik gruplar
Tüm turlar dahil
Vade farksız ödeme planları

Yılbaşında Bali Turu

2. Gün Seminyak - Uluwatu

09:00 – 10:30 Kahvaltı
10:30 – 12:00 Uluwatu’ya transfer
12:00 – 17:00 Palmilla Beach Club’ta eğlence vakti, mayolarınızı hazırlayın!
18:00 – 19:00 Uluwatu Tapınağı gezisi, günbatımında Kecak Dansı izlencesi. Hinduizm ile burada tanışacağız.
19:00 – 00:00 Dileyenler ile Seminyak akşamlarını keşif. Otelimiz şehrin kalbinde. 🙂

3. Gün Seminyak

Serbest zaman ve plaj keyfi
Dileyenler Potato Head, KU DE TA gibi beach clublarda vakit geçirebilirler. Potato Head Club’a 10 dakika yürüme mesafesinde bulunan Pura Petitenget ve Pura Masceti Tapınaları’nı ziyaret edebilirler, Bali masajı yaptırabilirler veya butikleri gezebilirler.

Dünyanın her yerinden gelen ziyaretçiler, muhteşem yaz havası, ünlü DJ’lerin katıldığı havuz partileri ve sahil kutlamaları sizi bekliyor. Akşama doğru başlayan kutlamalar sabah 2-3 gibi son buluyor. Hazır mısınız?

19:00 – 03:00 Sabah serbest zaman veriyoruz ancak akşam dünyaca ünlü DJ’lerin canlı performansı için Atlas Beach Club’ta birlikteyiz. Burası aynı zamanda dünyanın en büyük beach clubı! Işıl ışıl kombinlerinizi hazırlayın. 🙂

4. Gün Ubud

09:00 – 10:00 Kahvaltı
10:00 – 11:30 Ubud’a transfer
11:30 – 13:00 Kutsal Maymun Ormanı’nda Ubud’un maymun kabilelerini yakından tanıyacağız.
13:00 – 17:00 Alas Harum’da güne başlıyoruz. Peki burada neler yapabilirsiniz?
Geleneksel Bali köylerini temsilen katman katman ilerleyen pirinç tarlalarını ziyaret edeceğiz. Kahve aşıkları için bir fırsat! Kopi Luwak kahvesini burada tadabilirsiniz ve satın alabilirsiniz.
Burada Cretya Ubud’un sonsuzluk havuzlarının tadını çıkarabilir, uzun elbiseler kiralayıp salıncak fotoğrafları çekilebilirsiniz. Dilerseniz tarlalarda yürüyebilir veya bisiklet sürebilirsiniz. İçeride güzel restoranlar da mevcut.
17:00 – 18:30 Otele check-in
19:00 – 20:30 Akşam yemeğimiz için Simply Social’dayız, yani Ubud’un kalbinde!
20:30 – 00:00 Rehberimiz eşliğinde kahve ve alışveriş mekanlarını göreceğiz, ardından serbest zaman.

5. Gün Ubud

07:30 – 08:30 Kahvaltı ve otelden çıkış, tropikal havanın tatlı atmosferiyle güne başlıyoruz!
09:00 – 10:00 Fil Tapınağı Goa Gajah günümüzün ilk durağı. Burada Bali Hinduizminden bahsedeceğiz.
10:00 – 11:00 Penglipuran Köyü’ne transfer
11:00 – 13:00 Dünyanın en temiz köylerinden sayılan Penglipuran Köyü’nde geleneksel Bali yaşamını yakından göreceğiz.
13:00 – 15:00 Öğle yemeği molası
15:30 – 17:30 Suyu kutsal sayılan Tirta Empul Tapınağı’nda karma ve ruhsal temizlenme felsefesini deneyimleyeceğiz. Dilerseniz siz de suya girebilir ve ritüelin bir parçası olabilirsiniz.
17:30 – 18:30 Ubud merkezine dönüş
18:30 – 20:30 Bebek Tebasari Resto’da akşam yemeği molası ve dileyenler için ördek eti tadımı. Ardından dileyenler alışveriş yapabilir, dileyenler konseptli kafeleri keşfe çıkabilir.

6. Gün Ubud - Batur - Terunyan

Gündoğumunu yakalamak için otelimizden erkenden ayrılıyor ve rotamızı adanın kuzeyine çeviriyoruz: istikamet Batur Volkanı. 🙂 Burada bir dağ tırmanışı aktivitesi olmayacak ancak gözlem terasından Bali’nin muhteşem doğasının tadını çıkaracak, ardından bölgedeki doğal havuzlarda yüzmeye gideceğiz.

Öğle yemeğinin ardından Terunyan Kabilesi’ni ziyaret etmek için teknelere binip yaşadıkları adacığa yol alacağız. Kabile, oldukça kadim gelenekleri yaşatması ile ünlü. Burada Bali Hinduizminin en eski haline tanık olacaksınız.

17:00 – 19:30 Akşam yemeği heykelli bahçesiyle ünlü Taman Dedari’de. 🙂

7. Gün Hendara

07:00 – 08:00 Kahvaltı
08:00 – 09:30 Okyanus kayalarına inşa edilmiş su tapınağı Tanah Lot ile güne taze bir başlangıç yapıyoruz. Ardından suyun üzerindeki ünlü Pura Bratan Tapınağı’nı ziyaret edeceğiz. Son olarak yansıma fotoğraflarını yakalayacağımız ikonik Handara Kapısı’nı ziyaret ederek günlük programımızı tamamlıyoruz.

Günbatımında okyanus balıklarını tadımlamak üzere Jimbaran Sahili’nde olacağız. Kumsal ve dalga sesleri eşliğinde alacağımız akşam yemeğinin ardından Ubud merkezine dönüyoruz.
21:00 – … Ubud’ta son gecemizde dileyenler masaja/alışverişe gidebilir, dileyenler rehber eşliğinde mekanları keşfetmeye devam edebilir.

8. Gün Ubud - Denpasar

Otelde alacağımız kahvaltının ardından özel araç ile Ubud – Denpasar aktarması.
Kuta şehrinde Bali’nin en büyük outleti ziyareti – öğle yemeği molası ve meyve alışverişi
Denpasar – Jakarta uçuşu
21:15 – 05:30 Jakarta-İstanbul uçuşu (9. gün yani bir sonraki gün iniş)

Yılbaşında Bali Turu

2550 ABD Doları

Dahil Olan Hizmetler

THY Uçak biletleri
İç aktarma uçuşları
3 – 4 yıldızlı otellerde konaklama
Kahvaltılar
Tren yolculukları
Tüm Transferler
Program boyunca tüm milli park ve ören yeri giriş ücretleri
Tüm aktivite ücretleri
Türkçe rehberlik hizmeti
Seyahat sigortası

Dahil Olmayan Hizmetler

  • Öğle ve akşam yemekleri, ekstra içecekler
  • 150 TL yurt dışı çıkış harç pulu
  • 35 USD kapıda vize

Ortalama harcama seyahat boyunca 300 – 350 USD civarındadır.

Ödemeleri Nasıl Yapıyoruz?

Ödemelerinizi seyahatinize kadar taksitlendirebiliriz. Örneğin 3 ay sonraki seyahati seçerseniz o aya kadar bölebiliriz. İlk taksit olarak ödemenin %30’unu talep ediyoruz, kalan tutarı da seyahatinize kadar taksitlendiriyoruz.

Ödemelerinizi döviz cinsinden saklıyoruz, bu sayede bir iptal veya değişiklik durumunda kurdan para kaybetmeden, o günkü kurdan iade alabiliyorsunuz.  

Kredi kartı ile ödeme de mümkün, size bir ödeme linki gönderiyoruz, tüm kartlardan ödeme yapabiliyorsunuz. 

Otel Bilgileri

Ubud, Kahayana Suits: 9.0
Seminyak, Ramada Encore by Wyhndam: 8.0

Uçuş Bilgileri

29 Aralık Temmuz: İstanbul – Jakarta – 01:50 – 17:35
5 Ocak: Jakarta – İstanbul – 21:20 – 05:00
Uçuşlar Thy ile başkent Jakarta’ya gerçekleştirilecektir.
Jakarta’dan Bali adasına iç aktarma uçuşu ile uçulacaktır.
İstanbul Yeni Havalimanı (IST) kullanılacaktır.

Hayat Kısa, Gruplar Doluyor!

“Yolculuk, önce seni sözsüz bırakır, sonra da iyi bir hikaye anlatıcısına dönüştürür.”

15 kişilik butik gruplar, vade farksız ödeme planları, ekstra tur yok.  Gezginler için gezginler rehberler tarafından hazırlanmış, hesaplı ve zengin içerikli programlar… Hazırsan başvur, soruların varsa bizi ara.

Sık Sorulan Sorular

Endonezya'ya vize var mı?

Umuma Mahsus (Bordo) ve Hususi (Yeşil) pasaport sahipleri, Endonezya’ya yapılacak 30 günü aşmayan turistik seyahatleri için; Endonezya’ya varış noktasında (hava ve deniz limanları ile kara hudut kapıları) 35 ABD Doları ödeyerek “Varışta Vize” (Visa on Arrival) alabilirler.

Ekipler Kaç Kişilik?

Tüm ekiplerimiz 15 gezginden oluşmaktadır. Ayrıca seyahatimize katılmak için başvuran tüm gezginler, bizim gezgin testi dediğimiz bir test çözdükten sonra ekiplerimize dahil edilir. Amacımız kafa dengi gezginleri bir araya getirmek.

Ekstra Tur Var Mı?

Seyahatlerimizde ekstra tur yoktur. Tüm aktiviteler, müze ve ören yeri giriş ücretleri fiyatımıza dahildir. 

Ödemeleri Nasıl Yapıyoruz?

Ödemelerinizi seyahatinize kadar taksitlendirebiliriz. Örneğin 3 ay sonraki seyahati seçerseniz o aya kadar bölebiliriz. İlk taksit olarak ödemenin %30’unu talep ediyoruz, kalan tutarı da seyahatinize kadar taksitlendiriyoruz.

Ödemelerinizi döviz cinsinden saklıyoruz, bu sayede bir iptal veya değişiklik durumunda kurdan para kaybetmeden, o günkü kurdan iade alabiliyorsunuz.  

Kredi kartı ile ödeme de mümkün, size bir ödeme linki gönderiyoruz, tüm kartlardan ödeme yapabiliyorsunuz. 

Single Farkı Var mı?

Tek başına katılan gezginlerden ekstra ücret alınmamaktır. Otellerimizde tüm odalarımız iki kişiliktir. Eşleştirme yapılarak gezginlerin konaklaması sağlanır. Ekstra ücret ödeyerek tek başına kalmak isteyen gezginlere de ücreti mukabilinde hizmet verilebilmektedir. 

İptal ve İade Koşulları Nasıl?

Seyahat sözleşmemizde bu konu yer alıyor. Tüm gezginlerimizin, seyahatten 30 gün öncesine kadar koşulsuz ve şartsız iptal ve değişiklik hakkı bulunuyor. Tarih yaklaştığında, genellikle uçak biletleri için bir kesinti yapmak durumunda kalıyoruz, bu kesinti tutarını da hava yolları belirliyor. 

Deprem, pandemi, savaş gibi (Allah korusun.) durumlar mücbir sebeptir. Bu tarz durumlarda (Hava yollarının da onayı ile) yine iptal ve iade hakkımız oluyor. Kesinti yapmadan iade yapabiliiyoruz.

Bali Endonezya Turu İçin yanımıza ne Kadar Para Alalım?

Endonezya turlarımıza katılan gezginlerin ortalama harcaması seyahatin sonuna kadar toplam 300 – 350 USD civarındadır. Tüm aktiviteler, giriş ücretleri fiyatımıza dahildir.

Endonezya'da Ne Giyelim?

Bu sorunun cevabı iklime göre değişiyor. Bu yüzden, kayıt esnasında, seçtiğiniz tarihe göre size bir hazırlık rehberi göndereceğiz. Bu rehberde Endonezya turumuza hazırlanırken aklınıza gelebilecek tüm soruların cevapları olacak. Aynı zamanda seyahat öncesinde de sizi arayıp hazırlıklarınızı kontrol edeceğiz ve yardımcı olacağız.

Keşfet101 Kimdir?

Keşfet101, 2016 yılında kurulmuş, Happy Joruney Turizm adıyla Tursab’a kayıtlı bir seyahat acentasıdır. Tursab numaramız 9787’dir.  Tatil Fırsatım ve Nefes Healthcare isimli iki girişimimiz daha var, sizleri gururlandırmak için çok çalışıyoruz. 

Telefon

+90 530 030 78 50

Santral

0850 259 08 28

Adres

Şehit Muhtar Mahallesi, Atıf Yılmaz Caddesi, No:8, Kat:4, Beyoğlu, İstanbul

E-posta

info@kesfet101.com